MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE SURRON - IDEA

MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE SURRON - IDEA

Poznaj motocykle elektryczne Surron! Podczas jazdy terenowej liczy się moc i zwinność. Surron doskonale to rozumie, dzięki czemu nasze elektryczne crossy dostarczają wyjątkowo dużo emocji w terenie! Niewielka masa własna i silnik elektryczny motocykli Surron sprawia, że łączą one w sobie zwinność rowerów zjazdowych z mocnym, dynamicznym napędem. W połączeniu z zawieszeniem, które sprosta nawet największym wyzwaniom, elektryczne motocykle terenowe Surron oferują przepis na nieskończoną zabawę i adrenalinę w terenie!Spokój dzikich ostępów i hałas silnika spalinowego to dwie rzeczy, które nie grają ze sobą dobrze. Z motocyklami Surron będziesz poruszać się bezgłośnie, całkowicie przy tym eliminując emisję spalin. Dzięki poruszaniu się na ekologicznym motocyklu elektrycznym wjedziesz również w miejsca, które dla motocykli spalinowych są niedostępne. A dzięki inteligentnemu zarządzaniu mocą i systemowi odzyskiwania energii dojedziesz jeszcze dalej!
Pełna kontrola i mnóstwo emocji - zawieszenie Intersect T

Pełna kontrola i mnóstwo emocji - zawieszenie Intersect T

Jazda terenowa jest nieprzewidywalna. Wielowachaczowy układ tylnego zawieszenia stworzony specjalnie dla elektrycznych crossów Surron sprawia, że w każdej sytuacji zachowasz pełną kontrolę. Płynność działania, idealna przyczepność i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że zawieszenie Intersect T idealnie sprawdza się w każdych warunkach. Progresywna kompresja, starannie dobrany skok, możliwość pełnej regulacji i komponenty renomowanej firmy DNM - wszystko po to, by zawieszenie w elektrycznych crossach Surron działało bez zarzutu.

Terenowe motocykle elektryczne Surron

Potwierdzona w setkach testów ulicznych i prób terenowych niezawodność sprawia, że na elektrycznych moocyklach terenowych Surron możesz zawsze czuć się bezpiecznie. Progresywna kompresja, starannie dobrany skok, możliwość pełnej regulacji i komponenty renomowanej firmy DNM - wszystko po to, by zawieszenie w elektrycznych crossach Surron działało bez zarzutu. Potwierdzona w setkach testów ulicznych i prób terenowych niezawodność sprawia, że na elektrycznych moocyklach terenowych Surron możesz zawsze czuć się bezpiecznie.
Niepowtarzalna moc elektrycznego crossa

Niepowtarzalna moc elektrycznego crossa

Dzięki dynamicznym i mocnym silnikom, elektryczne motocykle terenowe dostarczają ogromnych emocji w trakcie jazdy i radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki dużej mocy i momentowi obrotowemu dostępnemu w mgnieniu oka, pojazdy Surron z łatwością poniosą Cię ku przygodom, a jeśli znajdziesz odpowiednie warunki dosłownie Cię poniosą - w trakcie skoków lub wheelie. Żeby zabawa nigdy się nie kończyła, motocykle Surron wyposażone są w niezwykle wydajne i pojemne akumulatory, które posiadają do 100 kilometrów zasięgu, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na długie godziny jazdy w terenie. Akumulatory, w które zostały wyposażone elektryczne crossy, niezwykle szybko się ładują.
Motocykle elektryczne Surron - w zgodzie z naturą

Motocykle elektryczne Surron - w zgodzie z naturą

Doświadcz jazdy terenowej bez hałasu silnika i zapachu spalin. Bądź bliżej natury na elektrycznym crossie niż kiedykolwiek wcześniej. Z pojazdami Surron dojedziesz wszędzie tam, gdzie będziesz chcieć - również w miejsca, w które motocykle spalinowe nie mają wstępu.

Wydajne motocykle elektryczne

Elektryczne crossy Surron są z jednej strony ciche i bezemisyjne, zaś z drugiej wydajne i mocne. Dzięki zastosowaniu sterownika Sine-Wave X i dedykowanych sensorów, motocykl monitoruje wiele parametrów, jednocześnie zapewniając najkorzystniejszą współpracę pomiędzy silnikiem a akumulatorami. Dzięki temu twój Surron idealnie odpowiada na Twoje preferencje, dostarczając Ci mnóstwo frajdy i jednocześnie dbając o łatwość prowadzenia, bezpieczeństwo i żywotność podzespołów. Elektryczne crossy Surron są z jednej strony ciche i bezemisyjne, zaś z drugiej wydajne i mocne. Dzięki zastosowaniu sterownika Sine-Wave X i dedykowanych sensorów, motocykl monitoruje wiele parametrów, jednocześnie zapewniając najkorzystniejszą współpracę pomiędzy silnikiem a akumulatorami. Dzięki temu twój Surron idealnie odpowiada na Twoje preferencje, dostarczając Ci mnóstwo frajdy i jednocześnie dbając o łatwość prowadzenia, bezpieczeństwo i żywotność podzespołów.

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Terenowe motocykle elektryczne Surron - Najlepsze oferty

  Wybraliśmy najlepsze i najpopularniejsze modele Surron z naszej oferty.

  Dobierz motocykl terenowy dostosowany do Twoich wymagań. 

  Lekki cross elektryczny Surron Light Bee X, czy drapieżny elektryczny Dirt Bike Storm Bee? A może Surron Light Bee L1E z homologacją drogową?

  Wszystkie doskonałe w terenie. Każdy niezawodny. Wszystkie 100% electric power i 100% Fun EVPoland

  Sprawdź, który z nich spełni Twoje oczekiwania.

  Electric Power

  Pojazdy elektryczne to niezwykła frajda! Każdy jest inny. Każdy jest wyjątkowy. Wszystkie są w 100% elektryczne i ekologiczne. Wszystkie są ciche i dyskretne w ruchu ale wywołują emocje i poruszenie dzięki swojemu wyglądowi i możliwościom. Elektryczne hulajnogi, rowery, skutery, motocykle, quady czy samochody - dojedziesz wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Zobacz największą galerię pojazdów elektrycznych i wybierz czym chcesz jeździć. Tromox, Garelli, Horwin, Smigi, Surron - Electric Vechicles Poland - wybieramy tylko najlepsze pojazdy elektryczne!

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.