Przywitaj Wiosnę z nowym Surronem

Przywitaj Wiosnę z nowym Surronem! Skorzystaj z rabatu 10% na zakup Light Bee!

Promocja! Elektryczny motorower Surron Light Bee model 2022 teraz 10% taniej!

Skorzystaj z oferty na www.evpoland.pl lub u Autoryzowanych Dealerów Surron Polska. 

 

 

Surron Light Bee to elektryczny motorower typu cross stworzony z myślą o off-roadzie, który został zaprojektowany dla użytkowników, szukających wydajnego, ale jednocześnie ekologicznego pojazdu.

Elektryczny cross Surron Light Bee to pojazd, który z pewnością zachwyci każdego miłośnika sportów motorowych. Został zaprojektowany z myślą o jazdach rekreacyjnych w różnorodnym terenie – od łąk i bezdroży, przez lasy i tereny górzyste, aż po trudne do przebycia tereny z licznymi przeszkodami. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poczuć dreszczyk emocji i spróbować swoich sił w wymagającym terenie.

 

 

Wersja z homologacją drogową Surron Light Bee L1e X, oprócz jazdy rekreacyjnej w terenie, nadaje się także do codziennego użytku w mieście. Dzięki temu, możesz cieszyć się nie tylko dynamiczną jazdą w terenie, ale również swobodnym przemieszczaniem się po mieście, bez konieczności posiadania prawa jazdy kategorii A.

Elektryczne crossy marki Surron to pojazdy cieszące się w Polsce coraz większym zainteresowaniem – od początku sprzedaży trafiły już do ponad 1300 zadowolonych użytkowników, a liczba ta ciągle rośnie. Surron cieszy się w Polsce ogromnym zaufaniem, a same motocykle uważane są za trwałe, dobrze wykonane i bezawaryjne – co pokazuje znikoma liczba zgłoszeń gwarancyjnych.

Chcesz zamówić Surrona Light Bee z rabatem 10%? Kliknij tutaj! 

Masz pytania? Zadzwoń +48 123 000 362 lub napisz kontakt@evpoland.pl!

 

 

Zbliżający się sezon wiosenny to czas, kiedy wiele osób zaczyna myśleć o tym, jak spędzić wolny czas na świeżym powietrzu. Dla miłośników pojazdów off-roadowych, takich jak właśnie elektryczny cross Surron Light Bee, wiosna to idealny czas na zakup nowego pojazdu i rozpoczęcie przygody na szlakach.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, masz szczególną okazję, aby zaoszczędzić na zakupie Surron Light Bee modelu z 2022 roku. Electric Vehicles Poland – wyłączny importer marki Surron w Polsce – ogłosza bowiem wiosenną promocję, w ramach której można zakupić ten wspaniały pojazd elektryczny z 10% rabatem!

 

 

Jakie uprawnienia trzeba posiadać, aby legalnie poruszać się SurRon Light Bee L1e X z homologacją drogową?

SurRon Light Bee L1e X – w świetle prawa jest  motorowerem. Ten elektryczny cross pomimo swoich robiących wrażenie osiągów i sportowego charakteru jest właśnie motorowerem posiadającym wszystkie niezbędne uprawnienia i dokumenty, aby poruszać się nim po drogach publicznych. Oznacza to, że mogą jeździć nim już czternastolatkowie a także posiadacze każdej wyższej kategorii prawa jazdy, czyli kategorii: A1, A2, A, B, C1, C, D1, D lub T oraz osoby, które urodziły się przed 19 stycznia 1995 roku. – czyli już nawet od 14 roku życia, lub na dowód osobisty.

 

 

Elektryczny cross Surron Light Bee wykorzystuje zaawansowany napęd elektryczny, który zapewnia dużą moc i przyspieszenie. Jest wyposażony w silnik o maksymalnej mocy 6 kW, który pozwala na osiągnięcie prędkości maksymalnej wynoszącej 75 km/h. Ten elektryczny motorower jest również wyposażony w baterię litowo-jonową, która zapewnia około 80 km zasięgu na jednym ładowaniu.

Jego konstrukcja jest bardzo lekka, co sprawia, że jest to pojazd łatwy do prowadzenia, zwrotny i szybki – szczególnie na krętych trasach. Posiada także w pełni regulowane zawieszenie, co pozwala na dostosowanie go do różnych rodzajów terenu.

Surron Light Bee cieszy się dużą popularnością wśród miłośników motocykli off-roadowych, którzy chcą cieszyć się szybką i dynamiczną jazdą bez emisji spalin i hałasu.

 

 

Dzięki wiosennej promocji możecie teraz kupić elektrycznego crossa SurRon Light Bee z 10% rabatem. To świetna okazja, aby nabyć doskonałej jakości pojazd w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie!

Elektryczny motorower Surron Light Bee to nie tylko świetna wydajność i ekologia, ale także stylowy i solidny design. Zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Ten elektryczny cross oferuje również w pełni regulowane zawieszenie, co pozwala na dostosowanie go do różnych rodzajów terenu.

Wiosenna promocja na Surron Light Bee to idealna okazja dla osób, które chcą rozpocząć sezon off-roadowy w doskonałym stylu. Nie przegap szansy na zakup tego wyjątkowego crossa w atrakcyjnej cenie i ciesz się wolnością, jaką oferuje jazda po szlakach wiosennym słońcu na swoim Surron Light Bee!

Gdzie kupić Surron Light Bee w promocji?

Jaka jest cena SurRon Light Bee po obniżce cen?

Obecnie modele z 2022 roku możecie kupić w cenie:

SurRon Light Bee L1e X (model z homologacją drogową L1e) – 23 310 zł brutto, czyli aż o 2590 zł taniej!

SurRon Light Bee X (model off-road) – 22 410 zł brutto, czyli aż o 2490 zł taniej!

Pojazdy możecie zamawiać online korzystając z wygodnych rat lub w leasingu z dofinansowaniem z programu „Mój elektryk” w kwocie 4000 zł netto :

SurRon Light Bee L1e X  : https://evpoland.pl/produkt/surron-light-bee-l1e-x-rocznik-2022/

SurRon Light Bee X : https://evpoland.pl/produkt/surron-light-bee-x/

 

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).

  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.

  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.

  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).

  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.

  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Rozwiń treść zgody

  Skontaktuj się z nami

   Zostań naszym Dealerem.
   Napisz do nas.