Elektromobilność to światowy trend, w którym dopasowujemy środki transportu do potrzeb miast i ich mieszkańców. Elektromobilność to odpowiedź na współczesne komunikacyjne potrzeby ludzi, a także wyjście naprzeciw potrzebom zrównoważonego transportu.

To wreszcie prawdziwa przyjemność z poruszania się. Bez barier i ograniczeń. Bez hałasu i zanieczyszczania powietrza. Łącząc możliwości komunikacji zbiorowej z Urządzeniami Transportu Osobistego.

W EVP gorąco wierzymy w to, że Urządzenia Transportu Osobistego (UTO) w naprawdę istotny sposób zmieniają świat, który znamy.
A jesteśmy dopiero na początku tych zmian.

Elektromobilność to podróż w pełni wykorzystująca możliwości komunikacyjne oferowane przez współczesne miasta.

Czy dzisiaj wyobrażamy sobie miasto bez elektrycznych hulajnóg? Rzadkością jest raczej osoba używająca hulajnogi tradycyjnej.
Czy wyobrażaliśmy to sobie trzy lata temu? Czy jesteśmy sobie w stanie wyobrazić jak za trzy lata rozwinie się wykorzystanie rowerów, motorowerów, motocykli i skuterów elektrycznych? A może powstaną zupełnie nowe konstrukcje o których dzisiaj mozemy przeczytać tylko w książkach science fiction?

Czy dzisiaj wyobrażamy sobie długie wymagające plenerowe wycieczki bez rowerów elektrycznych (zwłaszcza gdy nie mamy już 18 lat)? A czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie za rok pokonywanie naprawdę długich dystansów i skomplikowanych tras przy pomocy elektrycznych motocykli czy quadów? Będziemy mogli dotrzeć praktycznie wszędzie i to nie naruszając spokoju przyrody.

Jesteśmy w czasie prawdziwej rewolucji stosowanych rozwiązań komunikacyjnych. Electric Vehicles Poland poszukuje na całym świecie najlepszych, innowacyjnych rozwiązań pojazdów elektrycznych. Staramy się znaleźć różnego typu pojazdy elektryczne, zarówno te do szybkiego przemieszczania się w miastach jak i do sprawnego poruszania się w terenie. Wybieramy te, które są naszym zdaniem najciekawsze. Każdego dnia w różnych miejscach świata mogą pojawić się nowe pomysły na elektryczne Urządzenia Transportu Osobistego. Naszym celem jest znaleźć je, przetestować i zaoferować klientom.

Świat naprawdę szybko się zmienia. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tej zmianie

 

Czas na zmianę sposobu myślenia o komunikacji. Czas na elektromobilność w życiu codziennym.

mikroprzestrzen

Mikroprzestrzeń

niewielkie rozmiary w przestrzeni publicznej, ekologiczność, energooszczędność, mniej korków i mniejsze zużycie energii

mikrokoszty

Mikrokoszty

bardzo niskie koszty eksploatacji oraz zakupu pojazdów

mikropodrozowanie

Mikropodróżowanie

wydajny sposób na krótkie podróże, najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnego transportu miejskiego oraz dbałości o środowisko i czystość powietrza

Mniej znaczy więcej

Mikro i elektromobilność to niekwestionowane trendy komunikacyjne. To droga rozwoju nowych urządzeń i technologii. W EVP jesteśmy świadomi procesu tych zmian. Obserwujemy najnowsze osiągniecia inżynierów z całego świata. Wybieramy te wybitne, z najlepszymi osiągami oraz z najciekawszym designem i wprowadzamy je na polski rynek.Wierzymy, że dzięki dopasowaniu środków transportu i technologii na miarę XXI wieku, nie tylko znacząco wpłyniemy na poprawę jakości zdrowia mieszkańców, ale także poprawimy komfort życia w obrębie największych aglomeracji miejskich.

parking

Oszczędność czasu i mniej miejsca potrzebnego do zaparkowania

buspas

Buspasy dostępne dla pojazdów elektrycznych

samochód elektryczny

Możliwość bezpłatnego wjazdu do powstających stref czystego transportu

koszt

Brak opłat za parkowanie

Elektromobilność jest teraz łatwo dostępna

W Electric Vehicles Poland skorzystasz z możliwości dofinansowania zakupu pojazdu elektrycznego w kwocie 4000 zł w specjalnej ofercie leasingowej!Nie musisz kupować pojazdu za gotówkę. Po prostu użytkuj go z niską ratę leasingową, bez wpłaty własnej. Sprawdź szczegóły oferty!

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.