Lithium Power Lithium Power
Eco Charger

Lithium Power

EcoCharger Lithium Power - elektryczny, niezmordowany pracuś

50 km/h

vmax

3-4 h

czas ładowania

65 km

zasięg

397 kg

masa własna

L7e

homologacja drogowa

EcoCharger Lithium Power - stworzony do pracy

EcoCharger Lithium Power - stworzony do pracy

Elektryczny quad Eco Charger Lithium Power to bezkompromisowy pojazd, stworzony specjalnie z myślą o ciężkich zadaniach. Duża moc sprawia, że nie boi się żadnej pracy. Nie ważne, czy musi ciągnąć ciężką przyczepę, czy wspiąć się na wysoką górę - zrobi to z łatwością i gracją budzącą podziw. Quad elektryczny Eco Charger to pojazd przyjazny środowisku. Dzięki elektrycznemu napędowi nie wytwarza spalin, nie emituje hałasu ani nie zużywa paliwa. Te cechy sprawiają, że Lithium Power doskonale nadaje się do pracy tam, gdzie konwencjonalne pojazdy napędzane benzyną nie mają racji bytu - na przykład w pobliżu zwierząt lub w lasach. Osiągi i zasięg Horwina CR6 zachecają nie tylko do sprawnego i dynamicznego poruszania się w korkach, ale również do wycieczek poza miasto. 120 kilometrów zasięgu i 92 kilometry na godzinę prędkości maksymalnej sprawiają, że ten motocykl elektryczny sprawdzi się zarówno w trakcie dojazdów do pracy, wyskoków na miasto jak i do jazdy rekreacyjnej. Dzięki zaawansowanym technologiczne akumulatorom, Horwin CR6 szybko się ładuje, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał martwić się o brak energii. Poznaj bezkompromisowy motocykl elektryczny, który wyróżnia się z tłumu.
Cisza

Cisza

Eco Charger Lithium Power - elektryczny quad cichszy niż szept Wsiadasz na swojego Lithium Power. Zajmujesz wygodną pozycję. Słyszysz tylko delikatny szum wiatru. Odpalasz mocny, elektryczny silnik o mocy 15 kW. Ruszasz. Dalej słyszysz tylko szum wiatru. Cichy quad elektryczny doskonale nadaje się do pracy ze zwierzętami a także na łonie natury. Niemalże bezgłośny pojazd nic nie spłoszy ani nie zburzy niczyjego spokoju, udowadniając tym samym, że nie trzeba robić dookoła siebie hałasu, by zdecydowanie wyróżniać się z tłumu.
Akumulator

Akumulator

Eco Charger Lithium Power - moc ekologicznego napędu Elektryczny silnik Eco Chargera Lithium Power sprawia, że jest to pojazd przyjazny środowisku ze względu na brak emisji hałasu i spalin. Żeby zachować najwyższą użyteczność pojazdu, quad elektryczny został wyposażony w potężne akumulatory, które pozwoliły na uzyskanie nawet 110 kilometrów zasięgu. Dzięki temu gdziekolwiek pojedziesz i jak długo będziesz pracować, Lithium Power dotrzyma Ci kroku. Lithium Power - elektryczny quad o olbrzymim potencjale
SIlnik

SIlnik

Lithium Power - elektryczny quad o olbrzymim potencjale Silnik Eco Chargera Lithium Power generuje 15 kW mocy. Dostarcza on dość mocy, by Lithium Power poradził sobie nawet z najcięższymi zadaniami, które przed nim postawisz. Dodatkowo, silnik jest harmonijnie zestrojony z automatyczną skrzynią biegów z reduktorem oraz z biegiem wstecznym. W połączeniu z blokadą dyferencjału sprawia to, że quad zarówno w trakcie pracy, jak i przedzierania się przez bezdroża, dysponuje olbrzymią mocą, która pozwala mu na poradzenie sobie w każdej sytuacji.
Akumulatory, napęd, zawieszenie

Akumulatory, napęd, zawieszenie

EcoCharger Lithium Power - niezrównany w pracy, świetny po godzinach EcoCharger Lithium Power z napędem na cztery koła i potężnym, elektrycznym silnikiem o mocy 15 kW łączy w sobie cechy idealne do codziennej, ciężkiej pracy z właściowościami, które sprawiają, że doskonale nadaje się do wyjazdów w teren. Cztery akumulatory litowo - jonowe 72V i 27 Ah kazdy, połączone z systemem odzyskiwania energii i silnikiem o niezwykle wysokiej sprawności pozwoliły na uzyskanie aż do 110 kilometrów zasięgu. W połączeniu z automatyczną skrzynią biegów z reduktorem i biegiem wstecznym, a także ze świetnie zestrojonym zawieszeniem, posiadającym pięciostopniową regulację i podwójne wahacze poprzeczne, sprawiają, że quad elektryczny świetnie się prowadzi i doskonale zachowuje w każdych warunkach - zarówno na bezdrożach, jak i w trakcie pracy EcoCharger Lithium Power to niezastapiony i godny zaufania kompan.

Specyfikacja

Electric Power

Zobacz sam, do czego zdolny jest Eco Charger Lithium Power w naszej galerii zdjęć!

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.