<strong>MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE HORWIN SKRADNĄ CI SERCE</strong>

MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE HORWIN SKRADNĄ CI SERCE

Horwin doskonale rozumie, że nowoczesne technologie i ekologiczne podejście do życia idealnie pasują do miejskiego stylu. Skutery i motocykle elektryczne Horwin cechują się niepowtarzalnym, pozwalającym wyróżnić się z tłumu designem i niezwykłym poziomem komofortu, dzięki czemu stają się świetnym sposobem na poruszanie się w miejskim zgiełku w sposób pełny elegancji i stylu. Bezszelestnie ale skupiając na sobie uwagę otoczenia 😉

Dlaczego wybrać motocykle elektryczne Horwin?

Elektryczne jednoślady Horwin wyróżniają się nie tylko wyglądem. Akumulatory, silniki i zawieszenie motocykli i skuterów zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o drogach europejskich miast, zapewniając maksimum komfortu i pewności w trakcie jazdy. To połączenie przyjemności z łatwą obsługą, a duży zasięg i krótki czas ładowania motocykli i skuterów elektrycznych sprawiają, że zawsze możesz na nich polegać.
NIESKOŃCZONA MOC TO NIESKOŃCZONA ZABAWA

NIESKOŃCZONA MOC TO NIESKOŃCZONA ZABAWA

Akumulatory, które posiadają skutery i motocykle elektryczne Horwin, cechują się mocą, pozwalającą na uzyskanie dużego zasięgu. Ich wydajność objawia się również w krótkim czasie ładowania (80% naładowania akumuklatorów można osiągnąć już po 3 godzinach). Sprawia to, że pojazdy elektryczne Horwin są gotowe do jazdy zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz.
Dzieła sztuki w dziedzinie elektromobilności - Motocykle elektryczne Horwin

Dzieła sztuki w dziedzinie elektromobilności - Motocykle elektryczne Horwin

Silniki jednośladów elektrycznych Horwin stanowią prawdziwe kamienie milowe w swojej klasie. Cechują się niezwykłą wydajnością i dynamiką, pozwalającą na szybkie i sprawne poruszanie się w miejskim ruchu. W połączeniu z wydajnymi i wytrzymałymi akumulatorami, silniki Horwin nie tylko dostarczają niepowtarzalnych wrażeń z jazdy, ale tworzą bezkompromisowy zestaw, pozwalający zarówno na jazdę po mieście, jak i na dalsze wycieczki.
Zobacz więcej. Pojedź dalej. Poznaj motocykle elektryczne Horwin

Zobacz więcej. Pojedź dalej. Poznaj motocykle elektryczne Horwin

Połączenie nowoczesnych technologi z bezkompromisowym designem pozwoliło na wyposażenie skuterów i motocykli elektrycznych Horwin w pełen zestaw lamp LED, które nie tylko cechują się energooszczędnością i niezwodnością, ale również mają pozytywny wpływ na widoczność pojazdu, a co za tym idzie - bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami

  Skutery i motocykle elektryczne Horwin - Najlepsze oferty

  Wybraliśmy najlepsze i najpopularniejsze modele Horwin z naszej oferty.

  Wolisz motocykl czy skuter elektryczny? Motocykl Horwin CR6 lub CR6 Pro czy skuter EK1, EK3 a może Ek3 Deluxe? Sprawdź który z nich spełnia Twoje oczekiwania.  

  Wszystkie 100% electric power. Wszystkie niezawodne. Każdy niepowtarzalny EVPoland

  Sprawdź który z nich spełni Twoje oczekiwania.

  Wybierz motocykle elektryczne Horwin - Electric Power

  Motocykle elektryczne Horwin to niezwykła frajda! Każdy jest inny. Każdy jest wyjątkowy. Wszystkie są w 100% elektryczne i ekologiczne. Wszystkie są ciche i dyskretne w ruchu ale wywołują emocje i poruszenie dzięki swojemu wyglądowi i możliwościom. Elektryczne hulajnogi, rowery, skutery, motocykle, quady czy samochody - dojedziesz wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Zobacz największą galerię pojazdów elektrycznych i wybierz czym chcesz jeździć. Tromox, Garelli, Horwin, Smigi, Surron - Electric Vechicles Poland - wybieramy tylko najlepsze pojazdy elektryczne!

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.