Electromobility Summer – Przyszłość na wyciągnięcie ręki w Pasażu Grunwaldzkim!

 

Odkryj Świat Elektromobilności

Lato to idealny czas, aby zanurzyć się w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które kształtują naszą przyszłość. Agencja Oxxford Creative Service we współpracy z Pasażem Grunwaldzkim ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie: Electromobility Summer. To dwutygodniowa wystawa poświęcona elektromobilności we wszystkich jej formach – od samochodów, motocykli i skuterów, po hulajnogi, deskorolki, monocykle, a nawet drony.

Umów się na jazdę testową Surron we Wrocławiu!

 

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

   

   

  Ekologia i Innowacja

  Pojazdy elektryczne to przyszłość, która już dziś staje się naszą codziennością. Są ekologiczne, ciche, a co najważniejsze, można je „zatankować” w domu, z gniazdka elektrycznego. Electromobility Summer to doskonała okazja, aby pokazać swoim klientom nowe trendy w motoryzacji, innowacyjne rozwiązania oraz techniczne nowinki, które rewolucjonizują nasze podejście do transportu.

   

  Dlaczego Warto Odwiedzić Electromobility Summer?

   

  Specjalna Prezentacja Electric Vehicles Poland, E#Moto i RIZON

  Electric Vehicles Poland (EVP) wspólnie z E#Moto i RIZON będą prezentować elektryczne crossy od Surron: Light Bee, Ultra Bee i Storm Bee. To wyjątkowa okazja, aby z bliska przyjrzeć się tym nowoczesnym pojazdom i poznać ich możliwości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziesz mógł porozmawiać z ekspertami, zasięgnąć szczegółowych informacji oraz umówić się na jazdę testową.

   

  Zaproszenie do Współpracy

  Electromobility Summer to nie tylko okazja do poznania nowoczesnych technologii, ale również platforma do wymiany pomysłów i nawiązania cennych kontaktów. Organizatorzy liczą na twórcze wsparcie i ciekawe pomysły od uczestników, które wzbogacą wydarzenie i przyciągną uwagę odwiedzających.

   

  Letnie Marzenia na Wyciągnięcie Ręki

  Warto pamiętać, że lato i okres wakacyjny to najlepszy moment, aby zrealizować swoje marzenia o posiadaniu nowoczesnego środka transportu. Miłośnicy jednośladów oraz zabawy zdalnie sterowanymi modelami, amatorzy zdjęć z dronów – wszyscy znajdą coś dla siebie na Electromobility Summer.

  Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do nas w Pasażu Grunwaldzkim i zanurz się w fascynującym świecie elektromobilności. Przyszłość jest teraz – bądź jej częścią!

   

  Electromobility Summer to wydarzenie, które łączy pasję do nowoczesnych technologii z ekologicznym podejściem do transportu, oferując wszystkim odwiedzającym unikalne doświadczenia i możliwość zanurzenia się w przyszłość już dziś. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i umówienia się na jazdę testową. Do zobaczenia w Pasażu Grunwaldzkim!

   

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.