Dzieło sztuki na dwóch kółkach: Elektryczne motorowery i motocykle Garelli w wielkiej promocji od EVPoland!

Marzysz o wyjątkowej mobilności, nie rezygnując przy tym z elegancji? Twoje marzenie właśnie się spełnia! Marka Garelli, znana z włoskiego designu i innowacyjnych rozwiązań, ogłasza wielką promocję na swoje elektryczne motorowery i motocykle. Przygotuj się na rewolucję na kółkach, która zachwyci Cię swoją wyjątkowością!

Chcesz zamówić Garelli E2 lub E4 z bezpośrednią dostawą pod drzwi? Kliknij tutaj!

Pojazdy dostępne są od ręki, dostarczamy je w jedyne 3 dni!

Masz pytania? Zadzwoń +48 123 000 362 lub napisz kontakt@evpoland.pl!

 

Nowa Era Elektrycznej Mobilności

Elektryczne pojazdy Garelli to krok w kierunku zrównoważonej przyszłości motoryzacji. Teraz możesz przemieszczać się po mieście bez emisji szkodliwych substancji, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Model Garelli E2 2022 i E4 2023 to doskonałe przykłady elektrycznych jednośladów, które łączą w sobie ekologię z oszałamiającym stylem.

 

Włoski Design, Nieszablonowa Klasa

Garelli to nie tylko pojazdy – to prawdziwe dzieła sztuki na dwóch kółkach. Elektryczne motorowery i motocykle tej marki wyróżniają się charakterystycznym włoskim stylem, który przyciąga uwagę i przekształca codzienną jazdę w wyjątkowe doświadczenie. Niepowtarzalny design to wizytówka Garelli, która podkreśli Twoją niezależność i wyjątkowość na drodze.

 

Doskonałe Osiągi, Niesamowite Doznania

Model Garelli E2 oferuje doskonałą dynamikę i wydajność. Teraz możesz go mieć w rewelacyjnej cenie 18500 zł brutto. Natomiast model Garelli E4 to zaawansowany motocykl, który teraz dostępny jest w niewiarygodnie atrakcyjnej cenie 20900 zł brutto. Oba modele gwarantują niesamowite doznania podczas jazdy, zapewniając przy tym pełną harmonię z otoczeniem.

 

Licencja na Przygodę

Aby prowadzić skutery elektryczne Garelli E2 i E4, potrzebne są odpowiednie uprawnienia. Motorower elektryczny E2, ze względu na prędkość maksymalną ograniczoną do 45 km/h, wymaga jedynie prawa jazdy kategorii AM (dostępna od 14 roku życia) lub B, a dla osób urodzonych przed 1995 rokiem wystarczającym dokumentem jest dowód osobisty. Z kolei dla motocykla elektrycznego E4, niezbędne jest posiadanie uprawnień kategorii A1 lub B – w tym przypadku co najmniej od 3 lat.

 

Promocje na Wyciągnięcie Ręki

Aby uczynić nasze pojazdy jeszcze bardziej dostępnymi, oferujemy wygodne raty oraz możliwość skorzystania z dopłaty z programu “Mój elektryk” w wysokości aż 4000 zł netto. To okazja, której nie można przegapić!

Szczegóły dotyczące dofinansowania: https://evpoland.pl/2022/04/11/skorzystaj-z-doplaty-do-zakupu-motocykli-motorowerow-i-skuterow-elektrycznych-az-4-000-zl-oszczednosci/ 

Wchodzisz w rewolucję motoryzacyjną? Wybierz elektryczny motorower lub motocykl Garelli i ciesz się stylową, ekologiczną jazdą już dziś. To nie tylko podróż, to manifestacja Twojego wyjątkowego podejścia do życia na dwóch kółkach!

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.