Elektryczny minibike Tromox Mino - zachwyca od pierwszych chwil

Elektryczny minibike Tromox Mino - zachwyca od pierwszych chwil

Elektryczny minibike Tromox Mino redefiniuje pojęcie miejskiego pojazdu. Jego niecodzienny wygląd przyciąga uwagę i sprawia, że pomimo niewielkich rozmiarów wszyscy odwracają za nim wzrok. Jednocześnie wygodna pozycja za kierownicą gwarantuje, że przemieszczanie się po mieście jest niezwykle przyjemne. Niewielka waga i rozmiary sprawiają, że ten elektryczny minibike jest niezwykle łatwy w prowadzeniu, dzięki czemu nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia na jednośladach doskonale się na nim odnajdą. Elektryczny silnik Tromoxa Mino pozwala nie tylko na dynamiczne ale i bezemisyjne przemieszczanie się. Brak spalin, brak hałasu, niskie koszty ekspolatacji i pojemna bateria pozwalająca na przejechanie nawet 110 kilometrów na jednym ładowaniu sprawiają, że elektryczny minibike Tromox Mino idealnie spisuje się w miejskim tłoku. Niepowtarzalny design sprawia, że nawet w towarzystwie większych maszyn to Tromox Mino będzie zdecydowanie zwracał na siebie uwagę i pozwalał się wyróżnić.
TROMOX MINO – elektryczny MINIBIKE MAXI FUN

TROMOX MINO – elektryczny MINIBIKE MAXI FUN

Tromox Mino zasilany jest wysokopojemnościowym akumulatorem, który pozwolił na uzyskanie dużego zasięgu przy zachowaniu niskiej masy własnej. Akumulator waży zaledwie 8 kilogramów. Maksymalny zasięg Mino to aż 110 kilometrów, dzięki czemu mocy wystarczy Ci zarówno na dojazd do pracy lub szkoły, jak i żeby dojechać na wieczorne spotkanie ze znajomymi. Dodatkowo, żeby zapewnić najwyższą bezawaryjność, akumulator jest odpowiednio zabezpieczony, co potwierdzają certyfikaty IP65 i UN38.33.

Minibike elektryczny - moc bateria

Akumulator Tromoxa Mino to nie tylko duża moc i długie godziny zabawy, ale także najnowsze technologie, które dbają o żywotność i pracę baterii. Dzięki systemowi zarządzania akumulatorem BMS możesz mieć pewność, że serce Twojego Tromoxa jest chronione przed spięciami, przeładowaniem, rozładowaniem, przegrzaniem i innymi sytuacjami,. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i najnowszych technologii, akumulator po 600 cyklach ładowania dalej zachowuje 80% początkowej pojemności!
Tromox Mino i algorytmy w służbie kierowcy

Tromox Mino i algorytmy w służbie kierowcy

Nowoczesny wygląd i odważny design zobowiązują - Tromox Mino to elektryczny pitbike na miarę wieku również pod względem zastosowanych technologii. Dzięki zastosowaniu BigData, inżynierom Tromox udało się ustalić optymalne paramtetry ładowania akumulatorów, które zapobiegają uszkodzeniom. Dzięki zastosowaniu sterownika FOC, Tromox Mini posiada większą moc, jednocześnie zachowując duży zasięg. Wspomagany sterownikiem, elektryczny silnik minibike'a inteligentnie steruje ilością dostarczanej mocy, zapewniając najwyższą sprawność i najlepsze wrażenia z jazdy. Tromox Mini startuje płynnie, dynamicznie przyśpiesza i pewnie się prowadzi. Dzięki elektrycznemu napędowi, przemierzanie na nim miasta jest w pełni bezgłośne.

Mini bike elektryczny z dużym zasięgiem

Żeby zabawa nigdy się nie kończyła, motocykle Tromox wyposażone są w niezwykle wydajne i pojemne akumulatory, które posiadają do 100 kilometrów zasięgu, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na długie godziny jazdy w terenie. Akumulatory, w które zostały wyposażone elektryczne crossy, niezwykle szybko się ładują.
Tromox Mino - dynamiczny i wygodny elektryczny minibike

Tromox Mino - dynamiczny i wygodny elektryczny minibike

Przemieszczanie się po ruchliwych ulicach miasta wymaga ogromnej zwinności. Tromox Mino wspaniale się prowadzi, dzięki czemu poruszanie się nawet w dużym natężeniu ruchu jest niezwykle proste i przyjemne. Bezpieczne i szybkie przemierzanie miasta umożliwia również dynamiczny silnik, dzięki któremu elektryczny minibike szybko się rozpędza. Tromox Mino to pojazd, z którego nie chce się schodzić. Jednym z powodów jest niezwykła wygoda. Elektryczny minibike został zaprojektowany z myślą o ergonomii, dzięki czemu niezależnie od wzrostu, pozycja za kierownicą jest zrelaksowana i wygodna. Umożliwia to długie jeżdżenie bez poczucia zmęczenia. Na samopoczucie kierowcy świetny wpływ ma również brak męczącego hałasu, gwarantowany przez niezwykły silnik elektryczny Tromoxa Mino.

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Elektryczny Minibike Tromox - Najlepsze oferty

  Stworzone by zachwycać i zatrzymywać spojrzenia  

  Zwinny, przebojowy, kolorowy Pitbike. Esencja nowoczesnego miejskiego stylu.

  Sprawdź, który elektryczny minibike Tromox Mino podoba Ci się najbardziej.

  Electric Power

  Pojazdy elektryczne to niezwykła frajda! Każdy jest inny. Każdy jest wyjątkowy. Wszystkie są w 100% elektryczne i ekologiczne. Wszystkie są ciche i dyskretne w ruchu ale wywołują emocje i poruszenie dzięki swojemu wyglądowi i możliwościom. Elektryczne hulajnogi, rowery, skutery, motocykle, quady czy samochody - dojedziesz wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Zobacz największą galerię pojazdów elektrycznych i wybierz czym chcesz jeździć. Tromox, Garelli, Horwin, Smigi, Surron - Electric Vechicles Poland - wybieramy tylko najlepsze pojazdy elektryczne!

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.