Eliminator Eliminator
Eco Charger

Eliminator

EcoCharger Eliminator - quad elektryczny o dużej mocy uciągu
Od 111 900 PLN

50 km/h

vmax

3-4 h

czas ładowania

48 km

zasięg

496 kg

masa własna

 Eco Charger Eliminator - quad, z którym możesz jeszcze więcej

Eco Charger Eliminator - quad, z którym możesz jeszcze więcej

Eliminator to niezwykły quad elektryczny. Co go wyróżnia? Niezwykła wszechstronność, duża moc, łatwość manewrowania, a także w pełni elektryczny, ekologiczny napęd. Zaprojektowany z najwyższą uwagą poświęcaną nawet najmniejszym detalom, Eco Charger Eliminator to niezłomny pojazd gotowy stawić czoła wszelkim wyzwaniom. Dzięki napędowi na jedną lub dwie osie, przełączanemu wedle potrzeb, Eco Charger Eliminator sprawdzi się w każdej sytuacji. Eco Charger Eliminator łączy ekologiczne podejście do pojazdów użytkowych ze świetnym wyposażeniem. Automatyczna skrzynia biegów z biegiem wstecznym sprawia, że manewrowanie i jazda tym pojazdem jest niezwykla łatwa. Prowadzenie pojazdu jest jeszcze lepsze dzięki wspomaganiu kierownicy. Natomiast gdy znajdziesz się w wyjątkowo trudnej sytuacji lub staniesz przed bardzo ciężkim wyzwaniem, pomoże Ci dostępna w opcji wyciągarka przednia.
Silnik

Silnik

Eco Charger Eliminator - gotowy na wszystkie wyzwania Eliminator został wyposażony w mocny silnik, produkujący 15 kW mocy, która rozprowadzana jest w zależności od potrzeby na jedną lub dwie osie. Quad elektryczny posiada również automatyczną skrzynię biegów, która harmonijnie współpracuje z silnikiem pojazdu sprawiając, że w pełni wykorzystuje on swój potencjał. Co za tym idzie, quad elektryczny jest mocny i gotowy nawet na najcięższe zadania. Dzięki zastosowaniu wydajnych akumulatorów, Eliminator może przejechać do 48 kilometrów w zależności od terenu. Żeby zwiększyć jego zasięg, Eco Charger został wyposażony w system odzyskiwania energii w trakcie hamowania.
W trakcie jazdy

W trakcie jazdy

Eco Charger Eliminator - wysoka wszechstronność i niezwykła łatwość obsługi Duża moc, jak udowadnia Eco Charger Eliminator, nie kłóci się z łatwością prowadzenia i intuicyjną obsługą! Quad elektryczny został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób, dzięki czemu nawet podczas pierwszego kontaktu kierowca od razu czuje pojazd. Quad został wyposażony we wspomaganie kierownicy, które ułatwia prowadzenie, a także bieg wsteczny, który świetnie sprawdza się przy manewrowaniu. Dzięki temu i starannie zestrojonemu zawieszeniu posiadającemu 5 stopni regulacji twardości, pojazd prowadzi się nie tylko bardzo pewnie, ale również niezwykle łatwo.
Ekologia

Ekologia

Eco Charger Eliminator - ciężka praca w zgodzie z naturą Dzięki zastosowaniu elektrycznego napędu, Eco Charger Eliminator nie emituje ani spalin, ani hałasu. Dzięki temu doskonale nadaje się do pracy zarówno przy zwierzętach, jak i w miejscach, w których nie sprawdzają się zazwyczaj głośne pojazdy konwencjonalne. Dodatkowym plusem posiadania quada elektrycznego są niezwykle niskie koszty eksploatacji. W połączeniu z dużą mocą i wszechstronnością, cechy te sprawiają, że Eco Charger Eliminator to unikatowy quad elektryczny, który sprawdzi się nawet przy wyjątkowo wymagających zadaniach.
Akumulatory, napęd, zawieszenie

Akumulatory, napęd, zawieszenie

EcoCharger Eliminator - elektryczny quad o wszechstronnym charakterze Eliminator nie boi się wyzwań i doskonale odnajduje się w sytuacjach, w których inne pojazdy nie dają rady. Napęd na cztery koła sprawia, że elektryczny quad EcoCharger Eliminator nie boi się nawet w bardzo trudnym terenie. Potężny, 72V akumulator ołowiowy AGM, który posiada sześć dwunastowoltowych ogniw dostarczających do 48 kilometrów zasięgu w zależności od terenu wyposażony został w system odzyskiwania energii w trakcie hamowania, pozwolający znacznie wydłużyć zasięg. !5 kW mocy uzyskiwane z silnika ze stałym magnesem, przednie i tylne zawieszenie z podwójnym wahaczem poprzecznym i 5 ustawieniami twardości i pewne sterowanie sprawiają, że EcoCharger Eliminator to nie tylko świetny kompan na codzień, ale też idealny quad elektryczny na wyjazdy w teren!

Specyfikacja

Electric Power

Zobacz galerię zdjęć, aby przekonać się ile potrafi Eco Charger Eliminator - quad elektryczny do zadań specjalnych

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.