Elektryczny motorower Tromox Mino – idealny prezent dla dziecka na każdą okazję!

Elektryczny motorower Tromox Mino – idealny prezent dla dziecka na każdą okazję!

Elektryczna przygoda z Tromox Mino – dlaczego to idealny prezent dla Twojego dziecka?

Elektryczna motorynka Tromox Mino – idealny prezent dla Twojej pociechy!

Elektryczny motorower Tromox Mino – najlepszy prezent na komunię! 

Elektryczny minibike dla Twojego dziecka!

Minibike elektryczny Tromox Mino – poznaj nowy wymiar miejskiej mobilności w najlepszym stylu! 

Wielu rodziców staje przed dylematem, jaki prezent podarować dziecku z okazji urodzin, nagradzając je za szczególne osiągnięcia czy celebrując  wyjątkowe okazje, jak np. Pierwsza Komunia. Chcą, aby był to prezent, którym dziecko będzie się cieszyć przez długi czas, a jednocześnie ma on być praktyczny i przydatny. W tym kontekście warto rozważyć zakup elektrycznego motoroweru Tromox Mino, który może być idealnym prezentem na każdą okazję.

Tromox Mino to elektryczny motorower. Jest to alternatywa dla tradycyjnego roweru lub hulajnogi, która umożliwia szybkie i łatwe przemieszczanie się po mieście. Motorower jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 14 lat, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla dziecka, które pragnie poczuć się niezależne i samodzielne.

Ten nowoczesny minibike zasilany jest baterią litowo-jonową o pojemności 60V/31Ah, a napędzany silnikiem o mocy maksymalnej 2500 W, który umożliwia mu osiągnięcie prędkości do 45 km/h. Jest to idealna prędkość dla dziecka, które nie ma jeszcze doświadczenia w prowadzeniu pojazdów. Tromox Mino wyposażony jest także w bieg wsteczny, hamulce tarczowe, wygodne siedzisko i oświetlenie LED. To popularny pojazd w miastach, gdzie ograniczenia prędkości pozwalają na wykorzystanie go jako środek transportu na krótsze dystanse.

Chcesz zamówić Tromox Mino z bezpośrednią dostawą pod drzwi? Kliknij tutaj! 

Pojazdy dostępne są od ręki, dostarczamy je w jedyne 3 dni!

Masz pytania? Zadzwoń +48 123 000 362 lub napisz kontakt@evpoland.pl!

Tromox Mino został zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Dzięki swojej niskiej wadze wynoszącej zaledwie 68 kg i ergonomicznemu kształtowi, jest on bardzo łatwy w prowadzeniu i zapewnia dziecku wygodę podczas jazdy. Poza tym, elektryczny motorower Tromox Mino jest bardzo bezpieczny, dzięki zastosowaniu niezawodnych hamulców oraz oświetlenia, które zapewnia dobrą widoczność w trudnych warunkach atmosferycznych.

Cena Tromox Mino to jedyne 12 300 zł, a warto zwrócić uwagę na to, że jest to inwestycja na dłuższy czas. Elektryczny motorower nie wymaga tankowania, a przejechanie 100 km kosztuje tylko około 2 zł, co stanowi znaczną oszczędność dla rodziców. Ponadto, jego bezawaryjność i długa żywotność baterii pozwolą na korzystanie z niego przez wiele lat.

Jazda na elektrycznym motorowerze Tromox Mino niesie ze sobą wiele zalet, zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. To innowacyjny i przyjazny pojazd dla dzieci, który niesie ze sobą wiele korzyści. Jazda na nim jest bezpieczna, ekonomiczna i przyjemna, a dzięki temu, że jest łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, każde dziecko może cieszyć się jego zaletami.

 1. Bezpieczeństwo – elektryczny motorower Tromox Mino został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dziecka. Posiada niezawodne hamulce i oświetlenie, które zwiększa widoczność podczas jazdy. Poza tym, dzięki niskiej prędkości maksymalnej (45 km/h, z możliwością zablokowania na poziomie 25 km/h), ryzyko wypadku jest znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych motorowerów.
 2. Ekologia – Tromox Mino jest pojazdem elektrycznym, co oznacza, że nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery. Dzięki temu jazda na nim jest przyjazna dla środowiska i wpisuje się w ideę ekologicznego stylu życia.
 3. Ekonomia – Jazda na Tromox Mino jest bardzo ekonomiczna. Pojazd nie wymaga tankowania paliwa, co stanowi znaczną oszczędność dla rodziców. Koszty ładowania akumulatora są bardzo niskie, a dzięki temu, że motorower ten jest bezawaryjny, koszty utrzymania są minimalne.
 4. Prostota obsługi – Tromox Mino jest bardzo prosty w obsłudze, nawet dla dziecka. Posiada ergonomiczną kierownicę i intuicyjny panel sterowania, co ułatwia prowadzenie pojazdu.
 5. Zabawa i emocje – Jazda na Tromox Mino dostarcza dziecku wiele emocji i radości. Dzieci uwielbiają poruszać się na pojazdach, a elektryczny motorower to wspaniała zabawka, która pozwala na odkrywanie nowych miejsc i przygód.
 6. Zdrowy styl życia – Jazda na Tromox Mino to aktywność fizyczna, która wpisuje się w zdrowy styl życia. Dziecko spędza czas na świeżym powietrzu, co jest bardzo ważne dla jego zdrowia i samopoczucia.
 7. Cicha praca. Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego, pojazd nie generuje hałasu, co pozwala na spokojną jazdę zarówno dla dziecka, jak i dla otoczenia. Jest to szczególnie ważne, gdy korzystamy z Tromox Mino w pobliżu domów czy szkół, gdzie hałas może być uciążliwy.

Nie ma nic piękniejszego niż widok uśmiechniętego dziecka, które cieszy się z nowej zabawki. Tromox Mino to idealny prezent dla dzieci, który dostarczy im wiele radości i pozwoli na odkrywanie nowych miejsc i przygód. Warto więc zainwestować w ten innowacyjny pojazd, który dostarczy dziecku mnóstwo emocji i będzie towarzyszył mu przez wiele lat.

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka i zazwyczaj jest ona obchodzona w rodzinnej atmosferze. Jest to również czas, w którym rodzice i bliscy starają się wybrać dla dziecka idealny prezent, którym będzie pamiętać ten dzień na długo. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem prezentu dla dziecka na jego pierwszą Komunię Świętą, warto rozważyć zakup elektrycznego motoroweru Tromox Mino.

Tromox Mino to idealny prezent dla dziecka na Komunię ze względu na swoją bezpieczną i łatwą w obsłudze konstrukcję. Motorower jest zaprojektowany z myślą o użytkownikach początkujących, którzy dopiero uczą się prowadzenia pojazdu. Z pewnością przypadnie do gustu dziecku, szczególnie jeśli jest miłośnikiem motoryzacji. Elektryczny motorower to nie tylko atrakcyjny sposób na poruszanie się, ale też ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych pojazdów z silnikami spalinowymi. 

Pojazd ma wytrzymałą konstrukcję i jest dostępny w różnych, atrakcyjnych kolorach, dzięki czemu można go dopasować do indywidualnych preferencji dziecka. 

Tromox Mino to także świetny sposób na zachęcenie dziecka do aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zamiast spędzać wolny czas przed ekranem komputera lub telewizora, dziecko będzie chciało wyjechać na przejażdżkę po mieście lub parku.

Jakie uprawnienia są wymagane do prowadzenia elektrycznego motoroweru Tromox Mino? 

Ten niewielki pojazd przez niektórych może zostać uznany za zabawkę, ale do prowadzenia tego maleństwa jest wymagane prawo jazdy, na szczęście tylko kategorii AM. Oznacza to, że mogą jeździć nim już czternastolatkowie a także posiadacze każdej wyższej kategorii prawa jazdy, czyli kategorii: A1, A2, A, B, C1, C, D1, D lub T oraz osoby, które urodziły się przed 19 stycznia 1995 roku. 

W celu uzyskania uprawnień kategorii AM, należy ukończyć kurs w szkole jazdy oraz zdać egzamin praktyczny. Osoby, które ukończyły 14 lat, mogą przystąpić do kursu na prawo jazdy kategorii AM i po zaliczeniu egzaminu uzyskać uprawnienia do kierowania elektrycznym motorowerem Tromox Mino.

Gdzie mogę przetestować elektryczną motorynkę Tromox Mino?

  Umów się na jazdę próbną

   1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
   2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
   3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
   4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
   5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
   6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.
   Zostań naszym Dealerem.
   Napisz do nas.