Elektryczne skutery dla dostawców i firm

Elektryczne skutery Horwin EK1 DS oraz Horwin EK3 DS. Najlepsze rozwiązanie dla firm sektora „delivery”!

Najlepsze skutery elektryczne dla dostawców

Dostawcy pizzy, UberEats, Bolta, Glovo i innych firm świadczących usługę dowozu zamówionych towarów – poznajcie najlepsze rozwiązanie odpowiadające wyzwaniom dzisiejszych czasów! Wysokiej jakości, trwałe, bezkosztowe w obsłudze, elektryczne skutery o dużym zasięgu ze specjalistyczną zabudową do przewozu żywności i innych towarów to najlepszy sposób na szybką dostawę w miastach.

Jaki skuter elektryczny wybrać?

Skutery Horwin już na polskim rynku! Marka pojawiła się z szeroką gamą skuterów elektrycznych dopasowanych do potrzeb biznesu w dużych i mniejszych miastach. To nie tylko krok naprzód w świecie elektromobilności, ale także nowoczesne podejście do sposobów świadczenia usług zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Na ulicach polskich miast obserwujemy ciągle rosnącą liczbę dostawców, którzy codziennie pokonują dziesiątki kilometrów. Wiąże się to z dużymi wydatkami na paliwo, a także negatywnym wpływem na środowisko, w którym żyjemy. Zyskujące na popularności pojazdy elektryczne to rozwiązanie korzystne dla Twojego biznesu pod każdym względem. Pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na paliwie, docierać szybciej do klientów – m.in. możliwość poruszania się buspasami i darmowe strefy parkowania – oraz budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa wśród Twoich obecnych i potencjalnych klientów. Skutery dla dostawców Horwin to również daleki zasięg i szybkie ładowanie! Zastanawiasz się jaki skuter elektryczny wybrać?

Skutery elektryczne porównanie

Wybór skutera elektrycznego powinien maksymalnie odpowiadać potrzebom Twojej działalności. Przeczytaj więcej o korzyściach finansowych z użytkowania skuterów elektrycznych i cechach skuterów elektrycznych Horwin EK1DS i Horwin EK3DS.

Przetestuj elektryczne skutery i motocykle elektryczne Horwin już dzisiaj u najbliższego dealera!

Lista Dealerów Horwin w Polsce:

https://evpoland.pl/znajdz-horwin/

Dowiedz się więcej o gamie elektrycznych skuterów dostawczych Horwin: ulotka Horwin EK3 EK1 WEB do pobrania.

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.