Dominator Dominator
Eco Charger

Dominator

EcoCharger Dominator - elektryczny quad o dużej mocy i możliwościach
Od 79 900 PLN

50 km/h

vmax

3-4 h

czas ładowania

48 km

zasięg

405 kg

masa własna

IDEA

IDEA

Eco Charger Dominator to pojazd stworzony z myślą o ciężkiej, codziennej pracy, a mimo tego jakże niecodzienny i wyjątkowy. Mocny, elektryczny silnik napędzający jedną oś pozwala na uzyskanie wspaniałej siły pociągowej. Quad elektryczny został wyposażony w reduktor, dzięki któremu kierowca może wybrać pomiędzy trybem pracy na wysokich lub niskich obrotach, optymalizując zachowanie pojazdu do aktualnych warunków i potrzeb. Sprawia to, że udało się pogodzić wspaniałą siłe pociągową w niskim zakresie pracy ze świetnymi osiągami przy wysokich obrotach. Quad elektryczny jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Sam decydujesz o tym, czy w danym momencie potrzebujesz dużej siły ciągu, czy większej prędkości. Jednym przełącznikiem możesz wrzucić bieg wsteczny, dzięki czemu manewrowanie Dominatorem jest niezwykle proste. A to wszystko przy zachowaniu troski o ekologię. Eco Charger Dominator nie emituje spalin ani hałasu, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno do pracy w pobliżu zwierząt, w miejskich parkach i deptakach czy w lesie. Dodatkowo dzięki homologacji drogowej, elektryczny ATV może poruszać się również po drogach publicznych.
Silnik

Silnik

Eco Charger Dominator - wszechstronny i mocny quad elektryczny Potężny, 72 woltowy silnik w który został wyposażony Eco Charger Dominator produkuje 15 kW mocy, która dostarczana jest w całości na jedną oś. Zastosowanie reduktora pozwala na wybranie zakresu obrotowego, w jakim pracuje silnik. Dzięki temu quad elektryczny posiada dwa tryby pracy - w jednym zwiększa się jego siła pociągowa, dzięki czemu Eco Charger Dominator jest w stanie ciągnąć ładunek poruszając się nawet 26 km/h, zaś w drugim maksymalizowane są osiągi, co pozwala na rozwinięcie prędkości do 56 km/h.
Mobilność

Mobilność

Eco Charger Dominator - potężne możliwości i łatwość prowadzenia Eco Charger Dominator to quad elektryczny cechujący się niezwykłą wszechstronnością i umiejętnością poradzenia sobie niemalże w każdych warunkach. Dzięki zmiennym trybom pracy, niczym kameleon, jest w stanie dostosowywać się do sytuacji, zależnie od tego czy potrzebuje większej mocy pociągowej czy większej prędkości maksymalnej. Dzięki wyposażeniu w bieg wsteczny, quad elektryczny jest niezwykle łatwy w manewrowaniu. Świetnie zestrojone zawieszenie bardzo dobrze radzi sobie zarówno na bezdrożach, jak i pozwala na pewne prowadzenie Dominatora po drogach utwardzonych.
Ekologia

Ekologia

Eco Charger Dominator - wielka moc, wielka odpowiedzialność Świetne warunki do cięzkiej pracy, łatwe sterowanie i wysoka wszechstronność to nie jedyne zalety tego elektrycznego ATV. Eco Charger Dominator, jako quad elektryczny, nie produkuje spalin ani hałasu, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w miejscach, w których konwencjonalne pojazdy nie mogą się pojawić albo są nieefektywne. Eco Charger Dominator doskonale nadaje się do pracy w pobliżu zwierząt,na miejskich deptakach i w parkach, a także wszędzie tam, gdzie hałas jest niewskazany. Ponadto quad elektryczny stanowi odpowiedzialny wybór, gdyż jego eksploatacja ma minimalny wpływ na środowisko.
Akumulatory, napęd, zawieszenie

Akumulatory, napęd, zawieszenie

EcoCharger Dominator - poznaj nową definicję użyteczności Potężny akumulator ołowoiowy, posiadający 6 ogniw, z czego każde dostarcza 12V sprawia, że EcoCharger Dominator posiada jednocześnie dużą moc i wygodny zasięg, pozwalający zarówno na sprawną pracę, jak i udawanie się tym pojazdem na wycieczki. Elektryczny silnik produkujący 15 kW mocy przekazywanych na jedną oś sprawia, że quad elektryczny charakteryzuje się bardzo dużą mocą pociągową. Automatyczna skrzynia biegów z reduktorem i biegiem do tyłu świetnie współpracuje z jednsostką napędową pojazdu i jednocześnie sprawia, że jazda i manewrowanie im jest niezwykle proste i intuicyjne. Zarówno przednie, regulowane zawieszenie z podwojnym wahaczem, jak i tylne, regulowane zawieszenie z wahaczem wzdłużnym, sprawiają, że EcoCharger Dominator prowadzi się pewnie i jest bardzo wygodny, dzięki czemu komfort jazdy jest wysoki nawet w trudnych warunkach.

Specyfikacja

Electric Power

Zobacz materiały prezentujace, jak sprawuje się Eco Charger Dominator

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.