EVPoland – Pojazdy elektryczne

EVPoland to pierwsza w Polsce marka stworzona z myślą o szerzeniu usług i technologii z dziedziny elektromobilności oraz mikromobilności.Poszukujemy interesujących i innowacyjnych rozwiązań w obszarze elektromobilnych pojazdów na całym świecie i wprowadzamy je na rynek polski.
Electric Vehicles Poland jest strategicznym projektem, odpowiadającym na potrzeby i oczekiwania Klientów, którzy cenią sobie nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania, a troszcząc się o środowisko naturalne wybierają pojazdy z napędem alternatywnym.

Sprawdź elektryczne motocykle, skutery, motorowery i więcej od EVPoland!

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisowaniu całkowicie elektrycznych urządzeń transportu osobistego (UTO) takich jak motocykle, motorowery, skutery, hulajnogi oraz elektrycznych pojazdów użytkowych – quadów i mikrosamochodów.  Oferujemy baterie oraz inne części zamienne i akcesoria do sprzedawanych pojazdów elektrycznych.

Proponowane przez nas pojazdy elektryczne mają różne zadania i obszary działania.

Dla niektórych z nich naturalnym środowiskiem jest hałaśliwe miasto z jego zatłoczonymi ulicami. Inne doskonale sprawdzają się w terenie cicho poruszając się nawet w najgłębszych ostępach leśnych. Kolejne służą do emocjonującego pokonywania trudności terenowych. Wreszcie inne pozwalają po prostu mknąć po szosie.

Wszystkie mają wspólną cechę – są w 100% elektryczne i przyjazne dla środowiska.

Wszystkie są niezawodne i dopracowane technicznie. I wszystkie naprawdę dobrze wyglądają ☺.

Pojazdy elektryczne EVPoland dla profesjonalistów

Pojazdy elektryczne stają się też nieodzownym narzędziem pracy dla profesjonalistów.

Ich naturalnymi użytkownikami są: zaawansowane firmy technologiczne, straż graniczna, wojsko, policja, straż miejska, straże parków narodowych, agencje ochrony, centra logistyczne, rolnicy i leśnicy.

Pojazdy elektryczne mogą poruszać się wszędzie tam gdzie warunki ekologiczne eliminują auta spalinowe.

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dealerstw i serwisów samochodowych sprawia że doskonale wiemy, iż dla Klientów Profesjonalnych najważniejsze jest zapewnienie wieloletniego sprawnego serwisu oraz mobilność pojazdów.

Electric Vehicles Poland (EVP) jest jednym z przedsięwzięć biznesowych Holdingu 1, polskiej grupy kapitałowej, właściciela wielooddziałowych dealerów kilkunastu marek samochodowych (Grupa PGD i Euromotor), sieci komisów samochodowych Autopunkt Pewne Używane, największej polskiej wypożyczalni samochodowej Express Car Rental i znanego carsharingu Traficar, a także Grupy Megapolis działającej na rynku deweloperskim. Holding 1 inwestuje w rozwój nowych technologii i startupów.

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.