Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+
Horwin

Horwin EK3 DS i DS+

Dostawcze motocykle elektryczne dla biznesu

95 km/h

vmax

168 km

zasięg

4 h

czas ładowania

95 kg

masa własna

L3 e

homologacja drogowa

Tylko 3 zł

za 100km

Uprawnienie do kierowania

Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. A1

Prawo jazdy kat. A2

Prawo jazdy kat. A

Elektryczny motocykl dostawczy HORWIN - nowy gracz na rynku!

Elektryczny motocykl dostawczy HORWIN - nowy gracz na rynku!

Doskonały model miejski EK3 ( kategoria L3e ) jest teraz dostępny również jako atrakcyjny wizualnie elektryczny motocykl dostawczy (DS - Delivery Scooter).Stylowe modele EK3 DS i EK3 DS+ są dostępne w czterech różnych kolorach. Dla pojazdów opracowano specjalną, krótszą kanapę. Po niej następuje stabilna płyta nośna z ramą, która zapewnia optymalną przestrzeń dla różnych skrzyń transportowych. Fabrycznie oferowana jest skrzynia w dwóch różnych kolorach. Oczywiście można również dołączać różne inne modele.Motocykle dostawcze zostały homologowane jako pojazdy jednoosobowe. W wariancie „DS+” zapewniony jest dwukrotnie większy zasięg.
Horwin EK3 DS - rewolucyjny, elektryczny motocykl dostawczy

Horwin EK3 DS - rewolucyjny, elektryczny motocykl dostawczy

Ceniony za swoją wygodę, duży zasięg i świetną mobilność Horwin EK3 teraz dostępny jest również w przeznaczonej dla biznesu wersji DS. Charakteryzuje go niezmienna wygoda, niezawodność i niskie koszty eksploatacji połączone z dynamiką i dużym zasięgiem akumulatorów, ktore dostępne są w dwóch wersjach, sprawiają, że jest to idealny, elektryczny skuter dla dostawcy! Nie tylko wysoka niezawodność i niskie koszty eksploatacji, ale również dopłaty rządowe do zakupu sprawiają, że elektryczny skuter dla biznesu to optymalne rozwiązanie dla firm! Horwin EK3 DS to wysoce funkcjonalny, ekonomiczny i ekologiczny skuter dla dostawcy. Dynamiczny i świetnie prowadzący się pojazd doskonale nadaje się do pokonywania miejskiego tłoku z niespotykaną dotąd łatwością. Wyposażony w pojemny kufer, Horwin EK3 DS stanowi definicję użyteczności wśród jednośladów dla biznesu. Skuter elektryczny dostępny jest z dwoma akumulatorami do wyboru, dzięki czemu można dostosować Horwina EK3 DS do potrzeb firmy. Już dzisiaj przekonaj się, jakie korzyści przyniesie Ci elektryczny skuter dla dostawcy!
DOSKONAŁOŚĆ PRODUKTU AKUMULATOR Z WŁASNYM ZARZĄDZANIEM

DOSKONAŁOŚĆ PRODUKTU AKUMULATOR Z WŁASNYM ZARZĄDZANIEM

Motocykl elektryczny HORWIN EK3 DS+ może być wyposażony w dwa akumulatory litowo-jonowe, które można łatwo wyjąć. Oba akumulatory można ładować jednocześnie. Bateria jest zasilana wydajnymi ogniwami litowo-jonowymi 18650. System monitorowania SOC i nowoczesny system zarządzania baterią mogą zapobiegają awariom. Między innymi zapewniają ochronę przed przeładowaniem, rozładowaniem, przepięciem, zwarciem oraz monitorują temperaturę akumulatorów.

Ile ładuje się elektryczny motocykl dostawczy?

Jedno ogniwo akumulatora ma pojemność 10,44Wh, cała bateria 2,88kWh. Żywotność baterii to ponad 1000 cykli. Standardowy prąd ładowania to 10A. Czas ładowania jednej baterii wynosi 4 godziny. Służy do tego inteligentna ładowarka, która jest dołączona do pojazdu.
Horwin EK1 DS+ i EK3 DS+ - skuter elektryczny dla dostawcy, z którym zajedziesz jeszcze dalej

Horwin EK1 DS+ i EK3 DS+ - skuter elektryczny dla dostawcy, z którym zajedziesz jeszcze dalej

Horwin EK1 DS i Horwin EK3 DS to idealne połączenie użyteczności i zaawansowanych technologi. Pojazdy te udowadniają, że elektryczny skuter miejski nie jest melodią przyszłości, tylko realną alternatywą dla spalinowej konkurencji dzięki niskim kosztom eksploatacji i wysokiej niezawodności. Elektryczny skuter dostawczy musi być jednak nie tylko odporny na awarie i ekonomiczny, ale również gotowy do jazdy zawsze wtedy, gdy pojawi się nowe zamówienie. Dlatego też skutery elektryczne Horwin posiadają nie tylko duży zasięg na jednym ładowaniu i możliwość szybkiego uzupełnienia akumulatorów, ale również dostępne są w opcji z dodatkową baterią!

Elektryczny motocykl dostawczy - zasięg

Elektryczne skutery dla dostawców Horwin EK1 DS i Horwin EK3 DS dostępne są w opcjach z dodatkowymi akumulatorami, które oznaczone są jako Horwin EK1 DS+ i Horwin EK3 DS+. Dzięki temu możesz mieć pewność, że elektryczny skuter dostawczy będzie gotowy do jazdy zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Duży zasięg, wysoka niezawodność i ekonomiczna jazda połączona z wygodą, dynamiką i niezrównaną mobilnością - przekonaj się już dzisiaj, że elektryczny skuter dla dostawcy to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy i skorzystaj z atrakcyjnych dopłat do zakupu pojazdu elektrycznego dla firmy, zapewnianych przez rządowe dotacje!

Porównanie skutera spalinowego i EK3 DS

Tradycyjny skuter spalinowy

HORWIN EK3 DS

Koszty przejazdów

Średnie zużycie paliwa na 100 KM

3 L2,88 KWH

Średnia cena paliwa/energii elektrycznej

5, 44 zł/L 0,63 zł/KWH

Średni roczny przebieg

20 000 KM20 000 KM

Całkowity roczny koszt

3 264 zł362,88 zł

Koszty konserwacji

Roczna konserwacja

6 razy2 razy

Koszty rutynowej konserwacji (olej silnikowy, filtr oleju, powietrza)/(silnik, sterownik, akumulator itp.)

200 zł/czas200 zł/czas

Koszt utrzymania łańcucha

275 zł275 zł

Całkowity roczny koszt

1 475 zł675 zł

Emisja CO2

1,400,000 g (70g / Km)0

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Elektryczny motocykl dostawczy - Electric Power

  Obejrzyj naszą galerię i zobacz jak prezentuje się elektryczny motocykl dostawczy Horwin. Sprawdź EVPoland

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.