MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE SURRON - IDEA

MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE SURRON - IDEA

Poznaj motocykle elektryczne Surron! Podczas jazdy terenowej liczy się moc i zwinność. Surron doskonale to rozumie, dzięki czemu nasze elektryczne crossy dostarczają wyjątkowo dużo emocji w terenie! Niewielka masa własna i silnik elektryczny motocykli Surron sprawia, że łączą one w sobie zwinność rowerów zjazdowych z mocnym, dynamicznym napędem. W połączeniu z zawieszeniem, które sprosta nawet największym wyzwaniom, elektryczne motocykle terenowe Surron oferują przepis na nieskończoną zabawę i adrenalinę w terenie! Spokój dzikich ostępów i hałas silnika spalinowego to dwie rzeczy, które nie grają ze sobą dobrze. Z motocyklami Surron będziesz poruszać się bezgłośnie, całkowicie przy tym eliminując emisję spalin. Dzięki poruszaniu się na ekologicznym motocyklu elektrycznym wjedziesz również w miejsca, które dla motocykli spalinowych są niedostępne. A dzięki inteligentnemu zarządzaniu mocą i systemowi odzyskiwania energii dojedziesz jeszcze dalej!
Pełna kontrola i mnóstwo emocji - zawieszenie Intersect T

Pełna kontrola i mnóstwo emocji - zawieszenie Intersect T

Jazda terenowa jest nieprzewidywalna. Wielowachaczowy układ tylnego zawieszenia stworzony specjalnie dla elektrycznych crossów Surron sprawia, że w każdej sytuacji zachowasz pełną kontrolę. Płynność działania, idealna przyczepność i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że zawieszenie Intersect T idealnie sprawdza się w każdych warunkach. Progresywna kompresja, starannie dobrany skok, możliwość pełnej regulacji i komponenty renomowanej firmy DNM - wszystko po to, by zawieszenie w elektrycznych crossach Surron działało bez zarzutu.

Terenowe motocykle elektryczne Surron

Potwierdzona w setkach testów ulicznych i prób terenowych niezawodność sprawia, że na elektrycznych moocyklach terenowych Surron możesz zawsze czuć się bezpiecznie. Progresywna kompresja, starannie dobrany skok, możliwość pełnej regulacji i komponenty renomowanej firmy DNM - wszystko po to, by zawieszenie w elektrycznych crossach Surron działało bez zarzutu. Potwierdzona w setkach testów ulicznych i prób terenowych niezawodność sprawia, że na elektrycznych moocyklach terenowych Surron możesz zawsze czuć się bezpiecznie.
Niepowtarzalna moc elektrycznego crossa

Niepowtarzalna moc elektrycznego crossa

Dzięki dynamicznym i mocnym silnikom, elektryczne motocykle terenowe dostarczają ogromnych emocji w trakcie jazdy i radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki dużej mocy i momentowi obrotowemu dostępnemu w mgnieniu oka, pojazdy Surron z łatwością poniosą Cię ku przygodom, a jeśli znajdziesz odpowiednie warunki dosłownie Cię poniosą - w trakcie skoków lub wheelie. Żeby zabawa nigdy się nie kończyła, motocykle Surron wyposażone są w niezwykle wydajne i pojemne akumulatory, które posiadają do 100 kilometrów zasięgu, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na długie godziny jazdy w terenie. Akumulatory, w które zostały wyposażone elektryczne crossy, niezwykle szybko się ładują.
Motocykle elektryczne Surron - w zgodzie z naturą

Motocykle elektryczne Surron - w zgodzie z naturą

Doświadcz jazdy terenowej bez hałasu silnika i zapachu spalin. Bądź bliżej natury na elektrycznym crossie niż kiedykolwiek wcześniej. Z pojazdami Surron dojedziesz wszędzie tam, gdzie będziesz chcieć - również w miejsca, w które motocykle spalinowe nie mają wstępu.

Wydajne motocykle elektryczne

Elektryczne crossy Surron są z jednej strony ciche i bezemisyjne, zaś z drugiej wydajne i mocne. Dzięki zastosowaniu sterownika Sine-Wave X i dedykowanych sensorów, motocykl monitoruje wiele parametrów, jednocześnie zapewniając najkorzystniejszą współpracę pomiędzy silnikiem a akumulatorami. Dzięki temu twój Surron idealnie odpowiada na Twoje preferencje, dostarczając Ci mnóstwo frajdy i jednocześnie dbając o łatwość prowadzenia, bezpieczeństwo i żywotność podzespołów. Elektryczne crossy Surron są z jednej strony ciche i bezemisyjne, zaś z drugiej wydajne i mocne. Dzięki zastosowaniu sterownika Sine-Wave X i dedykowanych sensorów, motocykl monitoruje wiele parametrów, jednocześnie zapewniając najkorzystniejszą współpracę pomiędzy silnikiem a akumulatorami. Dzięki temu twój Surron idealnie odpowiada na Twoje preferencje, dostarczając Ci mnóstwo frajdy i jednocześnie dbając o łatwość prowadzenia, bezpieczeństwo i żywotność podzespołów.

Skontaktuj się z nami

  Terenowe motocykle elektryczne Surron - Najlepsze oferty

  Wybraliśmy najlepsze i najpopularniejsze modele Surron z naszej oferty.

  Dobierz motocykl terenowy dostosowany do Twoich wymagań. 

  Lekki cross elektryczny Surron Light Bee X, czy drapieżny elektryczny Dirt Bike Storm Bee? A może Surron Light Bee L1E z homologacją drogową?

  Wszystkie doskonałe w terenie. Każdy niezawodny. Wszystkie 100% electric power i 100% Fun EVPoland

  Sprawdź, który z nich spełni Twoje oczekiwania.

  Electric Power

  Pojazdy elektryczne to niezwykła frajda! Każdy jest inny. Każdy jest wyjątkowy. Wszystkie są w 100% elektryczne i ekologiczne. Wszystkie są ciche i dyskretne w ruchu ale wywołują emocje i poruszenie dzięki swojemu wyglądowi i możliwościom. Elektryczne hulajnogi, rowery, skutery, motocykle, quady czy samochody - dojedziesz wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Zobacz największą galerię pojazdów elektrycznych i wybierz czym chcesz jeździć. Tromox, Garelli, Horwin, Smigi, Surron - Electric Vechicles Poland - wybieramy tylko najlepsze pojazdy elektryczne!

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.