Eliminator Eliminator

Eliminator

Eliminator Eliminator Eliminator Eliminator Eliminator Eco Charger Eliminator Eco Charger Eliminator Eco Charger Eliminator Eco Charger Eliminator Eco Charger Eliminator PLN Kup produkt 92 km/h vmax 120 km zasięg 4 h czas ładowania 134 kg masa własna L3 e homologacja drogowa Eco Charger Eliminator – quad, z którym możesz jeszcze więcej Eliminator to niezwykły quad […]
Od PLN

50 km/h

vmax

3-4 h

czas ładowania

48 km

zasięg

496 kg

masa własna

 Eco Charger Eliminator - quad, z którym możesz jeszcze więcej

Eco Charger Eliminator - quad, z którym możesz jeszcze więcej

Eliminator to niezwykły quad elektryczny. Co go wyróżnia? Niezwykła wszechstronność, duża moc, łatwość manewrowania, a także w pełni elektryczny, ekologiczny napęd. Zaprojektowany z najwyższą uwagą poświęcaną nawet najmniejszym detalom, Eco Charger Eliminator to niezłomny pojazd gotowy stawić czoła wszelkim wyzwaniom. Dzięki napędowi na jedną lub dwie osie, przełączanemu wedle potrzeb, Eco Charger Eliminator sprawdzi się w każdej sytuacji. Eco Charger Eliminator łączy ekologiczne podejście do pojazdów użytkowych ze świetnym wyposażeniem. Automatyczna skrzynia biegów z biegiem wstecznym sprawia, że manewrowanie i jazda tym pojazdem jest niezwykla łatwa. Prowadzenie pojazdu jest jeszcze lepsze dzięki wspomaganiu kierownicy. Natomiast gdy znajdziesz się w wyjątkowo trudnej sytuacji lub staniesz przed bardzo ciężkim wyzwaniem, pomoże Ci dostępna w opcji wyciągarka przednia.
Silnik

Silnik

Eco Charger Eliminator - gotowy na wszystkie wyzwania Eliminator został wyposażony w mocny silnik, produkujący 15 kW mocy, która rozprowadzana jest w zależności od potrzeby na jedną lub dwie osie. Quad elektryczny posiada również automatyczną skrzynię biegów, która harmonijnie współpracuje z silnikiem pojazdu sprawiając, że w pełni wykorzystuje on swój potencjał. Co za tym idzie, quad elektryczny jest mocny i gotowy nawet na najcięższe zadania. Dzięki zastosowaniu wydajnych akumulatorów, Eliminator może przejechać do 48 kilometrów w zależności od terenu. Żeby zwiększyć jego zasięg, Eco Charger został wyposażony w system odzyskiwania energii w trakcie hamowania.
W trakcie jazdy

W trakcie jazdy

Eco Charger Eliminator - wysoka wszechstronność i niezwykła łatwość obsługi Duża moc, jak udowadnia Eco Charger Eliminator, nie kłóci się z łatwością prowadzenia i intuicyjną obsługą! Quad elektryczny został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób, dzięki czemu nawet podczas pierwszego kontaktu kierowca od razu czuje pojazd. Quad został wyposażony we wspomaganie kierownicy, które ułatwia prowadzenie, a także bieg wsteczny, który świetnie sprawdza się przy manewrowaniu. Dzięki temu i starannie zestrojonemu zawieszeniu posiadającemu 5 stopni regulacji twardości, pojazd prowadzi się nie tylko bardzo pewnie, ale również niezwykle łatwo.
Ekologia

Ekologia

Eco Charger Eliminator - ciężka praca w zgodzie z naturą Dzięki zastosowaniu elektrycznego napędu, Eco Charger Eliminator nie emituje ani spalin, ani hałasu. Dzięki temu doskonale nadaje się do pracy zarówno przy zwierzętach, jak i w miejscach, w których nie sprawdzają się zazwyczaj głośne pojazdy konwencjonalne. Dodatkowym plusem posiadania quada elektrycznego są niezwykle niskie koszty eksploatacji. W połączeniu z dużą mocą i wszechstronnością, cechy te sprawiają, że Eco Charger Eliminator to unikatowy quad elektryczny, który sprawdzi się nawet przy wyjątkowo wymagających zadaniach.
Akumulatory, napęd, zawieszenie

Akumulatory, napęd, zawieszenie

EcoCharger Eliminator - elektryczny quad o wszechstronnym charakterze Eliminator nie boi się wyzwań i doskonale odnajduje się w sytuacjach, w których inne pojazdy nie dają rady. Napęd na cztery koła sprawia, że elektryczny quad EcoCharger Eliminator nie boi się nawet w bardzo trudnym terenie. Potężny, 72V akumulator ołowiowy AGM, który posiada sześć dwunastowoltowych ogniw dostarczających do 48 kilometrów zasięgu w zależności od terenu wyposażony został w system odzyskiwania energii w trakcie hamowania, pozwolający znacznie wydłużyć zasięg. !5 kW mocy uzyskiwane z silnika ze stałym magnesem, przednie i tylne zawieszenie z podwójnym wahaczem poprzecznym i 5 ustawieniami twardości i pewne sterowanie sprawiają, że EcoCharger Eliminator to nie tylko świetny kompan na codzień, ale też idealny quad elektryczny na wyjazdy w teren!

Specyfikacja

Electric Power

Zobacz galerię zdjęć, aby przekonać się ile potrafi Eco Charger Eliminator - quad elektryczny do zadań specjalnych

Skontaktuj się z nami

  Dominator Dominator

  Dominator

  Dominator Dominator Dominator Dominator Dominator Eco Charger Dominator Eco Charger Dominator Eco Charger Dominator Eco Charger Dominator Eco Charger Dominator PLN Kup produkt 92 km/h vmax 120 km zasięg 4 h czas ładowania 134 kg masa własna L3 e homologacja drogowa IDEA Eco Charger Dominator to pojazd stworzony z myślą o ciężkiej, codziennej pracy, a […]
  Od PLN

  50 km/h

  vmax

  3-4 h

  czas ładowania

  48 km

  zasięg

  405 kg

  masa własna

  IDEA

  IDEA

  Eco Charger Dominator to pojazd stworzony z myślą o ciężkiej, codziennej pracy, a mimo tego jakże niecodzienny i wyjątkowy. Mocny, elektryczny silnik napędzający jedną oś pozwala na uzyskanie wspaniałej siły pociągowej. Quad elektryczny został wyposażony w reduktor, dzięki któremu kierowca może wybrać pomiędzy trybem pracy na wysokich lub niskich obrotach, optymalizując zachowanie pojazdu do aktualnych warunków i potrzeb. Sprawia to, że udało się pogodzić wspaniałą siłe pociągową w niskim zakresie pracy ze świetnymi osiągami przy wysokich obrotach. Quad elektryczny jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Sam decydujesz o tym, czy w danym momencie potrzebujesz dużej siły ciągu, czy większej prędkości. Jednym przełącznikiem możesz wrzucić bieg wsteczny, dzięki czemu manewrowanie Dominatorem jest niezwykle proste. A to wszystko przy zachowaniu troski o ekologię. Eco Charger Dominator nie emituje spalin ani hałasu, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno do pracy w pobliżu zwierząt, w miejskich parkach i deptakach czy w lesie. Dodatkowo dzięki homologacji drogowej, elektryczny ATV może poruszać się również po drogach publicznych.
  Silnik

  Silnik

  Eco Charger Dominator - wszechstronny i mocny quad elektryczny Potężny, 72 woltowy silnik w który został wyposażony Eco Charger Dominator produkuje 15 kW mocy, która dostarczana jest w całości na jedną oś. Zastosowanie reduktora pozwala na wybranie zakresu obrotowego, w jakim pracuje silnik. Dzięki temu quad elektryczny posiada dwa tryby pracy - w jednym zwiększa się jego siła pociągowa, dzięki czemu Eco Charger Dominator jest w stanie ciągnąć ładunek poruszając się nawet 26 km/h, zaś w drugim maksymalizowane są osiągi, co pozwala na rozwinięcie prędkości do 56 km/h.
  Mobilność

  Mobilność

  Eco Charger Dominator - potężne możliwości i łatwość prowadzenia Eco Charger Dominator to quad elektryczny cechujący się niezwykłą wszechstronnością i umiejętnością poradzenia sobie niemalże w każdych warunkach. Dzięki zmiennym trybom pracy, niczym kameleon, jest w stanie dostosowywać się do sytuacji, zależnie od tego czy potrzebuje większej mocy pociągowej czy większej prędkości maksymalnej. Dzięki wyposażeniu w bieg wsteczny, quad elektryczny jest niezwykle łatwy w manewrowaniu. Świetnie zestrojone zawieszenie bardzo dobrze radzi sobie zarówno na bezdrożach, jak i pozwala na pewne prowadzenie Dominatora po drogach utwardzonych.
  Ekologia

  Ekologia

  Eco Charger Dominator - wielka moc, wielka odpowiedzialność Świetne warunki do cięzkiej pracy, łatwe sterowanie i wysoka wszechstronność to nie jedyne zalety tego elektrycznego ATV. Eco Charger Dominator, jako quad elektryczny, nie produkuje spalin ani hałasu, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w miejscach, w których konwencjonalne pojazdy nie mogą się pojawić albo są nieefektywne. Eco Charger Dominator doskonale nadaje się do pracy w pobliżu zwierząt,na miejskich deptakach i w parkach, a także wszędzie tam, gdzie hałas jest niewskazany. Ponadto quad elektryczny stanowi odpowiedzialny wybór, gdyż jego eksploatacja ma minimalny wpływ na środowisko.
  Akumulatory, napęd, zawieszenie

  Akumulatory, napęd, zawieszenie

  EcoCharger Dominator - poznaj nową definicję użyteczności Potężny akumulator ołowoiowy, posiadający 6 ogniw, z czego każde dostarcza 12V sprawia, że EcoCharger Dominator posiada jednocześnie dużą moc i wygodny zasięg, pozwalający zarówno na sprawną pracę, jak i udawanie się tym pojazdem na wycieczki. Elektryczny silnik produkujący 15 kW mocy przekazywanych na jedną oś sprawia, że quad elektryczny charakteryzuje się bardzo dużą mocą pociągową. Automatyczna skrzynia biegów z reduktorem i biegiem do tyłu świetnie współpracuje z jednsostką napędową pojazdu i jednocześnie sprawia, że jazda i manewrowanie im jest niezwykle proste i intuicyjne. Zarówno przednie, regulowane zawieszenie z podwojnym wahaczem, jak i tylne, regulowane zawieszenie z wahaczem wzdłużnym, sprawiają, że EcoCharger Dominator prowadzi się pewnie i jest bardzo wygodny, dzięki czemu komfort jazdy jest wysoki nawet w trudnych warunkach.

  Specyfikacja

  Electric Power

  Zobacz materiały prezentujace, jak sprawuje się Eco Charger Dominator

  Skontaktuj się z nami

   Lithium Pure Lithium Pure

   Lithium Pure

   Lithium Pure Lithium Pure Lithium Pure Lithium Pure Lithium Pure Eco Charger Lithium Pure Eco Charger Lithium Pure Eco Charger Lithium Pure Eco Charger Lithium Pure PLN Kup produkt 92 km/h vmax 120 km zasięg 4 h czas ładowania 134 kg masa własna L3 e homologacja drogowa Lithium Pure – niecodzienny quad elektryczny na co […]
   Od PLN

   50 km/h

   vmax

   3-4 h

   czas ładowania

   70 km

   zasięg

   238 kg

   masa własna

   Lithium Pure - niecodzienny quad elektryczny na co dzień

   Lithium Pure - niecodzienny quad elektryczny na co dzień

   Poznaj Eco Chargera Lithium Pure - niezwykły elektryczny quad, który doskonale nadaje się do codziennej pracy. Mocny silnik, dwa tryby pracy skrzyni biegów i napęd na jedną oś sprawiaja, że Lithium Pure ma niedoścignioną w swojej klasie moc pociągową. Cechuje się niską masą, świetnym prowadzeniem, dużą mocą i dobrym zasięgiem, wynoszącym 70 kilometrów. Lithium Pure to doskonały pojazd do codziennej pracy dzięki dużej sile pociągowej i wygodnej pozycji. Mocny silnik i świetne zawieszenie pozwalają na sprawne przemieszczanie się w terenie jak i na pracę pod dużymi obciążeniami, a duży zasięg sprawia, że nawet po całym dniu pracy nie zabraknie Ci zasięgu. A wszystko to bez hałasu i zapachu spalin, ponieważ elektryczny quad Eco Charger Lithium Pure jest całkowicie bezemisyjny.
   Silnik

   Silnik

   Eco Charger Lithium Pure - czysta moc czystej energii Elektryczny silnik Lithium Pure dostarcza pojazdowi Eco Charger bardzo dużo mocy, dzięki której elektryczny quad może z łatwością sprostać nawet najcięższym zadaniom. 15 kW przenoszonych na jedną oś pozwala na uzyskanie niesamowitej mocy pociągowej, która doskonale sprawdza się w trakcie codziennych zadań. Silnik Lithium Pure czerpie energię z czterech akumulatorów litowo-jonowych, które pozwalają na przejechanie nawet 70 kilometrów!
   Skrzynia

   Skrzynia

   Eco Charger Lithium Pure czyli łatwość obsługi i prowadzenia Pomimo tego, że Eco Charger Lithium Pure to bez wątpienia mocny pojazd, to obsługa i prowadzenie pojazdu są niezwykle intuicyjne. Dzięki zastosowaniu automatycznej skrzyni biegów z biegiem wstecznym zarówno jazda, jak i manewrowanie elektrycznym quadem jest niezwykle łatwe. Zastosowanie reduktora pozwala na znaczne zwiększenie mocy wtedy, gdy warunki stają się cięższe.
   Ekologia

   Ekologia

   Lithium Pure czyli maksimum efektywności, minimum zanieczyszczeń Elektryczny quad zasilany czterema potężnymi akumulatorami nie produkuje spalin, dzięki czemu nie zanieczyszcza środowiska. Brak zapachu i brak hałasu są cechami charakterytycznymi Lithium Pure i sprawiają, że quad elektryczny doskonale nadaje się do pracy w pobliżu zwierząt a także w miejscach, w których nie wolno lub nie wypada hałasować. Pomimo dyskretnej pracy, Eco Charger Lithium Pure to czysta moc!
   Akumulatory, napęd, zawieszenie

   Akumulatory, napęd, zawieszenie

   EcoCharger Lithium Pure, czyli moc w najczystszej postaci Quad elektryczny, który doskonale nadaje się do codziennej pracy. Napęd na jedną oś, na którą przekazywanych jest 15 kW mocy, sprawia, że pojazd posiada niespotykaną tej klasie siłę pociągową. Pojazd został wyposażony w cztery akumulatory litowo - jonowe, 72V i 27 Ah każdy, co przekłada się na zasięg nawet do 70 kilometrów! W połączeniu z automatyczną skrzynią biegów z reduktorem i biegiem wstecznym i rewelacyjnie spisującym się zawieszeniem oznacza to, że quad elektryczny EcoCharger Lithium Pure to pojazd stworzony do stawiania cozła codziennym wyzwaniom, a także świetnie nadający się na wycieczki. Niezwykła moc, rewelacyjne prowadzenie i maksimum efektywności - właśnie taki jest Eco Charger Lithium Pure!

   Specyfikacja

   Electric Power

   Zobacz na naszych zdjęciach, jakich wyzwań z sukcesem podejmuje się Lithium Pure i inne quady elektryczne Eco Charger

   Skontaktuj się z nami

    Lithium Power Lithium Power

    Lithium Power

    Lithium Power Lithium Power Lithium Power Lithium Power Lithium Power EcoCharger Lithium Power EcoCharger Lithium Power EcoCharger Lithium Power EcoCharger Lithium Power PLN Kup produkt 92 km/h vmax 120 km zasięg 4 h czas ładowania 134 kg masa własna L3 e homologacja drogowa EcoCharger Lithium Power – stworzony do pracy Elektryczny quad Eco Charger Lithium […]
    Od PLN

    50 km/h

    vmax

    3-4 h

    czas ładowania

    65 km

    zasięg

    397 kg

    masa własna

    L7e

    homologacja drogowa

    EcoCharger Lithium Power - stworzony do pracy

    EcoCharger Lithium Power - stworzony do pracy

    Elektryczny quad Eco Charger Lithium Power to bezkompromisowy pojazd, stworzony specjalnie z myślą o ciężkich zadaniach. Duża moc sprawia, że nie boi się żadnej pracy. Nie ważne, czy musi ciągnąć ciężką przyczepę, czy wspiąć się na wysoką górę - zrobi to z łatwością i gracją budzącą podziw. Quad elektryczny Eco Charger to pojazd przyjazny środowisku. Dzięki elektrycznemu napędowi nie wytwarza spalin, nie emituje hałasu ani nie zużywa paliwa. Te cechy sprawiają, że Lithium Power doskonale nadaje się do pracy tam, gdzie konwencjonalne pojazdy napędzane benzyną nie mają racji bytu - na przykład w pobliżu zwierząt lub w lasach. Osiągi i zasięg Horwina CR6 zachecają nie tylko do sprawnego i dynamicznego poruszania się w korkach, ale również do wycieczek poza miasto. 120 kilometrów zasięgu i 92 kilometry na godzinę prędkości maksymalnej sprawiają, że ten motocykl elektryczny sprawdzi się zarówno w trakcie dojazdów do pracy, wyskoków na miasto jak i do jazdy rekreacyjnej. Dzięki zaawansowanym technologiczne akumulatorom, Horwin CR6 szybko się ładuje, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał martwić się o brak energii. Poznaj bezkompromisowy motocykl elektryczny, który wyróżnia się z tłumu.
    Cisza

    Cisza

    Eco Charger Lithium Power - elektryczny quad cichszy niż szept Wsiadasz na swojego Lithium Power. Zajmujesz wygodną pozycję. Słyszysz tylko delikatny szum wiatru. Odpalasz mocny, elektryczny silnik o mocy 15 kW. Ruszasz. Dalej słyszysz tylko szum wiatru. Cichy quad elektryczny doskonale nadaje się do pracy ze zwierzętami a także na łonie natury. Niemalże bezgłośny pojazd nic nie spłoszy ani nie zburzy niczyjego spokoju, udowadniając tym samym, że nie trzeba robić dookoła siebie hałasu, by zdecydowanie wyróżniać się z tłumu.
    Akumulator

    Akumulator

    Eco Charger Lithium Power - moc ekologicznego napędu Elektryczny silnik Eco Chargera Lithium Power sprawia, że jest to pojazd przyjazny środowisku ze względu na brak emisji hałasu i spalin. Żeby zachować najwyższą użyteczność pojazdu, quad elektryczny został wyposażony w potężne akumulatory, które pozwoliły na uzyskanie nawet 110 kilometrów zasięgu. Dzięki temu gdziekolwiek pojedziesz i jak długo będziesz pracować, Lithium Power dotrzyma Ci kroku. Lithium Power - elektryczny quad o olbrzymim potencjale
    SIlnik

    SIlnik

    Lithium Power - elektryczny quad o olbrzymim potencjale Silnik Eco Chargera Lithium Power generuje 15 kW mocy. Dostarcza on dość mocy, by Lithium Power poradził sobie nawet z najcięższymi zadaniami, które przed nim postawisz. Dodatkowo, silnik jest harmonijnie zestrojony z automatyczną skrzynią biegów z reduktorem oraz z biegiem wstecznym. W połączeniu z blokadą dyferencjału sprawia to, że quad zarówno w trakcie pracy, jak i przedzierania się przez bezdroża, dysponuje olbrzymią mocą, która pozwala mu na poradzenie sobie w każdej sytuacji.
    Akumulatory, napęd, zawieszenie

    Akumulatory, napęd, zawieszenie

    EcoCharger Lithium Power - niezrównany w pracy, świetny po godzinach EcoCharger Lithium Power z napędem na cztery koła i potężnym, elektrycznym silnikiem o mocy 15 kW łączy w sobie cechy idealne do codziennej, ciężkiej pracy z właściowościami, które sprawiają, że doskonale nadaje się do wyjazdów w teren. Cztery akumulatory litowo - jonowe 72V i 27 Ah kazdy, połączone z systemem odzyskiwania energii i silnikiem o niezwykle wysokiej sprawności pozwoliły na uzyskanie aż do 110 kilometrów zasięgu. W połączeniu z automatyczną skrzynią biegów z reduktorem i biegiem wstecznym, a także ze świetnie zestrojonym zawieszeniem, posiadającym pięciostopniową regulację i podwójne wahacze poprzeczne, sprawiają, że quad elektryczny świetnie się prowadzi i doskonale zachowuje w każdych warunkach - zarówno na bezdrożach, jak i w trakcie pracy EcoCharger Lithium Power to niezastapiony i godny zaufania kompan.

    Specyfikacja

    Electric Power

    Zobacz sam, do czego zdolny jest Eco Charger Lithium Power w naszej galerii zdjęć!

    Skontaktuj się z nami

     Lithium Prestige Lithium Prestige

     Lithium Prestige

     Lithium Prestige Lithium Prestige Lithium Prestige Lithium Prestige EcoCharger Lithium Prestige EcoCharger Lithium Prestige EcoCharger Lithium Prestige EcoCharger Lithium Prestige EcoCharger Lithium Prestige EcoCharger Lithium Prestige EcoCharger Lithium Prestige PLN Kup produkt 92 km/h vmax 120 km zasięg 4 h czas ładowania 134 kg masa własna L3 e homologacja drogowa Lithium Prestige – Potężny, ekologiczny […]
     Od PLN

     50 km/h

     vmax

     3-4 h

     czas ładowania

     110 km

     zasięg

     349 kg

     masa własna

     L7e

     Typ homologacji

     Lithium Prestige - Potężny, ekologiczny

     Lithium Prestige - Potężny, ekologiczny "koń pociągowy"

     EcoCharger Lithium Prestige to maszyna wprost stworzona do pracy w pocie czoła. Potężny quad elektryczny obdarzony dużą mocą idealnie radzi sobie z ciągnięciem nawet bardzo ciężkich ładunków. Świetne zawieszenie i wysoki prześwit umożliwiają mu wjazd w nawet najtrudniejszy teren, a bardzo pojemne akumulatory sprawiają, że z każdej wyprawy można wrócić bez nieprzyjemnych przygód. Quad elektryczny oznacza jazdę w całkowitej ciszy, bez spalin, a także bez kosztownych wizyt na stacji benzynowej. Dzięki temu pojazd jest ekologiczny i ekonomiczny. Walory płynące z bezemisyjnego poruszania się można w pełni docenić obcując z naturą. Dzięki temu, że nic nie zagłusza dźwięków otoczenia, w pełni docenisz każdy moment jazdy na EcoChargerze Lithium Prestige! Doskonale nadaje się on do pracy blisko zwierząt a także wszędzie tam, gdzie hałas i zapach spalin nie są mile widziane.
     Silnik i skrzynia biegów

     Silnik i skrzynia biegów

     EcoCharger Lithium Prestige - Poczuj moc elektrycznego quada! Silnik EcoChargera Lithium Prestige został skonstruowany z myślą o maksymalnej efektywności, która pozwala mu na sprostanie nawet najcięższym zadaniom. Elektryczny quad został wyposażony w jednostkę generującą 15kW mocy, wspomaganą automatyczną skrzynią biegów z reduktorem. Takie zestawienie pozwoliło na uzyskanie niezwykłych właściwości jezdnych i mocy pociągowej, które są niezastąpione w terenie.
     Akumulatory

     Akumulatory

     EcoCharger Lithium Prestige - pojedź dalej, zobacz więcej Jako quad stworzony do pracy, EcoCharger Lithium Prestige potrzebował odpowiednich akumulatorów o dużej pojemności, które będą w stanie sprostać nawet całodniowej harówce. Dzięki obniżeniu masy i odpowiedniemu zestrojeniu akumulatorów, Lithium Prestige osiąga nawet 100 kilometrów zasięgu, jednocześnie dysponując dużą mocą. Dodatkowo, quad elektryczny został wyposażony w system odzyskiwania energii podczas hamowania, który również bardzo pozytywnie wpływa na zasięg pojazdu.
     Zawieszenie

     Zawieszenie

     EcoCharger Lithium Prestige - elektryczny quad, który podejmie się każdego zadania EcoCharger Lithium Prestige nie boi się wyzwań. Mocny silnik, pojemne akumulatory, a także precyzyjnie zestrojone zawieszenie połączone z wydajnym układem hamulcowym pozwalają na podejmowanie nawet najcięższych zadań. Zarówno w terenie, jak i w trakcie pracy Lithium Prestige zachowuje się dokładnie tak, jak pragnie kierowca. Niepowtarzalna moc, wygoda i pewność prowadzenia - te cechy sprawiają, że Lithium Prestige to idealny quad elektryczny do zadań specjalnych!
     Akumulatory, napęd, zawieszenie

     Akumulatory, napęd, zawieszenie

     EcoCharger Lithium Prestige - najwyższa jakość, najwyższe osiągi Napęd na cztery koła, mocny, elektryczny silnik o mocy 15 kW zasilany sześcioma akumulatorami litowo - jonowymi, o pojemności 27 Ah każdy, sprawiają, że EcoCharger Lithium Prestige doskonale sprawdza się w zarówno w pracy, jak i w terenie! Dzięki rewelacyjnemu zawieszeniu z podwójnym wahaczem poprzecznym i pięciostopniową regulacją quad elektryczny pewnie się prowadzi w każdych warunkach. Automatyczna skrzynia biegów doskonale współpracuje z silnikiem zapewniając maksimum efektywności, a reduktor i bieg wsteczny zarówno zwiększają użyteczność, jak i ułatwiają manewrowanie pojazdem sprawiając, że prowadzenie EcoChargera Lithium Prestige jest niezwykle intuicyjne. Zastosowanie pojemnych akumulatorów, wydajnego silnika i nowoczesnego systemu odzysiwkania energii sprawia, że quad elektryczny EcoCharger Lithium Prestige może przejechać nawet do 100 kilometrów na jednym ładowaniu!

     Specyfikacja

     Electric Power

     Jeśli chcesz się przekonać, co potrafi Lithium Prestige, zobacz galerię zdjęć prezentującą część możliwości elektrycznego quada EcoCharger

     Skontaktuj się z nami

      Zostań naszym Dealerem.
      Napisz do nas.