Lithium Pure Lithium Pure
Eco Charger

Lithium Pure

EcoCharger Lithium Pure - elektryczny quad do najcięższych zadań

50 km/h

vmax

3-4 h

czas ładowania

70 km

zasięg

238 kg

masa własna

Lithium Pure - niecodzienny quad elektryczny na co dzień

Lithium Pure - niecodzienny quad elektryczny na co dzień

Poznaj Eco Chargera Lithium Pure - niezwykły elektryczny quad, który doskonale nadaje się do codziennej pracy. Mocny silnik, dwa tryby pracy skrzyni biegów i napęd na jedną oś sprawiaja, że Lithium Pure ma niedoścignioną w swojej klasie moc pociągową. Cechuje się niską masą, świetnym prowadzeniem, dużą mocą i dobrym zasięgiem, wynoszącym 70 kilometrów. Lithium Pure to doskonały pojazd do codziennej pracy dzięki dużej sile pociągowej i wygodnej pozycji. Mocny silnik i świetne zawieszenie pozwalają na sprawne przemieszczanie się w terenie jak i na pracę pod dużymi obciążeniami, a duży zasięg sprawia, że nawet po całym dniu pracy nie zabraknie Ci zasięgu. A wszystko to bez hałasu i zapachu spalin, ponieważ elektryczny quad Eco Charger Lithium Pure jest całkowicie bezemisyjny.
Silnik

Silnik

Eco Charger Lithium Pure - czysta moc czystej energii Elektryczny silnik Lithium Pure dostarcza pojazdowi Eco Charger bardzo dużo mocy, dzięki której elektryczny quad może z łatwością sprostać nawet najcięższym zadaniom. 15 kW przenoszonych na jedną oś pozwala na uzyskanie niesamowitej mocy pociągowej, która doskonale sprawdza się w trakcie codziennych zadań. Silnik Lithium Pure czerpie energię z czterech akumulatorów litowo-jonowych, które pozwalają na przejechanie nawet 70 kilometrów!
Skrzynia

Skrzynia

Eco Charger Lithium Pure czyli łatwość obsługi i prowadzenia Pomimo tego, że Eco Charger Lithium Pure to bez wątpienia mocny pojazd, to obsługa i prowadzenie pojazdu są niezwykle intuicyjne. Dzięki zastosowaniu automatycznej skrzyni biegów z biegiem wstecznym zarówno jazda, jak i manewrowanie elektrycznym quadem jest niezwykle łatwe. Zastosowanie reduktora pozwala na znaczne zwiększenie mocy wtedy, gdy warunki stają się cięższe.
Ekologia

Ekologia

Lithium Pure czyli maksimum efektywności, minimum zanieczyszczeń Elektryczny quad zasilany czterema potężnymi akumulatorami nie produkuje spalin, dzięki czemu nie zanieczyszcza środowiska. Brak zapachu i brak hałasu są cechami charakterytycznymi Lithium Pure i sprawiają, że quad elektryczny doskonale nadaje się do pracy w pobliżu zwierząt a także w miejscach, w których nie wolno lub nie wypada hałasować. Pomimo dyskretnej pracy, Eco Charger Lithium Pure to czysta moc!
Akumulatory, napęd, zawieszenie

Akumulatory, napęd, zawieszenie

EcoCharger Lithium Pure, czyli moc w najczystszej postaci Quad elektryczny, który doskonale nadaje się do codziennej pracy. Napęd na jedną oś, na którą przekazywanych jest 15 kW mocy, sprawia, że pojazd posiada niespotykaną tej klasie siłę pociągową. Pojazd został wyposażony w cztery akumulatory litowo - jonowe, 72V i 27 Ah każdy, co przekłada się na zasięg nawet do 70 kilometrów! W połączeniu z automatyczną skrzynią biegów z reduktorem i biegiem wstecznym i rewelacyjnie spisującym się zawieszeniem oznacza to, że quad elektryczny EcoCharger Lithium Pure to pojazd stworzony do stawiania cozła codziennym wyzwaniom, a także świetnie nadający się na wycieczki. Niezwykła moc, rewelacyjne prowadzenie i maksimum efektywności - właśnie taki jest Eco Charger Lithium Pure!

Specyfikacja

Electric Power

Zobacz na naszych zdjęciach, jakich wyzwań z sukcesem podejmuje się Lithium Pure i inne quady elektryczne Eco Charger

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.