<strong>MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE HORWIN SKRADNĄ CI SERCE</strong>

MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE HORWIN SKRADNĄ CI SERCE

Horwin doskonale rozumie, że nowoczesne technologie i ekologiczne podejście do życia idealnie pasują do miejskiego stylu. Skutery i motocykle elektryczne Horwin cechują się niepowtarzalnym, pozwalającym wyróżnić się z tłumu designem i niezwykłym poziomem komofortu, dzięki czemu stają się świetnym sposobem na poruszanie się w miejskim zgiełku w sposób pełny elegancji i stylu. Bezszelestnie ale skupiając na sobie uwagę otoczenia 😉

Dlaczego wybrać motocykle elektryczne Horwin?

Elektryczne jednoślady Horwin wyróżniają się nie tylko wyglądem. Akumulatory, silniki i zawieszenie motocykli i skuterów zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o drogach europejskich miast, zapewniając maksimum komfortu i pewności w trakcie jazdy. To połączenie przyjemności z łatwą obsługą, a duży zasięg i krótki czas ładowania motocykli i skuterów elektrycznych sprawiają, że zawsze możesz na nich polegać.
NIESKOŃCZONA MOC TO NIESKOŃCZONA ZABAWA

NIESKOŃCZONA MOC TO NIESKOŃCZONA ZABAWA

Akumulatory, które posiadają skutery i motocykle elektryczne Horwin, cechują się mocą, pozwalającą na uzyskanie dużego zasięgu. Ich wydajność objawia się również w krótkim czasie ładowania (80% naładowania akumuklatorów można osiągnąć już po 3 godzinach). Sprawia to, że pojazdy elektryczne Horwin są gotowe do jazdy zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz.
Dzieła sztuki w dziedzinie elektromobilności - Motocykle elektryczne Horwin

Dzieła sztuki w dziedzinie elektromobilności - Motocykle elektryczne Horwin

Silniki jednośladów elektrycznych Horwin stanowią prawdziwe kamienie milowe w swojej klasie. Cechują się niezwykłą wydajnością i dynamiką, pozwalającą na szybkie i sprawne poruszanie się w miejskim ruchu. W połączeniu z wydajnymi i wytrzymałymi akumulatorami, silniki Horwin nie tylko dostarczają niepowtarzalnych wrażeń z jazdy, ale tworzą bezkompromisowy zestaw, pozwalający zarówno na jazdę po mieście, jak i na dalsze wycieczki.
Zobacz więcej. Pojedź dalej. Poznaj motocykle elektryczne Horwin

Zobacz więcej. Pojedź dalej. Poznaj motocykle elektryczne Horwin

Połączenie nowoczesnych technologi z bezkompromisowym designem pozwoliło na wyposażenie skuterów i motocykli elektrycznych Horwin w pełen zestaw lamp LED, które nie tylko cechują się energooszczędnością i niezwodnością, ale również mają pozytywny wpływ na widoczność pojazdu, a co za tym idzie - bezpieczeństwo.

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Skutery i motocykle elektryczne Horwin - Najlepsze oferty

  Wybraliśmy najlepsze i najpopularniejsze modele Horwin z naszej oferty.

  Wolisz motocykl czy skuter elektryczny? Motocykl Horwin CR6 lub CR6 Pro czy skuter EK1, EK3 a może Ek3 Deluxe? Sprawdź który z nich spełnia Twoje oczekiwania.  

  Wszystkie 100% electric power. Wszystkie niezawodne. Każdy niepowtarzalny EVPoland

  Sprawdź który z nich spełni Twoje oczekiwania.

  Wybierz motocykle elektryczne Horwin - Electric Power

  Motocykle elektryczne Horwin to niezwykła frajda! Każdy jest inny. Każdy jest wyjątkowy. Wszystkie są w 100% elektryczne i ekologiczne. Wszystkie są ciche i dyskretne w ruchu ale wywołują emocje i poruszenie dzięki swojemu wyglądowi i możliwościom. Elektryczne hulajnogi, rowery, skutery, motocykle, quady czy samochody - dojedziesz wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Zobacz największą galerię pojazdów elektrycznych i wybierz czym chcesz jeździć. Tromox, Garelli, Horwin, Smigi, Surron - Electric Vechicles Poland - wybieramy tylko najlepsze pojazdy elektryczne!

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.