Zainwestuj w przyszłość z Electric Vehicles Poland – Wielka wyprzedaż!

Przesiądź się na ekologiczne rozwiązanie z EVP i skorzystaj z aktualnych promocji na elektryczne motocykle i motorowery i atrakcyjnego dofinansowania!

Elektryczne pojazdy zyskują na popularności, oferując ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania dla współczesnych kierowców. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, Electric Vehicles Poland (EVP) wprowadziło super promocję na swoje najpopularniejsze modele: Tromox Mino, Tromox Ukko, Garelli Ciclone E2, i Garelli Ciclone E4. Te innowacyjne jednoślady nie tylko zmniejszają ślad węglowy, ale dzięki programowi “Mój Elektryk” są teraz jeszcze bardziej dostępne dzięki atrakcyjnym dofinansowaniom!

Promocja “Zainwestuj w przyszłość – rozpocznij elektryczną przygodę” trwa od 30 maja do 30 listopada 2024 roku, oferując wyjątkowe obniżki cen na wybrane modele:

Tromox MINO: 8,900 zł brutto,

Tromox UKKO S: 17,900 zł brutto,

Garelli Ciclone E2: 14,900 zł brutto,

Garelli Ciclone E4: 16,900 zł brutto.

Dzięki programowi “Mój Elektryk”, możesz również skorzystać z dodatkowego dofinansowania w wysokości do 4000 zł netto, co jeszcze bardziej obniża barierę wejścia w świat elektromobilności. Co więcej, zakup w ramach leasingu lub rat nie wymaga żadnej wpłaty wstępnej, co czyni ofertę EVP jeszcze bardziej atrakcyjną.

 

Skontaktuj się z nami

   

  Skorzystaj z oferty na www.evpoland.pl lub u Autoryzowanych Dealerów EVP. 

   

  Dlaczego warto przesiąść się na elektryczny pojazd?

  1. Ekologia i Oszczędność: Elektryczne pojazdy EVP są przyjazne dla środowiska, emitując zero spalin. Dodatkowo, koszty utrzymania i eksploatacji są znacząco niższe w porównaniu do tradycyjnych pojazdów spalinowych.
  2. Nowoczesna Technologia: Modele takie jak Tromox Ukko i Garelli Ciclone E4 wykorzystują najnowocześniejsze technologie baterii i silników elektrycznych, oferując doskonałą wydajność i niezawodność.
  3. Komfort Jazdy: Dzięki cichej pracy silnika elektrycznego, jazda staje się znacznie bardziej komfortowa. Niezależnie od tego, czy przemieszczasz się po miejskich uliczkach, czy otwartych drogach, pojazdy EVP zapewniają płynną i przyjemną jazdę.

  Łatwy Zakup i Obsługa

  Zakupienie pojazdu w promocji jest prostsze niż kiedykolwiek. Możesz skorzystać z oferty bezpośrednio w salonach EVP, za pośrednictwem sklepu internetowego lub w autoryzowanych punktach sprzedaży. Wszelkie formalności, od zamówienia po finalizację transakcji, są szybko i sprawnie obsługiwane przez zespół EVP, co gwarantuje pełną satysfakcję z zakupu i szybką dostawę.

  Nie przegap okazji, aby stać się częścią ekologicznej rewolucji z EVP. Wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, i ciesz się nowoczesną, ekonomiczną i ekologiczną jazdą z Electric Vehicles Poland. Sprawdź pełen regulamin promocji na (https://evpoland.pl/regulamin_promocji) i dołącz do zadowolonych użytkowników elektrycznych pojazdów na całym świecie.

   

  Pojazdy dostępne są od ręki, dostarczamy je w jedyne 3 dni!

  Masz pytania? Zadzwoń +48 123 000 362 lub napisz kontakt@evpoland.pl!

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.