Elektryczne Skutery Horwin SK1 i SK3: rewolucja mobilności z dofinansowaniem z Programu “Mój Elektryk”

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii i rosnącym zainteresowaniem zrównoważoną mobilnością, elektryczne pojazdy stają się coraz popularniejsze na ulicach miast. Wiodący producent pojazdów elektrycznych, Horwin, wychodzi naprzeciw tym potrzebom, wprowadzając nowe modele skuterów elektrycznych SK1 i SK3. Te zaawansowane motocykle i motorowery elektryczne łączą w sobie innowacyjne rozwiązania, wydajność i zrównoważoną eksploatację, zapewniając użytkownikom wyjątkowe doświadczenia na drodze.

 

Chcesz zamówić Horiwn SK1 lub SK3 z bezpośrednią dostawą pod drzwi? Kliknij tutaj!  

Pojazdy dostępne są od ręki, dostarczamy je w jedyne 3 dni!

Masz pytania? Zadzwoń +48 123 000 362 lub napisz kontakt@evpoland.pl!

 

Motorower elektryczny Horwin SK1: Zwinność i komfort w mieście

Horwin SK1 to elektryczny jednoślad z serii L1e, oferujący nowoczesność i wydajność w kompaktowym wydaniu. Ten elektryczny motorower to idealny wybór dla entuzjastów miejskiej mobilności, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania i wszechstronność w ruchu miejskim. Dzięki maksymalnej prędkości 45 km/h, SK1 to idealny kompan do pokonywania zatłoczonych ulic i zakrętów, zapewniając użytkownikom nie tylko dynamikę, ale również niezawodność i bezemisyjność.

 

Więcej informacji o modelu SK1: https://evpoland.pl/modele/horwin-sk1/ 

 

Motocykl elektryczny Horwin SK3: Moc i wszechstronność dla prawdziwych pasjonatów

Horwin SK3 to kolejny krok w przyszłość elektrycznej mobilności. Ten sportowy motocykl w klasie L3e zapewnia mocny centralny silnik o maksymalnej mocy 6,3 kW, pozwalając na osiągnięcie prędkości do 90 km/h. To wyjątkowe połączenie mocy i elastyczności sprawia, że SK3 jest doskonały zarówno do jazdy miejskiej, jak i poza miastem. Ten motocykl elektryczny oferuje użytkownikom zaawansowane możliwości, zachowując jednocześnie zeroemisyjne działanie, a do jego prowadzenia wystarczy jedynie kat. prawa jazdy B. 

 

Więcej informacji o modelu SK3: https://evpoland.pl/modele/horwin-sk3/ 

 

Zasięg, Elastyczność i Moc: Nowoczesne Rozwiązania Horwin SK1 i SK3

W świecie mobilności elektrycznej zasięg to jedno z kluczowych wyzwań. W odpowiedzi na to wyzwanie, elektryczne modele Horwin SK1 i SK3 stawiają czoła z pewnością i innowacyjnością. Obie te nowości są wyposażone w zaawansowane baterie, które gwarantują im wyjątkowy dystans. Dzięki energooszczędnym technologiom, Horwin SK1 może osiągnąć 60 km zasięgu, podczas gdy Horwin SK3 imponujące 80 km. To oznacza, że zarówno w terenie miejskim, jak i w trasach długodystansowych, możemy być pewni, że SK1 i SK3 nie zostawią nas na lodzie.

 

 

Ale to nie wszystko! Horwin pnie się jeszcze wyżej, oferując możliwość wyciągnięcia baterii z pojazdu. To rewolucyjne podejście daje kierowcom elastyczność i wygodę. Wraz z opcją posiadania dwóch akumulatorów, możemy podwoić zasięg. Zamiast martwić się o konieczność częstego ładowania, możemy swobodnie eksplorować trasy nawet o długości do 160 km. To absolutna wygrana dla tych, którzy szukają niezależności i chcą przekraczać granice zasięgu bez ograniczeń. Horwin SK1 i SK3 wchodzą na nowy poziom mobilności, zapewniając nie tylko komfort i wydajność, ale także pewność i elastyczność w podróżach elektrycznych.

 

Najważniejsze zalety jednośladów elektrycznych Horwin: Współczesna mobilność dla przyszłości

Elektryczne skutery Horwin SK1 i SK3 oferują wiele korzyści, które przekładają się na lepszą jakość życia, ekonomię i środowisko. Oto najważniejsze zalety tych jednośladów elektrycznych:

 

 1. Zero Emisji Spalin: Elektryczne jednoślady Horwin SK1 i SK3 nie emitują szkodliwych spalin, co stanowi znaczną zaletę w kontekście walki z zanieczyszczeniem powietrza i zmianami klimatu. Korzystanie z pojazdów elektrycznych wspiera ochronę środowiska i poprawę jakości powietrza w miastach.

 

 1. Niskie Koszty Eksploatacji: Skutery elektryczne są znacznie tańsze w eksploatacji niż pojazdy spalinowe. Dzięki niższym kosztom ładowania w porównaniu z cenami paliwa, użytkownicy mogą oszczędzać na codziennych dojazdach, co jest szczególnie korzystne dla przedsiębiorców, którzy korzystają z jednośladów w swojej działalności.

 

 1. Cicha i Komfortowa Jazda: Elektryczne jednoślady charakteryzują się ciszą i płynnością jazdy, co przekłada się na zwiększony komfort zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Brak dźwięku silnika spalinowego sprawia, że podróżowanie staje się przyjemniejsze dla mieszkańców miejskich obszarów, gdzie hałas jest szczególnie uciążliwy.

 

 1. Niskie Wymagania Utrzymania: Silniki elektryczne są mniej skomplikowane niż tradycyjne silniki spalinowe, co przekłada się na niższe koszty serwisu i konserwacji pojazdu. Jednoślady elektryczne wymagają mniej częstych napraw, co dodatkowo przyczynia się do redukcji kosztów użytkowania.

 

 1. Łatwiejszy Dostęp do Ograniczonych Stref: W niektórych miastach wprowadzane są strefy ograniczonego ruchu dla pojazdów spalinowych. Posiadanie jednośladów elektrycznych, takich jak SK1 i SK3, umożliwia łatwiejszy dostęp do tych obszarów, co przekłada się na skrócenie czasu dostaw i unikanie kar za nieprzestrzeganie ograniczeń.

 

 1. Zrównoważony Wizerunek Firmy: Korzystanie z elektrycznych skuterów Horwin SK1 i SK3 pozwala firmom na promowanie się jako eko-friendly przedsiębiorstwo, które troszczy się o środowisko naturalne i dba o dobro klientów oraz społeczności lokalnej.

 

 1. Program “Mój Elektryk”: Dofinansowanie dla Ekologicznych Rozwiązań: Program “Mój Elektryk” oferuje znaczące wsparcie finansowe dla przedsiębiorstw i osób prywatnych, które decydują się na zakup elektrycznych pojazdów, w tym skuterów i motocykli Horwin SK1 i SK3. Dofinansowanie może wynieść nawet do 4000 zł netto, co znacznie ułatwia inwestycję w ekologiczne rozwiązania i oszczędności na dłuższą metę.

 

Elektryczne jednoślady Horwin SK1 i SK3 to przyszłość mobilności w mieście i poza nim. Zapewniają ekologiczną, ekonomiczną i komfortową alternatywę dla tradycyjnych pojazdów spalinowych, przyczyniając się do lepszego i bardziej zrównoważonego środowiska. Dzięki programowi “Mój Elektryk”, ich dostępność staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla szerokiego grona użytkowników, co przyspiesza rozwój zrównoważonej mobilności i ekologii na naszych drogach.

 

Uprawnienia do Kierowania i Program “Mój Elektryk”: Dostęp do Ekologicznej Mobilności

Aby prowadzić skutery elektryczne Horwin SK1 i SK3, potrzebne są odpowiednie uprawnienia. Motorower elektryczny SK1, ze względu na prędkość maksymalną do 45 km/h, wymaga jedynie prawa jazdy kategorii AM lub B, a dla osób urodzonych przed 1995 rokiem wystarczającym dokumentem jest dowód osobisty. Z kolei dla motocykla elektrycznego SK3, niezbędne jest posiadanie uprawnień kategorii A1 lub B – w tym przypadku co najmniej od 3 lat.

Warto jednak pamiętać, że korzystanie z pojazdów elektrycznych niesie ze sobą szereg korzyści, zarówno dla środowiska, jak i dla portfela. Dofinansowanie z programu “Mój Elektryk” to doskonała okazja dla przedsiębiorców, aby skorzystać z ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań. Program ten oferuje zwrot nawet 4000 zł netto przy zakupie elektrycznych pojazdów, w tym skuterów i motocykli elektrycznych Horwin SK1 i SK3.

Dzięki tej inicjatywie, osoby zainteresowane ekologicznymi środkami transportu mogą znacznie zredukować koszty eksploatacji pojazdów i przyczynić się do poprawy jakości powietrza, dbając jednocześnie o swoją firmę i środowisko.

 

Horwin SK1 i SK3 – Elektryczna Przyszłość na Drogach

Elektryczne skutery Horwin SK1 i SK3 to doskonałe przykłady, jak innowacyjne rozwiązania mogą wpłynąć na przyszłość mobilności. Ich zaawansowane technologie, komfort i niskie koszty eksploatacji stanowią odpowiedź na współczesne wyzwania i potrzeby użytkowników.

Z dostępem do programu “Mój Elektryk”, korzystanie z tych zaawansowanych pojazdów staje się jeszcze bardziej atrakcyjne i dostępne dla szerokiej grupy osób. Horwin SK1 i SK3 to nie tylko skutery elektryczne – to przyszłość na drogach, która łączy w sobie ekologię i ekonomię, sprawiając, że podróżowanie staje się nie tylko przyjemnością, ale również odpowiedzialnym wyborem.

Skontaktuj się z nami

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.