Lithium Prestige Lithium Prestige
Eco Charger

Lithium Prestige

EcoCharger Lithium Prestige - elektryczny quad stworzony do ciężkiej pracy
Od 144 900 PLN

50 km/h

vmax

3-4 h

czas ładowania

110 km

zasięg

349 kg

masa własna

L7e

Typ homologacji

Lithium Prestige - Potężny, ekologiczny

Lithium Prestige - Potężny, ekologiczny "koń pociągowy"

EcoCharger Lithium Prestige to maszyna wprost stworzona do pracy w pocie czoła. Potężny quad elektryczny obdarzony dużą mocą idealnie radzi sobie z ciągnięciem nawet bardzo ciężkich ładunków. Świetne zawieszenie i wysoki prześwit umożliwiają mu wjazd w nawet najtrudniejszy teren, a bardzo pojemne akumulatory sprawiają, że z każdej wyprawy można wrócić bez nieprzyjemnych przygód. Quad elektryczny oznacza jazdę w całkowitej ciszy, bez spalin, a także bez kosztownych wizyt na stacji benzynowej. Dzięki temu pojazd jest ekologiczny i ekonomiczny. Walory płynące z bezemisyjnego poruszania się można w pełni docenić obcując z naturą. Dzięki temu, że nic nie zagłusza dźwięków otoczenia, w pełni docenisz każdy moment jazdy na EcoChargerze Lithium Prestige! Doskonale nadaje się on do pracy blisko zwierząt a także wszędzie tam, gdzie hałas i zapach spalin nie są mile widziane.
Silnik i skrzynia biegów

Silnik i skrzynia biegów

EcoCharger Lithium Prestige - Poczuj moc elektrycznego quada! Silnik EcoChargera Lithium Prestige został skonstruowany z myślą o maksymalnej efektywności, która pozwala mu na sprostanie nawet najcięższym zadaniom. Elektryczny quad został wyposażony w jednostkę generującą 15kW mocy, wspomaganą automatyczną skrzynią biegów z reduktorem. Takie zestawienie pozwoliło na uzyskanie niezwykłych właściwości jezdnych i mocy pociągowej, które są niezastąpione w terenie.
Akumulatory

Akumulatory

EcoCharger Lithium Prestige - pojedź dalej, zobacz więcej Jako quad stworzony do pracy, EcoCharger Lithium Prestige potrzebował odpowiednich akumulatorów o dużej pojemności, które będą w stanie sprostać nawet całodniowej harówce. Dzięki obniżeniu masy i odpowiedniemu zestrojeniu akumulatorów, Lithium Prestige osiąga nawet 100 kilometrów zasięgu, jednocześnie dysponując dużą mocą. Dodatkowo, quad elektryczny został wyposażony w system odzyskiwania energii podczas hamowania, który również bardzo pozytywnie wpływa na zasięg pojazdu.
Zawieszenie

Zawieszenie

EcoCharger Lithium Prestige - elektryczny quad, który podejmie się każdego zadania EcoCharger Lithium Prestige nie boi się wyzwań. Mocny silnik, pojemne akumulatory, a także precyzyjnie zestrojone zawieszenie połączone z wydajnym układem hamulcowym pozwalają na podejmowanie nawet najcięższych zadań. Zarówno w terenie, jak i w trakcie pracy Lithium Prestige zachowuje się dokładnie tak, jak pragnie kierowca. Niepowtarzalna moc, wygoda i pewność prowadzenia - te cechy sprawiają, że Lithium Prestige to idealny quad elektryczny do zadań specjalnych!
Akumulatory, napęd, zawieszenie

Akumulatory, napęd, zawieszenie

EcoCharger Lithium Prestige - najwyższa jakość, najwyższe osiągi Napęd na cztery koła, mocny, elektryczny silnik o mocy 15 kW zasilany sześcioma akumulatorami litowo - jonowymi, o pojemności 27 Ah każdy, sprawiają, że EcoCharger Lithium Prestige doskonale sprawdza się w zarówno w pracy, jak i w terenie! Dzięki rewelacyjnemu zawieszeniu z podwójnym wahaczem poprzecznym i pięciostopniową regulacją quad elektryczny pewnie się prowadzi w każdych warunkach. Automatyczna skrzynia biegów doskonale współpracuje z silnikiem zapewniając maksimum efektywności, a reduktor i bieg wsteczny zarówno zwiększają użyteczność, jak i ułatwiają manewrowanie pojazdem sprawiając, że prowadzenie EcoChargera Lithium Prestige jest niezwykle intuicyjne. Zastosowanie pojemnych akumulatorów, wydajnego silnika i nowoczesnego systemu odzysiwkania energii sprawia, że quad elektryczny EcoCharger Lithium Prestige może przejechać nawet do 100 kilometrów na jednym ładowaniu!

Specyfikacja

Electric Power

Jeśli chcesz się przekonać, co potrafi Lithium Prestige, zobacz galerię zdjęć prezentującą część możliwości elektrycznego quada EcoCharger

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.