Pojazd elektryczny do firmy - dla  wymagających Klientów Profesjonalnych i biznesu

Pojazd elektryczny do firmy - dla wymagających Klientów Profesjonalnych i biznesu

Czy pojazd elektryczny do firmy się opłaca? Jaki motocykl elektryczny wybrać dla firmy? Nowoczesne pojazdy elektryczne stają się niezbędnymi narzędziami w pracy współczesnych firm. Korzystają z nich wszyscy Ci, którzy cenią sobie możliwość ekologicznego cichego, dyskretnego poruszania się w każdym terenie. Zaawansowane firmy technologiczne, straż graniczna, wojsko, policja, straż miejska, straże parków narodowych, agencje ochrony, centra logistyczne, rolnicy i leśnicy to naturalni użytkownicy quadów i motocykli elektrycznych. Zaawansowane pojazdy elektryczne o właściwościach terenowych nie znają ograniczeń. Stosowanie pojazdów elektrycznych to nie tylko wykorzystanie ich możliwości ale również zaakcentowanie że jest się firmą nowoczesną i odpowiedzialną ekologicznie.

Sprawdź, jak najkorzystniej kupić w EVP motorower, skuter lub motocykl elektryczny do firmy z wykorzystaniem rządowej dopłaty w wysokości 4 000 zł!
Motocykle elektryczne cross - Wybierz pojazd elektryczny do firmy!

Motocykle elektryczne cross - Wybierz pojazd elektryczny do firmy!

Pojazdy elektryczne wjadą w każdy teren i co najważniejsze zrobią to maksymalnie dyskretnie. Elektryczne i crossowe motocykle terenowe Surron sprawdzą się wszędzie tam gdzie dojazd jest utrudniony a cisza przy przemieszczaniu pożądana. Zasięg pojazdów elektrycznych często przekraczający ponad 100 km na jednym doładowaniu zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Szybkie ładowanie akumulatorów elektrycznych gwarantuje ich dużą mobilność. Pojazdy elektryczne Surron stosowane w terenie – w lasach i na pastwiskach nie płoszą zwierząt.
Jaki motocykl elektryczny wybrać do miasta?

Jaki motocykl elektryczny wybrać do miasta?

Pojazd elektryczny do firmy sprawdzi się również w przypadku każdego biznesu, który nie wymaga przejazdów w terenie. Takim firmom proponujemy motocykle i motorowery elektryczne Horwin, Garelli i Tromox. Sprawdzą się one doskonale w pracy dla firm w miastach i na drogach. To doskonałe wyposażenie dla straży miejskiej czy centrów logistycznych. Szybkie ładowanie pojazdów elektrycznych Horwin, Garelli i Tromox i możliwość stosowania wymiennych akumulatorów zapewniają nieustającą mobilność. Elektryczne urządzenia transportu osobistego (UTO) są bezawaryjne i bardzo proste w obsłudze a do tego są dopracowane stylistycznie. Firma je stosująca natychmiast wyróżnia się z pośród innych.

ELEKTRYCZNY SKUTER DLA DOSTAWCY - TWÓJ POJAZD ELEKTRYCZNY DO FIRMY

Branża delivery, czyli firmy świadczące usługi dostaw towarów i cateringu mogą z powodzeniem wykorzystywać w swojej działalności elektryczne skutery Horwin EK1 DS i Horwin EK3 DS. Poznaj ich cechy użytkowe i zalety, takie jak wysoki zasięg do 160 km i wysoka trwałość i niezawodność. A wszystko to przy nieporównywalnie niższym koszcie użytkowania od skuterów spalinowych. Decydując się na pojazd elektryczny do firmy wybierasz wydajną, przyjazną środowisku i nowoczesną drogę rozwoju biznesu!
Pojazdy elektryczne – najlepsze nagrody w konkursach dla Klientów

Pojazdy elektryczne – najlepsze nagrody w konkursach dla Klientów

Pojazdy elektryczne to wyjątkowe i pożądane nagrody w konkursach i promocjach dla Klientów. Powinna o tym pamiętać każda galeria handlowa, czy producent chcący wyróżnić się z tłumu i podkreślić swoją innowacyjność, dbałość o środowisko i wyjątkowość. Pojazdy elektryczne Surron, Horwin, Garelli, Tromox, Smigi sprawiają, że każda promocja staje się rozpoznawalna i ważna dla wszystkich Klientów.
Możliwości elektrycznych pojazdów terenowych

Możliwości elektrycznych pojazdów terenowych

Elektryczne pojazdy terenowe mogą poruszać się wszędzie tam gdzie warunki ekologiczne eliminują pojazdy spalinowe. Ich praca jest neutralna dla środowiska. Hałasem i spalinami nie zakłócają otaczającej przyrody. Pozwalają dyskretnie zbliżyć się do obserwowanych terenów, obiektów i osób. Elektryczne motocykle terenowe Surron cechują się zaskakująco dużą mocą i zdolnościami terenowymi. Pojazd elektryczny do firmy to innowacyjne rozwiązanie dla organizacji, które usprawni jej funkcjonowanie i przyniesie wiele korzyści!

Przeczytaj opinie użytkowników profesjonalnych na temat wykorzystania Surronów do pracy w środowisku leśnym

Sprzedaż i serwis pojazdów elektrycznych dla firm

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu z prowadzenia dealerstw i serwisów samochodowych doskonale wiemy, że dla Klientów Profesjonalnych najważniejsze jest zapewnienie szybkiego serwisu oraz zachowanie mobilności pojazdów. Prowadzimy serwis marek Surron, Horwin, Garelli, Tromox, Smigi i zapewniamy dostępność części zapasowych do pojazdów elektrycznych. Przy kontraktach flotowych negocjujemy indywidualne warunki serwisu i elektrycznych pojazdów zastępczych. Chcesz sprawdzić czy pojazdy elektryczne są dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami i umów na jazdy próbne.

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.