Niepowtarzalne<br />jednoślady<br />elektryczne,<br /> które skradną Ci serce

Niepowtarzalne
jednoślady
elektryczne,
które skradną Ci serce

Horwin doskonale rozumie, że nowoczesne technologie i ekologiczne podejście do życia idealnie pasują do miejskiego stylu. Motocykle i skutery elektryczne Horwin cechują się niepowtarzalnym, pozwalającym wyróżnić się z tłumu designem i niezwykłym poziomem komofortu, dzięki czemu stają się świetnym sposobem na poruszanie się w miejskim zgiełku w sposób pełny elegancji i stylu. Bezszelestnie ale skupiając na sobie uwagę otoczenia 😉 Elektryczne jednoślady Horwin wyróżniają się nie tylko wyglądem. Akumulatory, silniki i zawieszenie motocykli i skuterów zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o drogach europejskich miast, zapewniając maksimum komfortu i pewności w trakcie jazdy. To połączenie przyjemności z łatwą obsługą, a duży zasięg i krótki czas ładowania motocykli i skuterów elektrycznych sprawiają, że zawsze możesz na nich polegać.
NIESKOŃCZONA MOC TO NIESKOŃCZONA ZABAWA

NIESKOŃCZONA MOC TO NIESKOŃCZONA ZABAWA

Akumulatory montowane w motocyklach i skuterach elektrycznych Horwin cechują się mocą, która pozwoliła na uzyskanie dużego zasięgu. Ich wydajność objawia się również w krótkim czasie ładowania (80% naładowania akumuklatorów można osiągnąć już po 3 godzinach). Sprawia to, że pojazdy elektryczne Horwin są gotowe do jazdy zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz.
Dzieło sztuki w dziedzinie elektromobilności

Dzieło sztuki w dziedzinie elektromobilności

Silniki jednośladów elektrycznych Horwin stanowią prawdziwe kamienie milowe w swojej klasie. Cechują się niezwykłą wydajnością i dynamiką, pozwalającą na szybkie i sprawne poruszanie się w miejskim ruchu. W połączeniu z wydajnymi i wytrzymałymi akumulatorami, silniki Horwin nie tylko dostarczają niepowtarzalnych wrażeń z jazdy, ale tworzą bezkompromisowy zestaw, pozwalający zarówno na jazdę po mieście, jak i na dalsze wycieczki.
Zobacz więcej. Pojedź dalej

Zobacz więcej. Pojedź dalej

Połączenie nowoczesnych technologi z bezkompromisowym designem pozwoliło na wyposażenie motocykli i skuterów elektrycznych Horwin w pełen zestaw lamp LED, które nie tylko cechują się energooszczędnością i niezwodnością, ale również mają pozytywny wpływ na widoczność pojazdu, a co za tym idzie - bezpieczeństwo.

Najlepsze oferty motocykli i skuterów elektrycznych

Wybraliśmy najlepsze i najpopularniejsze modele Horwin z naszej oferty.

Wolisz motocykl czy skuter elektryczny? Motocykl Horwin CR6 lub CR6 Pro czy skuter EK1, EK3 a może Ek3 Deluxe? Sprawdź który z nich spełnia Twoje oczekiwania.  

Wszystkie 100% electric power. Wszystkie niezawodne. Każdy niepowtarzalny

Sprawdź który z nich spełni Twoje oczekiwania.

Electric Power

Pojazdy elektryczne to niezwykła frajda! Każdy jest inny. Każdy jest wyjątkowy. Wszystkie są w 100% elektryczne i ekologiczne. Wszystkie są ciche i dyskretne w ruchu ale wywołują emocje i poruszenie dzięki swojemu wyglądowi i możliwościom. Elektryczne hulajnogi, rowery, skutery, motocykle, quady czy samochody - dojedziesz wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Zobacz największą galerię pojazdów elektrycznych i wybierz czym chcesz jeździć. Tromox, Garelli, Horwin, Smigi, Surron, Eco Charger - Electric Vechicles Poland - wybieramy tylko najlepsze pojazdy elektryczne!

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.