Horwin EK3 Horwin EK3
Horwin

Horwin EK3

Elektryczny skuter o zachwycającym designie!

95 km/h

vmax

100 km

zasięg

4 h

czas ładowania

95 kg

masa własna

L3 e

homologacja drogowa

Elektryczny skuter miejski - idealny na każdy dzień!

Elektryczny skuter miejski - idealny na każdy dzień!

Elektryczny skuter miejski Horwin EK3 to połączenie przemyślanego, nowoczesnego designu, najnowszych technologii i niepowtarzalnej wygody. Dzięki temu jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich szukających niezawodnego środka komunikacji, który jednocześnie pozwoli się wyróżnić z tłumu! Z EK3 sprawnie i szybko przebijesz się przez miejskie korki, jednocześnie rozkoszując się bezemisyjną, dynamiczną jazdą. Ten wyjątkowy skuter elektryczny został zaprojektowany z myślą o codziennym użytku, dlatego posiada niezwykle wygodną pozycję za kierownicą i cechuje się ogromną niezawodnością i dużym zasięgiem. Z myślą o zatłoczonych ulicach wielkich miast, Horwin EK3 został zaprojektowany tak, żeby wygodnie manewrowało się nim zarówno w korkach, jak i na zatłoczonych parkingach. Dodatkowo został wyposażony w przemyślany system antykradzieżowy, pozwalający na bezstresowe zostawienie nawet na cały dzień. W każdej sekundzie jazdy Horwinem EK3 czuć, że jego projektanci całokowicie skupiali się na wygodzie i ergonomii. Wyrazem tego jest między innymi port USB pozwalający na ładowanie telefonu w trakcie jazdy.
Elektryczny skuter miejski Horwin - Silnik, hamulce i akumulator

Elektryczny skuter miejski Horwin - Silnik, hamulce i akumulator

Horwin EK3 - wygodny, bezpieczny i szybki elektryczny skuter miejski. Codzienne poruszanie się po mieście stawia wiele wyzwań. Horwin EK3 stawia im czoła z podniesioną przyłbicą! Jego dynamiczny silnik, generujący 6.2 kW mocy pozwala na rozpędzenie tego skutera elektrycznego aż do 95 kilometrów na godzinę, a od 0 do 60 kilometrów na godzinę rozpędza się w około 6 sekund! Nowoczesny akumulator pozwalaja na przejechanie nawet 100 kilometrów!

Jaki zasięg i baterię posiada elektryczny skuter miejski?

Został on wyposażony w system zarządzania energią chroniący ogniwa przed uszkodzeniem, dzięki czemu cechują się bardzo dobrą żywotnością. Gdy planujesz dalsze podróże warto wyposażyć sie w drugą baterię, którą montujesz pod siedzeniem, dzięki czemu podwajasz zasięg skutera. Ponadto, skuter elektryczny Horwin EK3 został wyposażony w system hamowania CBS, pozwalający na skuteczne skrócenie drogi hamowania.
Wygoda i bezpieczeństwo

Wygoda i bezpieczeństwo

Rozsiądź się wygodnie i pędź przez miasto z Horwinem EK3! Horwin EK3 został zaprojektowany z myślą o najwyższej wygodzie użytkownika, dzięki czemu codzienna jazda na nim to czysta przyjemność. Wygodne siedzenie, duża ilość miejsca na nogi, pojemny schowek pod siedziskiem i port USB do ładowania telefonu w trakcie jazdy pozwalają na niezwykle komfortowe dojazdy do pracy, na zakupy i spotkania ze znajomymi! Dodatkowo Horwin EK3 nie boi się samotności - dzięki systemowi antykradzieżowemu skuter elektryczny jest w pełni bezpieczny gdy zostawisz go samego. Dodatkowo dzięki systemowi bezkluczykowemu wystarczy, że masz przy sobie pilot - Horwin EK3 sam wykryje, że do niego podchodzisz, a Tobie pozostanie wciśnięcie zapłonu. Możesz go odpalić zdalnie za pośrednictwem pilota, jak również aktywować immobiliser.
Kokpit i oświetlenie

Kokpit i oświetlenie

Zobacz jeszcze więcej z Horwinem EK3 Jak na skuter wyposażony w najnowsze technologie przystało, Horwin EK3 dba o Twoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Między innymi dlatego wyposażony jest w pełne oświetlenie LED, pozwalające na zwiększenie widoczności tak potężne, że pozwala na bezpieczne poruszanie się w trakcie nawet najciemniejszej nocy. Jedną z pierwszych rzeczy, które rzucają się w oczy po zajęciu pozycji za kierownicą, jest nowoczesny i czytelny kokpit skutera, który dostarcza wszystkich niezbędnych informacji. Dzięki niemu nie tylko wiesz wszystko, co powinieneś. Kokpit stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnego i przebojowego designu tego niepowtarzalnego skutera elektrycznego!

Specyfikacja

SILNIK
Moc nominalna 3,5 kW
Moc maksymalna:6,2 kW
Skrzynia biegówbezstopniowa, z biegiem wstecznym
Maksymalny momenty obrotowy195 Nm
Przyspieszenie 0-60 km/hok 5 sek.
Prędkość maksymalna95 km/h
Przeniesienie napędu na kołołańcuch
HAMULCE
Tarczowe przód i tył z systemem CBSTak
WYMIARY
Rozstaw osi1320 mm
Długość1900 mm
Szerokość690 mm
Wysokość1130 mm
Wysokość kanapy780 mm
Prześwit125 mm
Masa własna (bez baterii)95 kg
Dopuszczalna masa całkowita284 kg
Koło przednie100/80-14
Koło tylne110/70-13
Liczba podróżujących2
BATERIA
Typlitowo - jonowa
OgniwaPanasonic 18650
Napięcie72V
Pojemność40 Ah
Dodatkowa bateria40 Ah
Maksymalny zasięg (przy 45km/h)100 km
Czas ładowania 0-80%4h
Ładowarka220V/10A
WYPOSAŻENIE
Światła LEDTak
Wyświetlacz LCDTak
Alarm elektronicznyTak
System bezkluczykowyTak
TempomatTak
Uruchamianie dotykoweTak
Schowek na kask pod siedzeniemTak
Bieg wstecznyTak

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Elektryczny skuter miejski - Electric Power

  Horwin EK3 jest wygodny, dynamiczny i wyróżnia się nowoczesnym designem, który sprawia, że ten elektryczny skuter miejski idealnie wpasuje się w krajobraz ruchliwych ulic. Sprawdź EVPoland

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.