Pojazdy elektryczne dla wymagających Klientów Profesjonalnych

Pojazdy elektryczne dla wymagających Klientów Profesjonalnych

Nowoczesne pojazdy elektryczne stają się niezbędnymi narzędziami w pracy współczesnych firm. Korzystają z nich wszyscy Ci, którzy cenią sobie możliwość ekologicznego cichego, dyskretnego poruszania się w każdym terenie. Zaawansowane firmy technologiczne, straż graniczna, wojsko, policja, straż miejska, straże parków narodowych, agencje ochrony, centra logistyczne, rolnicy i leśnicy to naturalni użytkownicy quadów i motocykli elektrycznych. Zaawansowane pojazdy elektryczne o właściwościach terenowych nie znają ograniczeń. Stosowanie pojazdów elektrycznych to nie tylko wykorzystanie ich możliwości ale również zaakcentowanie że jest się firmą nowoczesną i odpowiedzialną ekologicznie.
Pojazdy elektryczne – najlepsze rozwiązanie dla firm

Pojazdy elektryczne – najlepsze rozwiązanie dla firm

Pojazdy elektryczne wjadą w każdy teren i co najważniejsze zrobią to maksymalnie dyskretnie. Elektryczne quady Eco Charger i crossowe motocykle terenowe Surron sprawdzą się wszędzie tam gdzie dojazd jest utrudniony a cisza przy przemieszczaniu pożądana. Zasięg pojazdów elektrycznych często przekraczający ponad 100 km na jednym doładowaniu zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Szybkie ładowanie akumulatorów elektrycznych gwarantuje ich dużą mobilność. Pojazdy elektryczne Eco Charger i Surron stosowane w terenie – w lasach i na pastwiskach nie płoszą zwierząt.
Elektryki – najlepszy sposób poruszania się po mieście

Elektryki – najlepszy sposób poruszania się po mieście

Dla firm, które nie wymagają przejazdów w terenie proponujemy motocykle i motorowery elektryczne Horwin, Garelli i Tromox. Sprawdzą się one doskonale w pracy dla firm w miastach i na drogach. To doskonałe wyposażenie dla straży miejskiej czy centrów logistycznych. Szybkie ładowanie pojazdów elektrycznych Horwin, Garelli i Tromox i możliwość stosowania wymiennych akumulatorów zapewniają nieustającą mobilność. Elektryczne urządzenia transportu osobistego (UTO) są bezawaryjne i bardzo proste w obsłudze a do tego są dopracowane stylistycznie. Firma je stosująca natychmiast wyróżnia się z pośród innych.
Pojazdy elektryczne – najlepsze nagrody w konkursach dla Klientów

Pojazdy elektryczne – najlepsze nagrody w konkursach dla Klientów

Pojazdy elektryczne to wyjątkowe i pożądane nagrody w konkursach i promocjach dla Klientów. Powinna o tym pamiętać każda galeria handlowa, czy producent chcący wyróżnić się z tłumu i podkreślić swoją innowacyjność, dbałość o środowisko i wyjątkowość. Pojazdy elektryczne Surron, Horwin, Garelli, Tromox, Eco Charger, Smigi sprawiają, że każda promocja staje się rozpoznawalna i ważna dla wszystkich Klientów.
Możliwości elektrycznych pojazdów terenowych

Możliwości elektrycznych pojazdów terenowych

Elektryczne pojazdy terenowe mogą poruszać się wszędzie tam gdzie warunki ekologiczne eliminują pojazdy spalinowe. Ich praca jest neutralna dla środowiska. Hałasem i spalinami nie zakłócają otaczającej przyrody. Pozwalają dyskretnie zbliżyć się do obserwowanych terenów, obiektów i osób. Elektryczne quady Eco Charger i elektryczne motocykle terenowe Surron cechują się zaskakująco dużą mocą i zdolnościami terenowymi.

Sprzedaż i serwis pojazdów elektrycznych dla firm

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu z prowadzenia dealerstw i serwisów samochodowych doskonale wiemy, że dla Klientów Profesjonalnych najważniejsze jest zapewnienie szybkiego serwisu oraz zachowanie mobilności pojazdów. Prowadzimy serwis marek Surron, Horwin, Garelli, Tromox, Eco Charger, Smigi i zapewniamy dostępność części zapasowych do pojazdów elektrycznych. Przy kontraktach flotowych negocjujemy indywidualne warunki serwisu i elektrycznych pojazdów zastępczych. Chcesz sprawdzić czy pojazdy elektryczne są dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami i umów na jazdy próbne.

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.