Promocja „Kup, przetestuj, ciesz się dalej lub zwróć”: Elektryczne Motocykle i Motorowery na Twoich Warunkach!

Zachęcamy do odkrywania świata z elektrycznymi jednośladami EVPoland.

Czy jesteś gotowy na przełom w mobilności miejskiej? W EVPoland wierzymy, że przyszłość to elektryczne jednoślady. Nasza promocja “Kup, przetestuj, ciesz się dalej lub zwróć” daje Ci okazję, by przekonać się, że elektryczna rewolucja to nie tylko hasła – to realna zmiana w Twoim życiu!

Zasady Promocji: „Kup, przetestuj, ciesz się dalej lub zwróć”

Jak skorzystać z promocji? To bardzo proste!

 1. Zamów i opłać pojazd dostępny na sklepie EVPoland
  Może on być w promocyjnej cenie! Promocje łączą się.
 2. Poczekaj na dostawę – pojazd dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres w 3 dni robocze!
 3. Testuj przez 30 dni – możesz jeździć, gdzie tylko zechcesz!
 4. Jeżeli pojazd nie spełnia Twoich oczekiwań – zwróć go do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze za zakup. Pamiętaj – maksymalny przebieg nie może przekraczać 30 km.

 

 1. Bez Ryzyka, Pełne ZadowolenieGwarantujemy Ci 100% satysfakcji. Po zakupie masz aż 30 dni (od daty otrzymania pojazdu) aby przetestować swój nowy elektryczny motocykl lub motorower. Jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu zwróć go do nas.
 2. Sprawdź na Własnych WarunkachElektryczne jednoślady EVPoland to doskonała inwestycja. Dajemy Ci możliwość przejechania się na nich w znanym Ci otoczeniu i przekonania się, że elektryczna mobilność to przyszłość.
 3. Bezpieczny i Pewny ZakupJesteśmy przekonani o jakości naszych pojazdów. Dlatego po okresie testowym oferujemy pełne wsparcie serwisowe oraz dostępność części zamiennych.

 

Zalety Pojazdów Elektrycznych

 

Wybierz Elektryczny Jednoślad z EVPoland i Skorzystaj z Promocji!

Elektryczne jednoślady EVPoland to przyszłość mobilności. Dołącz do nas i przekonaj się, jak rewolucyjna może być Twoja podróż na elektrycznym motocyklu lub motorowerze. Skorzystaj z naszej promocji, przetestuj i ciesz się niezwykłą wygodą elektrycznej mobilności już dziś!

Pojazdy dostępne są od ręki, dostarczamy je w jedyne 3 dni!
Masz pytania? Zadzwoń +48 123 000 362 lub napisz kontakt@evpoland.pl!

Regulamin promocji

Skontaktuj się z nami

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.