Surron Light Bee X Surron Light Bee X
Surron

Surron Light Bee X

Niewielki, elektryczny cross. Ogromne, żywe emocje
Od 24 900 zł 20 900 zł

75 km/h

VMAX

3-4 h

Czas ładowania

100km

Zasięg

56 kg

Masa własna

Tylko 3 zł

za 100km

Cross elektryczny Surron - Duża moc w kompaktowym wydaniu

Cross elektryczny Surron - Duża moc w kompaktowym wydaniu

Cross elektryczny Surron Light Bee X to uosobienie przygody, dobrej zabawy i odpowiedź na potrzeby tych, którzy uwielbiają adrenalinę i bliskość natury. Niewielkie rozmiary i waga wynosząca zaledwie 47 kilogramów tworzą harmonijną całość z mocnym silnikiem, wytrzymałą ramą i wybitnym zawieszeniem sprawiając, że każda wycieczka poza szlak dostarczy mnóstwa radości. Poczuj dreszcz emocji podczas wyprawy w głąb lasu i przekonaj się, że niewielki elektryczny cross poradzi sobie nawet z największymi wyzwaniami. Surron Light Bee zapewnia ogrom frajdy i wrażeń. Łatwość z jaką się go prowadzi i niewielka masa sprawiają, że doskonale nada się na początek przygody z jazdą terenową. Jednocześnie jakość wykonania pozwala na wyczerpujące treningi jazdy terenowej.
Surron Light Bee i terenowe zawieszenie najwyższej klasy

Surron Light Bee i terenowe zawieszenie najwyższej klasy

Jazda terenowa, skoki, wheelie, sztuczki i wiele, wiele innych - Cross elektryczny Surron Light Bee nie boi się wyzwań. Dzięki zawieszeniu Intersect T, czyli konstrukcji własnej Surrona, jazda nawet w najtrudniejszych warunkach jest niezwykle pewna. Posiadając wzorowe wyważenie płynności pracy zawieszenia i przyczepności, ten cross elektryczny pozwala zarówno na wspaniałą, pełną adrenaliny rekreację, jak i na wyczynowe treningi! Surron nie bez przyczyny szczyci się zawieszeniem Intersect T. Idealnie odmierzony skok, możliwość regulacji amortyzatora, progresywna kompresja i najwyższej jakości komponenty dostarczane przez firmę DNM sprawiają, że motocykl zachowuje się niezwykle pewnie w każdych warunkach.
Cross elektryczny Surron Light Bee - mały motocykl terenowy o dzielnym sercu

Cross elektryczny Surron Light Bee - mały motocykl terenowy o dzielnym sercu

Niewielkie rozmiary i masa Light Bee mogą być mylące - ten maluch potrafi zasuwać! Już od pierwszych chwil za kierownicą poczujesz, że cross elektryczny Surron mocy ma pod dostatkiem, a dzięki niezwykłej zwinności łatwo jest nim manewrować w każdych warunkach. Jazda w terenie, podjeżdżanie pod naprawdę strome wzniesienia, skoki, wheelie i inne sztuczki - wszystkie te rzeczy są w Twoim zasięgu od pierwszych chwil za kierownicą.Cross elektryczny Surron - Silnik i osiągiSilnik Surrona Light Bee nie tylko dostarcza dużo mocy, ale robi to niezwykle szybko - maksymalny moment obrotowy dostępny jest w mgnieniu oka. Dzięki temu pojazd jest niezwykle dynamiczny, doskonale nadaje się do jazdy technicznej i wykonywania rozmaitych trików, a jeśli będzie trzeba podjedzie pod zbocza mające powyżej 45 stopni pochylenia. Jeden mały cross elektryczny, a tak wielkie możliwości!
Ekologiczny, terenowy cross elektryczny surron

Ekologiczny, terenowy cross elektryczny surron

Dzięki ekologicznemu, elektrycznemu napędowi Surron Light Bee sprawia, że możesz być bliżej natury niż kiedykolwiek wcześniej. Cichy, nieemitujący spalin cross elektryczny o fenomenalnych właściwościach terenowych pozwoli Ci bez problemu pokonać każdą przeszkodę jednocześnie nie hałasując i pozwalając na wjazd tam, gdzie spalinowe motocykle nie dojadą.

Przeżycia, które zapewni Ci tylko cross elektryczny Surron

Z Surronem Light Bee możesz przeżyć więcej, dojechać dalej i przy tym mieć pewność, że Twoje przygody odbywają się w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Brak hałasu sprawia, że cross elektryczny nie niepokoi zwierząt, a brak emisji spalin w oczywisty sposób ma pozytywny wpływ na atmosferę. Poznaj już dzisiaj ekologiczny, elektryczny motocykl dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ducha przygody i naturę!

Specyfikacja

Dane podstawowe
Wymiary pojazdu dł./szer./wys. (mm)1860 x 780 1050 mm
Waga pojazdu z baterią56kg
Waga pojazdu bez baterii45kg
Maksymalne obciążenie100 kg
Rozstaw osi1230 mm
Wysokość siedziska830 mm
Minimalny prześwit270 mm
Prędkość maksymalna75 km/h
Moc maksymalna6kW
Maksymalny moment obrotowy250 Nm
Zasięg100km (@20km/h)
Tryby jazdySPORT + ECO MODE
Dodatkowe funkcjeHamowanie rekuperacyjne (tylko w trybie SPORT)
Klasa ochrony IPIP65
Bateria
Typ BateriiLitowo-jonowa wyjmowana
Pojemność baterii34Ah
Napięcie znamionowe60V
Zabezpieczenie przed nadmiernym natężeniem100A
Czas ładowania3,5 h
Silnik
Typ silnikabezszczotkowy DC, BLDC
Moc znamionowa silnika3 kW
Obroty znamionowe5400r/min
Napięcie znamionowe60V
Ładowarka
Napięcie wejścioweAC110/230V
Napięcie wyjściowe67,2V
Natężenie wyjściowe10A
Kontroler
TypSine Wave 48V FOC
Korpus
RamaZ kutego aluminium
Koła (obręcz) przódaluminiowa 19*1,4
Koła (obręcz) tyłaluminiowa 19*1,4
Opony przód70/100-19 off-road
Opony tył70/100-19 off-road
Główny napędpaskowy HTD 8M
Napęd dodatkowyłańcuchowy 420, 106 ogniw
Zawieszenie przedniepodwójny amortyzowany widelec ze skokiem 200 mm, regulowany
Zawieszenie tylnecentralny membranowy amortyzator ze skokiem 87 mm, regulowany
Skok tylnego koła210 mm
Hamulec przednitarczowy hydrauliczny, średnica tarczy 203 mm
Hamulec tylnytarczowy hydrauliczny, średnica tarczy 203 mm
Inne
Port ładowania USBUSB-5V, 2400mA

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Cross elektryczny Surron - Electric Power

  Zobacz galerię, prezentującą Light Bee i inne elektryczne crossy Surron. Sprawdź EVPoland

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.