Elektryczne quady EcoCharger - poznaj ich moc

Elektryczne quady EcoCharger - poznaj ich moc

EcoCharger to niezrównane Quady Elektryczne. Dysponują potężną, szybko dostępną mocą. Duży zasięg, bardzo sprawne poruszanie się w terenie i wspinanie się z łatwością pod górę niezależnie od terenu sprawia, że są niezwykle wszechstronne. Przy tym pozostają całkowicie ciche, przemieszczając się bezszelestnie, a tym samym nie zakłócając spokoju. Gdziekolwiek się znajdą, elektryczne quady EcoCharger zawsze świetnie wyglądają i świetnie się sprawują. Niezmordowane. Niezrównane. Niezwykle silne. Elektryczne quady to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy na codzień stają przed trudnymi zadaniami i potrzebują kompanów, którzy dotrzymają im kroku. Pojazdy EchoCharger są niezwykle wytrzymałe, a dzięki mocnemu napędowi elektrycznemu charakteryzują się świetnymi osiągami. Zmienne tryby jazdy pozwalają na dostosowanie możliwości quada elektrycznego do aktualnych potrzeb, maksymalizując efektywność pracy i użyteczność tych niezwykłych maszyn.
Ekologia

Ekologia

Quady EcoCharger - potęga ekologii Elektryczny silnik quadów EcoCharger ma nie tylko niezwykłą moc, ale jest również w pełni ekologiczny. Dzięki temu w trakcie jazdy nie emitujesz spalin ani hałasu. Poruszanie się ekologicznym quadem EcoCharger pozwala na docieranie w niedostępne miejsca i wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań ze świadomością, że czyni się w to w zgodzie ze środowiskiem. Spokój dzikich ostępów i hałas silnika spalinowego to dwie rzeczy, które nie grają ze sobą dobrze. Dlatego EcoCharger doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie spalinowe quady nie wjadą. Cichy i bezemisyjny, ten bezkompromisowy elektryczny quad poradzi sobie w dzikich ostępach równie rewelacyjnie, jak w trakcie godzin ciężkiej pracy! Mocny silnik i wydajna bateria sprzyjają ekologicznej jeździe w każdych warunkach!
Silnik

Silnik

EcoCharger - potężne, elektryczne quady Elektryczne quady pozwalają dojechać tam, gdzie pojazdy z konwencjonalnym napędem nie są mile widziane. Duża, szybko dostępna moc, optymalne wyważenie, mocne akumulatory przekładające się na duży zasięg i świetne właściwości jezdne to tylko niektóre zalety quadów EcoCharger. Dzięki nim nie boją się żadnego wyzwania. Zarówno silnik, jak i zawieszeniem które posiada elektryczny quad zostały zaprojektowane do tego, żeby radzić sobie nawet w warunkach intensywnej eksploatacji – a dzięki wydajnym akumulatorom, które szybko można doładować możesz mieć pewność, że EcoCharger będzie gotowy do jazdy zawsze, gdy będziesz go potrzebować.
Konstrukcja i akumulatory

Konstrukcja i akumulatory

Quady EcoCharger zostały stworzone z myślą o ciężkiej pracy. Dlatego każdy z pojazdów został oparty o mocną ramę, która nie boi się nawet najcięższych warunków terenowych. Doskonale radzi sobie zarówno podczas pracy, w tym w trakcie ciągnięcia ładunku, jak i podczas przemierzania bezdroży. W połączeniu z mocnym silnikiem, świetnym zawieszeniem i pojemnymi akumulatorami sprawia ona, że ten quad elektryczny nadaje się nawet do najcięższych zadań i nie boi się żadnego wyzwania. Możliwość szybkiego uzupełnienia mocy w akumulatorach sprawia, że quad elektryczny EcoCharger jest zawsze gotowy do działania.

Najlepsze oferty elektrycznych quadów

Wybraliśmy najlepsze modele quadów Eco Charger z naszej oferty.

Stworzony do ciężkiej pracy Eco Charger Lithium Prestige lub Lithium Power, czy Eco Charger Dominator - elektryczny quad o potężnej mocy?

Wszystkie niezawodne. Wszystkie 100% electric power. A do tego 100% Fun 😉

Sprawdź który z nich spełni Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami

    Electric Power

    Pojazdy elektryczne to niezwykła frajda! Każdy jest inny. Każdy jest wyjątkowy. Wszystkie są w 100% elektryczne i ekologiczne. Wszystkie są ciche i dyskretne w ruchu ale wywołują emocje i poruszenie dzięki swojemu wyglądowi i możliwościom. Elektryczne hulajnogi, rowery, skutery, motocykle, quady czy samochody - dojedziesz wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Zobacz największą galerię pojazdów elektrycznych i wybierz czym chcesz jeździć. Tromox, Garelli, Horwin, Smigi, Surron, Eco Charger - Electric Vechicles Poland - wybieramy tylko najlepsze pojazdy elektryczne!

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.