Horwin SK3 Horwin SK3
Horwin

Horwin SK3

Pierwszy elektryczny skuter miejski o sportowym charakterze.
Od 17 950 PLN

90 km/h

vmax

do 80 km

zasięg

5 h

czas ładowania

94 kg

masa własna

L3 e

homologacja drogowa

Tylko 3 zł

za 100KM

Uprawnienie do kierowania

Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. A1

Prawo jazdy kat. A2

Prawo jazdy kat. A

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.
  WYRAŹNE LINIE I NAWET 160 KM ZASIĘGU

  WYRAŹNE LINIE I NAWET 160 KM ZASIĘGU

  Horwin SK3 to sportowy lekki motocykl w klasie L3e o wyraźnych liniach i nadwoziu skutera. Dzięki centralnemu silnikowi o maksymalnej mocy 6,3 kW z łatwością rozwija prędkość maksylaną wynoszącą 90 km/h. To wystarczy, aby dynamicznie przebić się przez miejską dżunglę nawet w godzinach szczytu. Zasięg tego elektrycznego skutera to imponujące 80 km dzięki akumulatorowi o pojemności 36 Ah, a jego pełne naładowanie zajmuje mniej niż pięć godzin.Motocykl Horwin SK3 został wyposażony w liczne techniczne ulepszenia, które podnoszą jego funkcjonalność. Obejmują one wszechstronne oświetlenie LED, czytelny wyświetlacz oraz zaawansowany system zarządzania akumulatorem, energią i układem hamulcowym CBS. Dodatkowo, pod siedzeniem znajduje się praktyczny schowek na kask, który może zostać opcjonalnie wypełniony drugim akumulatorem, podwajając zasięg pojazdu do imponujących 160 km. "Radosne kolory, niezwykła wygoda użytkowania, duży zasięg i dynamika sprawiają, że Horwin EK1 to skuter elektryczny idealny na codzienne poruszanie się po mieście. Dodatkowo, dzięki pojemnemu bagażnikowi umieszczonemu pod siedzeniem, zabierzesz ze sobą wszystko czego potrzebujesz! Dzięki niewielkiej masie, skuterem bardzo dobrze się manewruje, co ułatwia poruszanie się w mieście. A to wszystko z uśmiechem na ustach, którego dostarcza jazda tym optymistycznym, ekologicznym skuterem elektrycznym!
  Emocje z jazdy na jednośladzie w praktycznym wydaniu

  Emocje z jazdy na jednośladzie w praktycznym wydaniu

  Horwin SK3 to nie tylko dynamiczny i stylowy motocykl elektryczny, ale także praktyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują większego zasięgu. Dzięki opcji drugiego akumulatora, można spokojnie pokonywać dłuższe trasy bez obaw o ładowanie. Przekonaj się sam, jak wyjątkowy jest ten sportowy skuter elektryczny Horwin SK3.
  SK3 ZDECYDOWANIE PRZYCIĄGA WZROK

  SK3 ZDECYDOWANIE PRZYCIĄGA WZROK

  Elektryczny motocykl miejski SK3 ma stylowy i sportowy wygląd. Dzięki wyraźnym liniom pojazd zapewnia niezwykłe wrażenia z jazdy zarówno w mieście, jak i poza nim. Charakterystyczne, kanciaste linie wyróżniają Horwin SK3 spośród innych skuterów elektrycznych. Dzięki temu SK3 trafia do nowej grupy docelowej, poszukującej sportowego wyglądu i wyrazistego designu.
  Inteligentne reflektory LED bezpiecznie oświetlają drogę do domu

  Inteligentne reflektory LED bezpiecznie oświetlają drogę do domu

  Sk3 kontynuuje tradycję rodziny Horwin dzięki inteligentnym reflektorom LED o jakości samochodowej. Swoim super jasnym światłem dosłownie przecinają noc.
  KOKPIT - PEŁNY PRZEGLĄD DZIĘKI DUŻEMU WYŚWIETLACZOWI

  KOKPIT - PEŁNY PRZEGLĄD DZIĘKI DUŻEMU WYŚWIETLACZOWI

  Duży wyświetlacz HORWIN SK3 pokazuje wszystkie informacje potrzebne podczas podróży: aktualną prędkość, poziom naładowania baterii, zasięg jazdy i wiele więcej.
  DUŻO MIEJSCA POD SIEDZISKIEM

  DUŻO MIEJSCA POD SIEDZISKIEM

  Duży schowek w motocyklu elektrycznym Horwin SK3 pod siedzeniem z łatwością pomieści przedmioty codziennego użytku, takie jak kaski i plecaki.
  ZAWIESZENIE CZTERY AMORTYZATORY DO WSZYSTKICH NAWIERZCHNI DROGOWYCH

  ZAWIESZENIE CZTERY AMORTYZATORY DO WSZYSTKICH NAWIERZCHNI DROGOWYCH

  Skuter elektryczny SK3 jest wyposażony w podwójne amortyzatory hydrauliczne z przodu i z tyłu. Oferują kierowcy wyjątkowe wrażenia z jazdy – bez względu na stan drogi.

  Specyfikacja

  Akumulator
  Akumulator72V 26AH
  72V 36AH
  Żywotność1000 ładowań
  Zasięgdo 80 KM
  Czas ładowania4,5 H
  Silnik
  TypCentralny
  Moc znamionowa3,1 KW
  Moc maksymalna6,2 KW
  Prędkość maksymalna90 km/h
  Kontroler
  TypFOC
  Inne
  Długość1993 mm
  Wysokość1130 mm
  Szerokość750 mm
  Wysokość siedziska775 mm
  HamulceCBS
  Opona przednia110/70-14
  Opona tylna120/70-14
  Prześwit155 mm
  Rozstaw osi1360 mm
  Waga bez akumulatora92 kg
  Maksymalne obciążenie281 kg
  Łożysko piasty kołaStop aluminium
  ŚwiatłaLED
  Włącznik przesuwny na wyświetlaczuTak
  Koloryczarny / ciemno szary / jasno szary
  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.