Horwin EK1 Horwin EK1
Horwin

Horwin EK1

Elektryczny skuter miejski, który zaraża optymizmem

45 km/h

vmax

70 km

zasięg

5 h

czas ładowania

92 kg

masa własna

L1 e

homologacja drogowa

Skuter elektryczny Horwin EK1 - towarzysz na każdy dzień

Skuter elektryczny Horwin EK1 - towarzysz na każdy dzień

Horwin EK1 to idealne rozwiązanie na miejskie, zatłoczone ulice. Lekki, dynamiczny skuter elektryczny pozwala na sprawne przeciskanie się w korkach i omijanie najgorszego ruchu w godzinach szczytu. Zawieszenie tego jednośladu sprawi, że nawet nie poczujesz nierówności drogi i studzienek, pozwalajac Ci w pełni skupić się na jeździe. Skuter został zaprojektowany z myślą o wysokiej niezwodoności, o czym świadczą chociażby próżniowe opony, które nie tylko są bardziej odporne na uszkodzenia, ale mają również większą żywotność niż ich tradycyjne odpowiedniki.

Skuter elektryczny do miasta

Radosne kolory, niezwykła wygoda użytkowania, duży zasięg i dynamika sprawiają, że Horwin EK1 to skuter elektryczny idealny na codzienne poruszanie się po mieście. Dodatkowo, dzięki pojemnemu bagażnikowi umieszczonemu pod siedzeniem, zabierzesz ze sobą wszystko czego potrzebujesz! Dzięki niewielkiej masie, skuterem bardzo dobrze się manewruje, co ułatwia poruszanie się w mieście. A to wszystko z uśmiechem na ustach, którego dostarcza jazda tym optymistycznym, ekologicznym skuterem elektrycznym!
Wygoda

Wygoda

Horwin EK1 - skuter elektryczny redefiniujący wygodę Zrelaksowana, wygodna pozycja za kierownicą. Niska masa, bieg wsteczny i przemyślanie umieszczony środek ciężkości, które ułatwiają manewrowanie. Duża przestrzeń na nogi i wygodne siedzenie. Już od pierwszych chwil za kierownicą jasne jest, że Horwin EK1 został zaprojektowany z myślą o komforcie. Dodatkowo o wygodę dba miękko zestrojone zawieszenie, dzięki któremu niemal niezauważenie pokonasz wszystkie nierówności w trakcie podróży przez miasto.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Skuter, który nie przejdzie niezauważony 🙂 Optymistyczne, jasne i wyróżniające się kolory to nie jedyny sposób, w jaki Horwin EK1 ściąga spojrzenia! Elektryczny skuter nowej generacji został wyposażony w niezwykle jasne światła w technologii LED, które poradzą sobie nawet z największym mrokiem. Dodatkowo, po wyłączeniu skutera światła automatycznie wyłączają się z opóźnieniem, żeby oświetlić Twoją drogę. W deszczowe i mgliste dni o Twoje bezpieczeństwo zadbają świetnie widoczne światła do jazdy dziennej.
Skuter elektryczny - zasięg i prędkość

Skuter elektryczny - zasięg i prędkość

Niewielki silnik elektryczny o wielkim potencjale Silnik Horwina EK1 został w przemyślany sposób schowany w tylniej piaście, jednak mimo swoich niewielkich rozmiarów cechuje się dużą dynamiką, która pozwala na sprawne rozpędzenie się do 45 kilometrów na godzinę. Jednocześnie skuter elektryczny posiada duży zasięg, pozwalający na przejechanie nawet do 120 kilometrów na jednym ładowaniu. Dzięki temu podróżowanie po mieście na pokładzie Horwina EK1 jest niezwykle przyjemne i dynamiczne.

Specyfikacja

SILNIK
Moc nominalna 2 kW
Moc maksymalna:2,8 kW
Skrzynia biegówbezstopniowa, z biegiem wstecznym
Maksymalny momenty obrotowy145 Nm
Prędkość maksymalna45 km/h
HAMULCE
Tarczowe przód i tył Tak
WYMIARY
Rozstaw osi1320 mm
Długość1900 mm
Szerokość690 mm
Wysokość1130 mm
Wysokość kanapy780 mm
Prześwit125 mm
Masa własna (bez baterii)92 kg
Dopuszczalna masa całkowita281 kg
Koło przednie100/80-14
Koło tylne110/70-13
Liczba podróżujących2
BATERIA
Typlitowo - jonowa
OgniwaPanasonic 18650
Napięcie72V
Pojemność26 Ah
Zasięg rozszerzony (pojemność łączna):40 Ah
Maksymalny zasięg na jednej baterii (przy 45km/h)70 km
Maksymalny zasięg wersji rozszerzonej (przy 45km/h)120 km
Czas ładowania 0-100%5h
Ładowarka220V/5A
WYPOSAŻENIE
Światła LEDTak
Wyświetlacz LCDTak
TempomatTak
Schowek na kask pod siedzeniemTak
Bieg wstecznyTak

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Skuter elektryczny Horwin - Electric Power

  Miejski skuter elektryczny nie tylko musi być zwinny i dynamiczny, ale także świetnie się prezentować! Zobacz galerię, w której Horwin EK1 prezentuje swoje prawdziwe oblicze.Sprawdź EVP

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.