Nowe elektryczne crossy marki Drill - dla najbardziej wymagających zawodników

Nowe elektryczne crossy marki Drill - dla najbardziej wymagających zawodników

Pełna kontrola i mnóstwo emocji - Marka Drill to czeski producent motocykli elektrycznych, którego historia sięga ponad 15 lat. Na początku zajmował się projektowaniem, dystrybucją oraz produkcją maszyn do rywalizacji sportowej. Od ponad 5 lat Drill skupia się na rozwoju motocykli elektrycznych, a w szczególności na tworzeniu własnych jednostek napędowych oraz projektowaniu motocykli enduro.
Motocykle marki Drill wyróżniają się innowacyjnymi technologiami, które pozwoliły na stworzenie wydajnych, trwałych i ekologicznych jednośladów, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firma ta produkuje swoje motocykle w Czechach, a dzięki rozwijającej się sieci sprzedaży oraz serwisowej, marka Drill zyskuje coraz większą popularność na całym świecie.
Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Pojazdy marki Drill to elektryczne motocykle, które charakteryzują się zaawansowanymi technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Są to wydajne, trwałe i ekologiczne jednoślady, które oferują użytkownikom wiele zalet.
Jedną z kluczowych cech motocykli marki Drill są ich osiągi. Wysokowydajne jednostki napędowe oraz zaawansowane systemy kontroli i zarządzania energią zapewniają dużą moc i moment obrotowy. Dzięki temu pojazdy te osiągają bardzo dobre parametry, które pozwalają na bardzo dynamiczną jazdę.
Materiały i komponenty z najwyższej półki

Materiały i komponenty z najwyższej półki

Kolejnym ważnym elementem, który wyróżnia motocykle marki Drill, jest ich trwałość. Firma ta używa tylko wysokiej jakości materiałów oraz części, co pozwala na stworzenie pojazdów, które są odporne na eksploatację oraz trudne warunki terenowe.
Pojazdy marki Drill są także bardzo ekologiczne. Dzięki zastosowaniu jednostek napędowych zasilanych energią elektryczną, nie emitują one szkodliwych substancji do atmosfery, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.
Ostatnim, ale równie ważnym elementem, który wyróżnia motocykle marki Drill, jest ich innowacyjny design. Firma ta stawia na niebanalne i oryginalne rozwiązania, które sprawiają, że jej pojazdy są nie tylko wydajne i trwałe, ale także estetycznie i stylistycznie dopracowane.
Czysty i prosty, tak jak jazda na nim

Czysty i prosty, tak jak jazda na nim

Konstrukcja motocykla swoją prostotą podkreśla jego prawdziwy charakter.
Drill to tak naprawdę kilka modeli motocykli w jednym. Możesz łatwo dostosować go do swoich preferencji i nastrojów przy minimalnych nakładach inwestycyjnych. Możesz zmienić rozmiary kół, ustawić główną i wtórną przekładnię oraz zmienić charakterystykę silnika. Stale poszerzamy naszą ofertę akcesoriów.
Stale rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży, aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Żeby zabawa nigdy się nie kończyła, motocykle Surron wyposażone są w niezwykle wydajne i pojemne akumulatory, które posiadają do 100 kilometrów zasięgu, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na długie godziny jazdy w terenie. Akumulatory, w które zostały wyposażone elektryczne crossy, niezwykle szybko się ładują.

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.
  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.