Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+

Horwin EK3 DS i DS+

Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ Horwin EK3 DS i DS+ […]

95 km/h

vmax

168 km

zasięg

4 h

czas ładowania

95 kg

masa własna

L3 e

homologacja drogowa

Tylko 3 zł

za 100km

Uprawnienie do kierowania

Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. A1

Prawo jazdy kat. A2

Prawo jazdy kat. A

Elektryczny motocykl dostawczy HORWIN - nowy gracz na rynku!

Elektryczny motocykl dostawczy HORWIN - nowy gracz na rynku!

Doskonały model miejski EK3 ( kategoria L3e ) jest teraz dostępny również jako atrakcyjny wizualnie elektryczny motocykl dostawczy (DS - Delivery Scooter). Stylowe modele EK3 DS i EK3 DS+ są dostępne w czterech różnych kolorach. Dla pojazdów opracowano specjalną, krótszą kanapę. Po niej następuje stabilna płyta nośna z ramą, która zapewnia optymalną przestrzeń dla różnych skrzyń transportowych. Fabrycznie oferowana jest skrzynia w dwóch różnych kolorach. Oczywiście można również dołączać różne inne modele. Motocykle dostawcze zostały homologowane jako pojazdy jednoosobowe. W wariancie „DS+” zapewniony jest dwukrotnie większy zasięg.
Horwin EK3 DS - rewolucyjny, elektryczny motocykl dostawczy

Horwin EK3 DS - rewolucyjny, elektryczny motocykl dostawczy

Ceniony za swoją wygodę, duży zasięg i świetną mobilność Horwin EK3 teraz dostępny jest również w przeznaczonej dla biznesu wersji DS. Charakteryzuje go niezmienna wygoda, niezawodność i niskie koszty eksploatacji połączone z dynamiką i dużym zasięgiem akumulatorów, ktore dostępne są w dwóch wersjach, sprawiają, że jest to idealny, elektryczny skuter dla dostawcy! Nie tylko wysoka niezawodność i niskie koszty eksploatacji, ale również dopłaty rządowe do zakupu sprawiają, że elektryczny skuter dla biznesu to optymalne rozwiązanie dla firm! Horwin EK3 DS to wysoce funkcjonalny, ekonomiczny i ekologiczny skuter dla dostawcy. Dynamiczny i świetnie prowadzący się pojazd doskonale nadaje się do pokonywania miejskiego tłoku z niespotykaną dotąd łatwością. Wyposażony w pojemny kufer, Horwin EK3 DS stanowi definicję użyteczności wśród jednośladów dla biznesu. Skuter elektryczny dostępny jest z dwoma akumulatorami do wyboru, dzięki czemu można dostosować Horwina EK3 DS do potrzeb firmy. Już dzisiaj przekonaj się, jakie korzyści przyniesie Ci elektryczny skuter dla dostawcy!
DOSKONAŁOŚĆ PRODUKTU AKUMULATOR Z WŁASNYM ZARZĄDZANIEM

DOSKONAŁOŚĆ PRODUKTU AKUMULATOR Z WŁASNYM ZARZĄDZANIEM

Motocykl elektryczny HORWIN EK3 DS+ może być wyposażony w dwa akumulatory litowo-jonowe, które można łatwo wyjąć. Oba akumulatory można ładować jednocześnie. Bateria jest zasilana wydajnymi ogniwami litowo-jonowymi 18650. System monitorowania SOC i nowoczesny system zarządzania baterią mogą zapobiegają awariom. Między innymi zapewniają ochronę przed przeładowaniem, rozładowaniem, przepięciem, zwarciem oraz monitorują temperaturę akumulatorów.

Ile ładuje się elektryczny motocykl dostawczy?

Jedno ogniwo akumulatora ma pojemność 10,44Wh, cała bateria 2,88kWh. Żywotność baterii to ponad 1000 cykli. Standardowy prąd ładowania to 10A. Czas ładowania jednej baterii wynosi 4 godziny. Służy do tego inteligentna ładowarka, która jest dołączona do pojazdu.
Horwin EK1 DS+ i EK3 DS+ - skuter elektryczny dla dostawcy, z którym zajedziesz jeszcze dalej

Horwin EK1 DS+ i EK3 DS+ - skuter elektryczny dla dostawcy, z którym zajedziesz jeszcze dalej

Horwin EK1 DS i Horwin EK3 DS to idealne połączenie użyteczności i zaawansowanych technologi. Pojazdy te udowadniają, że elektryczny skuter miejski nie jest melodią przyszłości, tylko realną alternatywą dla spalinowej konkurencji dzięki niskim kosztom eksploatacji i wysokiej niezawodności. Elektryczny skuter dostawczy musi być jednak nie tylko odporny na awarie i ekonomiczny, ale również gotowy do jazdy zawsze wtedy, gdy pojawi się nowe zamówienie. Dlatego też skutery elektryczne Horwin posiadają nie tylko duży zasięg na jednym ładowaniu i możliwość szybkiego uzupełnienia akumulatorów, ale również dostępne są w opcji z dodatkową baterią!

Elektryczny motocykl dostawczy - zasięg

Elektryczne skutery dla dostawców Horwin EK1 DS i Horwin EK3 DS dostępne są w opcjach z dodatkowymi akumulatorami, które oznaczone są jako Horwin EK1 DS+ i Horwin EK3 DS+. Dzięki temu możesz mieć pewność, że elektryczny skuter dostawczy będzie gotowy do jazdy zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Duży zasięg, wysoka niezawodność i ekonomiczna jazda połączona z wygodą, dynamiką i niezrównaną mobilnością - przekonaj się już dzisiaj, że elektryczny skuter dla dostawcy to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy i skorzystaj z atrakcyjnych dopłat do zakupu pojazdu elektrycznego dla firmy, zapewnianych przez rządowe dotacje!

Porównanie skutera spalinowego i EK3 DS

Tradycyjny skuter spalinowy

HORWIN EK3 DS

Koszty przejazdów

Średnie zużycie paliwa na 100 KM

3 L2,88 KWH

Średnia cena paliwa/energii elektrycznej

5, 44 zł/L 0,63 zł/KWH

Średni roczny przebieg

20 000 KM20 000 KM

Całkowity roczny koszt

3 264 zł362,88 zł

Koszty konserwacji

Roczna konserwacja

6 razy2 razy

Koszty rutynowej konserwacji (olej silnikowy, filtr oleju, powietrza)/(silnik, sterownik, akumulator itp.)

200 zł/czas200 zł/czas

Koszt utrzymania łańcucha

275 zł275 zł

Całkowity roczny koszt

1 475 zł675 zł

Emisja CO2

1,400,000 g (70g / Km)0

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Elektryczny motocykl dostawczy - Electric Power

  Obejrzyj naszą galerię i zobacz jak prezentuje się elektryczny motocykl dostawczy Horwin. Sprawdź EVPoland

  Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+

  Horwin EK1 DS i DS+

  Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ Horwin EK1 DS i DS+ […]

  45 km/h

  vmax

  176 km

  zasięg

  4 h

  czas ładowania

  92 kg

  masa własna

  L1 e

  homologacja drogowa

  Tylko 3 zł

  za 100km

  Uprawnienie do kierowania

  Dowód osobisty
  urodzeni przed 19.01.1995r.

  Prawo jazdy kat. B

  Prawo jazdy kat. B1

  Prawo jazdy kat. AM

  Prawo jazdy kat. A1

  Prawo jazdy kat. A2

  Prawo jazdy kat. A

  Elektryczny skuter dostawczy - idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

  Elektryczny skuter dostawczy - idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

  Horwin to wielokrotnie nagradzany producent miejskich pojazdów elektrycznych. Firma, znana z łączenia ekologii z funkcjonalnością, proponuje również innowacyjne rozwiązania dla firm. Elektryczny skuter dostawczy EK1 w wersji DS i DS+ to połączenie najlepszych cech topowych modeli tego producenta z najwyższą użytecznością. Horwin EK1 w wersji DS (Delivery Scooter) to idealny skuter dla dostawców. Szybki, zwinny, lekki, a przy tym ekologiczny i ekonomiczny środek transportu doskonale nadaje się do przedzierania się przez miejski ruch.

  Jaki elektryczny skuter dostawczy wybrać?

  Wysoka niezawodność, niskie koszty eksploatacji i niezrównana mobilność - te cechy sprawiają, że pojazdy Horwin EK1 DS to idealne, elektryczne skutery dla dostawców. Radosne kolory, niezwykła wygoda użytkowania, duży zasięg i dynamika sprawiają, że Horwin EK1 to skuter elektryczny idealny na codzienne poruszanie się po mieście. Dodatkowo, dzięki pojemnemu bagażnikowi umieszczonemu pod siedzeniem, zabierzesz ze sobą wszystko czego potrzebujesz! Dzięki niewielkiej masie, skuterem bardzo dobrze się manewruje, co ułatwia poruszanie się w mieście. A to wszystko z uśmiechem na ustach, którego dostarcza jazda tym optymistycznym, ekologicznym skuterem elektrycznym!
  Horwin EK1 DS - niewielki, szybki i zwinny elektryczny skuter dostawczy!

  Horwin EK1 DS - niewielki, szybki i zwinny elektryczny skuter dostawczy!

  Horwin EK1 to elektryczny skuter miejski, który jest uwielbiany ze względu na swoją dynamikę i wysoką mobilność. Ceniony za swoją niezwodność pojazd teraz dostępny jest również jako skuter dostawczy. Dzięki temu ten niepowtarzalny, piękny, ekonomiczny i ekologiczny miejski, elektryczny jednoślad dostępny jest również w wersji stworzonej do zastosowań profesjonalnych.

  Elektryczny skuter dostawczy dla biznesu

  Nie tylko niskie koszty eksploatacji, ale również atrakcyjne dopłaty rządowe sprawiają, że elektryczny skuter dla biznesu jest świetnym rozwiązaniem dla profesjonalistów! Łącząc najlepsze cechy uznanego skutera miejskiego z najwyższą użytecznością, Horwin EK1 DS to wspaniały pojazd dla dostawców. Skuter dla biznesu, podobnie jak jego wersja codzienna, jest niezwykle wygodny, dynamiczny i wspaniale się prowadzi, dzięki czemu doskonale nadaje się do jazdy w miejskim ruchu. Pojemny, zamykany kufer znacznie zwiększa możliwości transportowe w połączeniu z dalekim zasięgiem, który dzięki dwóm akumulatorom do wyboru można dostosować do własnych potrzeb, sprawiają, że Horwin EK1 DS to idealny elektryczny skuter dla dostawcy.
  DOSKONAŁOŚĆ PRODUKTU AKUMULATOR Z WŁASNYM ZARZĄDZANIEM

  DOSKONAŁOŚĆ PRODUKTU AKUMULATOR Z WŁASNYM ZARZĄDZANIEM

  Skuter elektryczny HORWIN EK1 DS+ może być wyposażony w dwa akumulatory litowo-jonowe, które można łatwo wyjąć. Oba akumulatory można ładować jednocześnie. Bateria jest zasilana wydajnymi ogniwami litowo-jonowymi 18650. System monitorowania SOC i nowoczesny system zarządzania baterią mogą zapobiegają awariom. Między innymi zapewniają ochronę przed przeładowaniem, rozładowaniem, przepięciem, zwarciem oraz monitorują temperaturę akumulatorów. Jedno ogniwo akumulatora ma pojemność 10,44Wh, cała bateria 2,88kWh. Żywotność baterii to ponad 1000 cykli. Standardowy prąd ładowania to 10A. Czas ładowania jednej baterii wynosi 4 godziny. Służy do tego inteligentna ładowarka, która jest dołączona do pojazdu.
  Horwin EK1 DS+ i EK3 DS+ - skuter elektryczny dla dostawcy, z którym zajedziesz jeszcze dalej

  Horwin EK1 DS+ i EK3 DS+ - skuter elektryczny dla dostawcy, z którym zajedziesz jeszcze dalej

  Horwin EK1 DS i Horwin EK3 DS to idealne połączenie użyteczności i zaawansowanych technologi. Pojazdy te udowadniają, że elektryczny skuter miejski nie jest melodią przyszłości, tylko realną alternatywą dla spalinowej konkurencji dzięki niskim kosztom eksploatacji i wysokiej niezawodności. Skuter dla dostawców musi być jednak nie tylko odporny na awarie i ekonomiczny, ale musi też być gotowy do jazdy zawsze wtedy, gdy pojawi się nowe zamówienie. Dlatego też skutery elektryczne Horwin posiadają nie tylko duży zasięg na jednym ładowaniu i możliwość szybkiego uzupełnienia akumulatorów, ale również dostępne są w opcji z dodatkową baterią! Elektryczne skutery dla dostawców Horwin EK1 DS i Horwin EK3 DS dostępne są w opcjach z dodatkowymi akumulatorami, które oznaczone są jako Horwin EK1 DS+ i Horwin EK3 DS+. Dzięki temu możesz mieć pewność, że elektryczny skuter dostawczy będzie gotowy do jazdy zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

  Elektryczny skuter dostawczy - zasięg

  Duży zasięg, wysoka niezawodność i ekonomiczna jazda połączona z wygodą, dynamiką i niezrównaną mobilnością - przekonaj się już dzisiaj, że elektryczny skuter dla dostawcy to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy i skorzystaj z atrakcyjnych dopłat do zakupu pojazdu elektrycznego dla firmy, zapewnianych przez rządowe dotacje!

  Specyfikacja

  Tradycyjny skuter spalinowy

  HORWIN EK1 DS

  Koszty przejazdów

  Średnie zużycie paliwa na 100 KM

  3 L2,88 KWH

  Średnia cena paliwa/energii elektrycznej

  5, 44 zł/L 0,63 zł/KWH

  Średni roczny przebieg

  20 000 KM20 000 KM

  Całkowity roczny koszt

  3 264 zł362,88 zł

  Koszty konserwacji

  Roczna konserwacja

  6 razy2 razy

  Koszty rutynowej konserwacji (olej silnikowy, filtr oleju, powietrza)/(silnik, sterownik, akumulator itp.)

  200 zł/czas200 zł/czas

  Koszt utrzymania łańcucha

  275 zł--

  Całkowity roczny koszt

  1 475 zł400 zł

  Emisja CO2

  1,400,000 g (70g / Km)0
  Akumulator
  Pojemność72V 36Ah
  Żywotność1000 ładowań
  Zasięg na jednym ładowaniu72V 36Ah: 85 km
  Czas ładowania 4h
  Silnik
  TypKołowy
  Moc znamionowa2 kW
  Moc maksymalna2,8 kW
  Znamionowe obroty na minutę480 R/min
  Maksymalny moment obrotowy tylnego koła145 Nm
  Prędkość maksymalna45 km/h (75 km/h po odblokowaniu)
  Kontroler
  TypFOC
  Inne
  Długość1900 mm
  Wysokość1130 mm
  Szerokość690 mm
  Wysokość siedziska780 mm
  HamulceTarczowe
  Opona przednia100/80-14
  Opona tylna110/70-13
  Prześwit125 mm
  Rozstaw osi1320 mm
  Waga z akumulatorem92 kg
  Maksymalne obciążenie281 kg
  Łożysko piasty kołaStop aluminium
  ŚwiatłaLED
  Włącznik przesuwny na wyświetlaczuNie
  Dostępne koloryczarny / biały / niebieski / pomarańczowy / różowy / zielony
  Akumulator
  Pojemność2 x 72V 36Ah
  Żywotność1000 ładowań
  Zasięg na jednym ładowaniu2 x 72V 36Ah: 170 km
  Czas ładowania 4h
  Silnik
  TypKołowy
  Moc znamionowa2 kW
  Moc maksymalna2,8 kW
  Znamionowe obroty na minutę480 R/min
  Maksymalny moment obrotowy tylnego koła145 Nm
  Prędkość maksymalna45 km/h (75 km/h po odblokowaniu)
  Kontroler
  TypFOC
  Inne
  Długość1900 mm
  Wysokość1130 mm
  Szerokość690 mm
  Wysokość siedziska780 mm
  HamulceTarczowe
  Opona przednia100/80-14
  Opona tylna110/70-13
  Prześwit125 mm
  Rozstaw osi1320 mm
  Waga z akumulatorem92 kg
  Maksymalne obciążenie281 kg
  Łożysko piasty kołaStop aluminium
  ŚwiatłaLED
  Włącznik przesuwny na wyświetlaczuNie
  Dostępne koloryczarny / biały / niebieski / pomarańczowy / różowy / zielony

  Użytkując skuter elektryczny Horwin oszczędzasz aż 3 972 zł rocznie!

  • nie stoisz w korkach
  • korzystasz z bus pasów
  • nie emitujesz CO2 do atmosfery
  • jeździsz w ciszy

  Nie czekaj, wybierz skuter elektryczny już teraz!

  Umów się na jazdę testową

   1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
   2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
   3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
   4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
   5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
   6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

   Electric Power

   Zobacz naszą galerię, żeby poznać nowe elektryczne skutery dostawcze Horwin!

   Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe

   Horwin EK3 Deluxe

   Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe Horwin […]

   95 km/h

   vmax

   100 km

   zasięg

   4 h

   czas ładowania

   95 kg

   masa własna

   L3 e

   homologacja drogowa

   Tylko 3 zł

   za 100km

   Wyjątkowy elektryczny skuter miejski - Daj mu się porwać!

   Wyjątkowy elektryczny skuter miejski - Daj mu się porwać!

   Skuter miejski Horwin EK3 w wersji Deluxe posiada wszystkie najlepsze cechy podstawowej wersji EK3 - czyli niezwykłą wygodę, wspaniałe osiągi i zaawansowane technologicznie rozwiązania sprawiające, że ten skuter elektryczny wyróżnia się z tłumu. Wersja Deluxe dodatkowo posiada efektowne dodatki premium, pozwalające jeszcze lepiej podkreślić swój styl. Dzięki skórzanej, brązowej kanapie i metalicznemu wykończeniu każdy zwróci uwagę na ten wyjątkowy skuter elektryczny! Dynamika, niezwykła ergonomia i najwyższy komfort jazdy, które zapewnia Horwin EK3 Deluxe sprawiają, że nie chce się przerywać żadnej podróży.

   Stylowy skuter miejski dla Ciebie!

   Nieistotne, czy jedziesz do pracy, na spotkanie ze znajomymi czy na przejażdżkę - Horwin EK3 Deluxe zawsze prezentuje się olśniewająco i pozwala Ci poczuć niezwykłą przyjemność z jazdy. Duży zasięg i dynamiczny silnik sprawiają, że pokonywanie kolejnych kilometrów dostarcza niezwykłych wrażeń, zaś dzięki ogromnej wygodzie nawet po długiej jeździe nie będziesz znużony!
   Bezpieczeństwo

   Bezpieczeństwo

   W jaki sposób Horwin EK3 Deluxe dba o Twoje bezpieczeństwo? Skuter elektryczny Horwin EK3 Deluxe to nie tylko pojazd stylowy, ale również bezpieczny. Pełne oświetlenie LED rozjaśni mrok każdej nocy, a jednocześnie sprawi, że będziesz doskonale widoczny, a co za tym idzie bezpieczniejszy w trakcie jazdy w każdych warunkach pogodowych. O Twoje bezpieczeństwo aktywnie zadbają również hamulce wyposażone w system CBS, skutecznie skracający drogę hamowania. Skuter elektryczny został również wyposażony w opony próżniowe, które cechują się wysoką niezwodnością i większą żywotnością od tradycyjnych opon.
   Miejski skuter Horwin - Silnik i akumulatory

   Miejski skuter Horwin - Silnik i akumulatory

   Elektryczny miejski skuter, na którym dojedziesz szybciej i dalej! Horwin EK3 Deluxe został wyposażony w efektywny i dynamiczny silnik o mocy 6.2 kW, który pozwala na rozpędzenie skutera do 95 kilometrów na godzinę, zaś prędkość 60 kilometrów na godzinę jest w stanie osiągnąć już w 6 sekund. Elektryczny skuter Horwin EK3 Deluxe został również wyposażony w nowoczesny akumulator, zapewniający zasięg nawet do 100 kilometrów na jednym ładowaniu.

   Elektryczny skuter miejski z dużym zasięgiem!

   Możesz podwoić zasięg skutera montując pod siedzeniem dodatkową baterię! Dzięki technologii zarządzania energią, akumulatory skuteczniej dysponują mocą i mają bardzo dobrą żywotność, jednocześnie cechując się krótkim czasie ładowania - wystarczą już 4 godziny, by naładować je do pełna.
   Jaki skuter miejski wybrać?

   Jaki skuter miejski wybrać?

   Zastanawiasz się jaki skuter miejski wybrać? Horwin EK3 Deluxe to nie tylko piękny, ale też inteligenty miejski skuter elektryczny! Horwin EK3 Deluxe posiada bogaty pakiet wyposażenia, którego nie powstydziłby się żaden motocykl klasy premium. Możesz sterować jego zapłonem a także alarmem z pilota, zaś rozpoczynając jazdę wystarczy, że usiądziesz za kierownicą i wciśniesz zapłon - skuter elektryczny sam rozpozna swój kluczyk, gdy tylko ten znajdzie się w zasięgu. Dodatkowo Horwin EK3 Deluxe został wyposażony w system antykradzieżowy i wygodny, pojemny schowek pod siedzeniem. Samo siedzenie posiada obszycie z brązowej skóry, które wspaniale współgra z metalicznym lakierem tego niezwykle stylowego, miejskiego skutera elektrycznego.

   Specyfikacja

   Akumulator
   Akumulator72V 36Ah
   2x 72V 36Ah (dwie baterie)
   Żywotność1000 ładowań
   Zasięg72V 36Ah: 85 km
   2 x 72V 36Ah: 170 km
   Czas ładowania 4h
   Silnik
   TypCentralny
   Moc znamionowa3,5 kW
   Znamionowe obroty na minutę6365 R/min
   Maksymalny moment obrotowy tylnego koła195 Nm
   Prędkość maksymalna95 km/h
   Kontroler
   TypFOC
   Inne
   Długość1900 mm
   Wysokość1130 mm
   Szerokość690 mm
   Wysokość siedziska780 mm
   HamulceHydrauliczne CBS
   Opona przednia100/80-14
   Opona tylna110/70-13
   Prześwit125 mm
   Rozstaw osi1320 mm
   Waga z akumulatorem95 kg
   Maksymalne obciążenie284 kg
   Łożysko piasty kołaStop aluminium
   ŚwiatłaLED
   Włącznik przesuwny na wyświetlaczuTak
   Koloryczerwony / biały / czarny / szary / zielony / różowy

   Umów się na jazdę testową

    1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
    2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
    3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
    4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
    5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
    6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

    Electric Power

    Jeszcze więcej wygody, jeszcze więcej stylu - Horwin EK3 Deluxe to więcej niż miejski skuter elektryczny, to idealny towarzysz na każdy dzień i okazję 

    Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO

    Horwin CR6 PRO

    Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO Horwin […]

    105 km/h

    vmax

    120 km

    zasięg

    3 h

    czas ładowania

    137 kg

    masa własna

    L3 e

    homologacja drogowa

    Tylko 3 zł

    za 100km

    Uprawnienie do kierowania

    Prawo jazdy kat. B

    Prawo jazdy kat. A1

    Prawo jazdy kat. A2

    Prawo jazdy kat. A

    Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO - stworzony, by zachwycać

    Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO - stworzony, by zachwycać

    Horwin CR6 PRO to motocykl elektryczny na miarę naszych czasów - szybki, piękny, ekscytujący i dostępny w EVPoland. Neoklasyczny styl doskonale wpisuje się w miejski krajobraz, sprawiając, że nie da się pojechać do pracy, kawiarni lub restauracji w lepszym stylu, niż na Horwinie CR6 PRO :). Nie tylko jego wygląd, ale również osiągi i zasięg sprawiają, że Horwin CR6 PRO przełamuje schematy i przeciera szlaki dla innych motocykli elektrycznych. Już od pierwszych minut za kierownicą jasne jest, że jest to pojazd na miarę swoich czasów, oferujący nie tylko wspaniały wygląd ale także niepowtarzalne wrażenia z jazdy.

    Jakie korzyści daje Ci motocykl elektryczny Horwin?

    Pojemne, szybko ładujące się akumulatory, mocny silnik, pozwalający na dynamiczną jazdę, wygodne siedzenie i pozycja za kierownicą, dzięki którym nie chce się kończyć jazdy - Horwin CR6 PRO to więcej niż motocykl elektryczny - to uosobienie komfortu i pozytywnych doznań z jazdy. Ten wyjątkowy motocykl elektryczny zostawia konwencjonalną konkurencję daleko w tyle jeśli chodzi o wygodę użytkowania i dynamikę jazdy po mieście. Dzięki zastosowaniu klasycznej, manualnej skrzyni biegów doświadczysz pełni kontroli i wrażeń z jazdy jednocześnie korzystając z dobrodziejstw ekologicznego, bezemisyjnego elektrycznego motocykla najnowszej generacji.
    Akumulatory

    Akumulatory

    Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO - idealny na miasto. Idealny poza miastem. Nowoczesny motocykl musi być wygodny, niezawodny i dostarczać poczucia wolności. Zasięg Horwina CR6 PRO, pozwalający na przejechanie nawet 120 kilometrów na jednym ładowaniu, sprawia, że świetnie sprawdzi się nie tylko w trakcie jazdy po mieście, ale doskonale nada się również na wypady poza nie.

    Jaki zasięg ma motocykl elektryczny Horwin?

    Dodatkowo akumulatory w które został wyposażony ten motocykl elektryczny pozwalają na bardzo szybkie ładowanie - naładowanie motocykla "do pełna" zajmuje około 3 godzin, zaś już po 20 minutach dostępna moc pozwala na przejechanie do 30 kilometrów! Dodatkowo nowoczesne systemy BMS (Battery Management System) i FOC (Field Oriented Control) pozwalają na wydłużenie żywotności baterii i optymalne równoważenie mocy i zasięgu, żeby maksymalizować zasięg Horwina CR6 PRO na każdym ładowaniu.
    Światła i kokpit

    Światła i kokpit

    Zobacz więcej dzięki światłom Horwina CR6 PRO Nowoczesne oświetlenie LED w które został wyposażony motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO pozwala nie tylko na rozświetlenie nawet największego mroku, ale także wspaniale poprawia widoczność motocykla na drodze, a co za tym idzie znacząco zwiększa bezpieczeństwo kierowcy. Dodatkowo motocykl został wyposażony w stylowy kokpit, który jest spójny z designem całego pojazdu dostarczając wszystkich informacji, jakich będziesz potrzebować w trakcie jazdy.
    Motocykl elektryczny Horwin - Silnik

    Motocykl elektryczny Horwin - Silnik

    Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO, o elektryzującej mocy, posiada mocny i dynamiczny silnik pozwalający na rozpędzenie się od 0 do 60 kilometrów na godzinę w 6 sekund i rozpędzający motocykl do prędkości 105 kilometrów na godzinę! Dzięki manualnej, pięciostopniowej skrzyni biegów jazda staje się niezwykle dynamiczna. Dzięki temu Horwin CR6 PRO dostarcza nie tylko niepowtarzalnych wrażeń z jazdy, ale również pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście. W CR6 PRO dostajesz masz do dyspozycji większą moc i prędkość maksymalną!

    Specyfikacja

    Akumulator
    Akumulator72V 60 Ah
    Zasięg142 km
    Czas ładowania 4 h
    Silnik
    TypCentralny z 5 biegową manualną skrzynią biegów
    Moc maksymalna10,1 kW
    Maksymalny moment obrotowy tylnego koła360 Nm
    Prędkość maksymalna110 km/h
    Przyspieszenie0-60 km/h w 6 s
    Kontroler
    TypFOC
    Inne
    Długość2040 mm
    Wysokość1120 mm
    Szerokość770 mm
    Wysokość siedziska870 mm
    HamulceTarczowe CBS
    Opona przednia100/80-17 M/C 52S
    Opona tylna110/70-13 M/C 61S
    Prześwit165 mm
    Rozstaw osi1395 mm
    Waga z akumulatorem140 kg
    Maksymalne obciążenie310 kg
    ŚwiatłaLED
    Ramastop aluminiowo-magnezowy
    Kolorycarbon

    Umów się na jazdę testową

     1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
     2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
     3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
     4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
     5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
     6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

     Motocykl elektryczny Horwin - Poczuj Electric Power

     Horwin CR6 PRO pokazuje, jak dobrze i stylowo może wyglądać elektromobilność - neoklasyczna linia i przemyślany design sprawiają, że ten motocykl elektryczny porywa i fascynuje od pierwszego spojrzenia. Sprawdź EVPoland

     Horwin EK3 Horwin EK3

     Horwin EK3

     Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin EK3 Horwin […]

     95 km/h

     vmax

     100 km

     zasięg

     4 h

     czas ładowania

     95 kg

     masa własna

     L3 e

     homologacja drogowa

     Tylko 3 zł

     za 100km

     Uprawnienie do kierowania

     Prawo jazdy kat. B

     Prawo jazdy kat. A1

     Prawo jazdy kat. A2

     Prawo jazdy kat. A

     Elektryczny skuter miejski - idealny na każdy dzień!

     Elektryczny skuter miejski - idealny na każdy dzień!

     Elektryczny skuter miejski Horwin EK3 to połączenie przemyślanego, nowoczesnego designu, najnowszych technologii i niepowtarzalnej wygody. Dzięki temu jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich szukających niezawodnego środka komunikacji, który jednocześnie pozwoli się wyróżnić z tłumu! Z EK3 sprawnie i szybko przebijesz się przez miejskie korki, jednocześnie rozkoszując się bezemisyjną, dynamiczną jazdą. Ten wyjątkowy skuter elektryczny został zaprojektowany z myślą o codziennym użytku, dlatego posiada niezwykle wygodną pozycję za kierownicą i cechuje się ogromną niezawodnością i dużym zasięgiem. Z myślą o zatłoczonych ulicach wielkich miast, Horwin EK3 został zaprojektowany tak, żeby wygodnie manewrowało się nim zarówno w korkach, jak i na zatłoczonych parkingach. Dodatkowo został wyposażony w przemyślany system antykradzieżowy, pozwalający na bezstresowe zostawienie nawet na cały dzień. W każdej sekundzie jazdy Horwinem EK3 czuć, że jego projektanci całokowicie skupiali się na wygodzie i ergonomii. Wyrazem tego jest między innymi port USB pozwalający na ładowanie telefonu w trakcie jazdy.
     Elektryczny skuter miejski Horwin - Silnik, hamulce i akumulator

     Elektryczny skuter miejski Horwin - Silnik, hamulce i akumulator

     Horwin EK3 - wygodny, bezpieczny i szybki elektryczny skuter miejski. Codzienne poruszanie się po mieście stawia wiele wyzwań. Horwin EK3 stawia im czoła z podniesioną przyłbicą! Jego dynamiczny silnik, generujący 6.2 kW mocy pozwala na rozpędzenie tego skutera elektrycznego aż do 95 kilometrów na godzinę, a od 0 do 60 kilometrów na godzinę rozpędza się w około 6 sekund! Nowoczesny akumulator pozwalaja na przejechanie nawet 100 kilometrów!

     Jaki zasięg i baterię posiada elektryczny skuter miejski?

     Został on wyposażony w system zarządzania energią chroniący ogniwa przed uszkodzeniem, dzięki czemu cechują się bardzo dobrą żywotnością. Gdy planujesz dalsze podróże warto wyposażyć sie w drugą baterię, którą montujesz pod siedzeniem, dzięki czemu podwajasz zasięg skutera. Ponadto, skuter elektryczny Horwin EK3 został wyposażony w system hamowania CBS, pozwalający na skuteczne skrócenie drogi hamowania.
     Wygoda i bezpieczeństwo

     Wygoda i bezpieczeństwo

     Rozsiądź się wygodnie i pędź przez miasto z Horwinem EK3! Horwin EK3 został zaprojektowany z myślą o najwyższej wygodzie użytkownika, dzięki czemu codzienna jazda na nim to czysta przyjemność. Wygodne siedzenie, duża ilość miejsca na nogi, pojemny schowek pod siedziskiem i port USB do ładowania telefonu w trakcie jazdy pozwalają na niezwykle komfortowe dojazdy do pracy, na zakupy i spotkania ze znajomymi! Dodatkowo Horwin EK3 nie boi się samotności - dzięki systemowi antykradzieżowemu skuter elektryczny jest w pełni bezpieczny gdy zostawisz go samego. Dodatkowo dzięki systemowi bezkluczykowemu wystarczy, że masz przy sobie pilot - Horwin EK3 sam wykryje, że do niego podchodzisz, a Tobie pozostanie wciśnięcie zapłonu. Możesz go odpalić zdalnie za pośrednictwem pilota, jak również aktywować immobiliser.
     Kokpit i oświetlenie

     Kokpit i oświetlenie

     Zobacz jeszcze więcej z Horwinem EK3 Jak na skuter wyposażony w najnowsze technologie przystało, Horwin EK3 dba o Twoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Między innymi dlatego wyposażony jest w pełne oświetlenie LED, pozwalające na zwiększenie widoczności tak potężne, że pozwala na bezpieczne poruszanie się w trakcie nawet najciemniejszej nocy. Jedną z pierwszych rzeczy, które rzucają się w oczy po zajęciu pozycji za kierownicą, jest nowoczesny i czytelny kokpit skutera, który dostarcza wszystkich niezbędnych informacji. Dzięki niemu nie tylko wiesz wszystko, co powinieneś. Kokpit stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnego i przebojowego designu tego niepowtarzalnego skutera elektrycznego!

     Specyfikacja

     Akumulator
     Akumulator72V 36Ah
     2x 72V 36Ah (dwie baterie)
     Żywotność1000 ładowań
     Zasięg72V 36Ah: 85 km
     2 x 72V 36Ah: 170 km
     Czas ładowania 4h
     Silnik
     TypCentralny
     Moc znamionowa3,5 kW
     Znamionowe obroty na minutę6365 R/min
     Maksymalny moment obrotowy tylnego koła195 Nm
     Prędkość maksymalna95 km/h
     Kontroler
     TypFOC
     Inne
     Długość1900 mm
     Wysokość1130 mm
     Szerokość690 mm
     Wysokość siedziska780 mm
     HamulceHydrauliczne CBS
     Opona przednia100/80-14
     Opona tylna110/70-13
     Prześwit125 mm
     Rozstaw osi1320 mm
     Waga z akumulatorem95 kg
     Maksymalne obciążenie284 kg
     Łożysko piasty kołaStop aluminium
     ŚwiatłaLED
     Włącznik przesuwny na wyświetlaczuTak
     Koloryczerwony / biały / czarny / szary / zielony / różowy

     Umów się na jazdę testową

      1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
      2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
      3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
      4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
      5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
      6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

      Elektryczny skuter miejski - Electric Power

      Horwin EK3 jest wygodny, dynamiczny i wyróżnia się nowoczesnym designem, który sprawia, że ten elektryczny skuter miejski idealnie wpasuje się w krajobraz ruchliwych ulic. Sprawdź EVPoland

      Horwin EK1 Horwin EK1

      Horwin EK1

      Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Horwin EK1 Elementor […]

      45 km/h

      vmax

      70 km

      zasięg

      5 h

      czas ładowania

      92 kg

      masa własna

      L1 e

      homologacja drogowa

      Tylko 3 zł

      za 100km

      Uprawnienie do kierowania

      Dowód osobisty
      urodzeni przed 19.01.1995r.

      Prawo jazdy kat. B

      Prawo jazdy kat. B1

      Prawo jazdy kat. AM

      Prawo jazdy kat. A1

      Prawo jazdy kat. A2

      Prawo jazdy kat. A

      Skuter elektryczny Horwin EK1 - towarzysz na każdy dzień

      Skuter elektryczny Horwin EK1 - towarzysz na każdy dzień

      Horwin EK1 to idealne rozwiązanie na miejskie, zatłoczone ulice. Lekki, dynamiczny skuter elektryczny pozwala na sprawne przeciskanie się w korkach i omijanie najgorszego ruchu w godzinach szczytu. Zawieszenie tego jednośladu sprawi, że nawet nie poczujesz nierówności drogi i studzienek, pozwalajac Ci w pełni skupić się na jeździe. Skuter został zaprojektowany z myślą o wysokiej niezwodoności, o czym świadczą chociażby próżniowe opony, które nie tylko są bardziej odporne na uszkodzenia, ale mają również większą żywotność niż ich tradycyjne odpowiedniki.

      Skuter elektryczny do miasta

      Radosne kolory, niezwykła wygoda użytkowania, duży zasięg i dynamika sprawiają, że Horwin EK1 to skuter elektryczny idealny na codzienne poruszanie się po mieście. Dodatkowo, dzięki pojemnemu bagażnikowi umieszczonemu pod siedzeniem, zabierzesz ze sobą wszystko czego potrzebujesz! Dzięki niewielkiej masie, skuterem bardzo dobrze się manewruje, co ułatwia poruszanie się w mieście. A to wszystko z uśmiechem na ustach, którego dostarcza jazda tym optymistycznym, ekologicznym skuterem elektrycznym!
      Wygoda

      Wygoda

      Horwin EK1 - skuter elektryczny redefiniujący wygodę Zrelaksowana, wygodna pozycja za kierownicą. Niska masa, bieg wsteczny i przemyślanie umieszczony środek ciężkości, które ułatwiają manewrowanie. Duża przestrzeń na nogi i wygodne siedzenie. Już od pierwszych chwil za kierownicą jasne jest, że Horwin EK1 został zaprojektowany z myślą o komforcie. Dodatkowo o wygodę dba miękko zestrojone zawieszenie, dzięki któremu niemal niezauważenie pokonasz wszystkie nierówności w trakcie podróży przez miasto.
      Bezpieczeństwo

      Bezpieczeństwo

      Skuter, który nie przejdzie niezauważony 🙂 Optymistyczne, jasne i wyróżniające się kolory to nie jedyny sposób, w jaki Horwin EK1 ściąga spojrzenia! Elektryczny skuter nowej generacji został wyposażony w niezwykle jasne światła w technologii LED, które poradzą sobie nawet z największym mrokiem. Dodatkowo, po wyłączeniu skutera światła automatycznie wyłączają się z opóźnieniem, żeby oświetlić Twoją drogę. W deszczowe i mgliste dni o Twoje bezpieczeństwo zadbają świetnie widoczne światła do jazdy dziennej.
      Skuter elektryczny - zasięg i prędkość

      Skuter elektryczny - zasięg i prędkość

      Niewielki silnik elektryczny o wielkim potencjale Silnik Horwina EK1 został w przemyślany sposób schowany w tylniej piaście, jednak mimo swoich niewielkich rozmiarów cechuje się dużą dynamiką, która pozwala na sprawne rozpędzenie się do 45 kilometrów na godzinę. Jednocześnie skuter elektryczny posiada duży zasięg, pozwalający na przejechanie nawet do 120 kilometrów na jednym ładowaniu. Dzięki temu podróżowanie po mieście na pokładzie Horwina EK1 jest niezwykle przyjemne i dynamiczne.

      Specyfikacja

      Akumulator
      Pojemność72V 26Ah
      72V 36Ah
      Żywotność1000 ładowań
      Zasięg na jednym ładowaniu72V 26Ah: 70 km
      72V 36Ah: 85 km
      Czas ładowania 4h
      Silnik
      TypKołowy
      Moc znamionowa2 kW
      Moc maksymalna2,8 kW
      Znamionowe obroty na minutę480 R/min
      Maksymalny moment obrotowy tylnego koła145 Nm
      Prędkość maksymalna45 km/h (75 km/h po odblokowaniu)
      Kontroler
      TypFOC
      Inne
      Długość1900 mm
      Wysokość1130 mm
      Szerokość690 mm
      Wysokość siedziska780 mm
      HamulceTarczowe
      Opona przednia100/80-14
      Opona tylna110/70-13
      Prześwit125 mm
      Rozstaw osi1320 mm
      Waga z akumulatorem92 kg
      Maksymalne obciążenie281 kg
      Łożysko piasty kołaStop aluminium
      ŚwiatłaLED
      Włącznik przesuwny na wyświetlaczuNie
      Dostępne koloryczarny / biały / niebieski / pomarańczowy / różowy / zielony

      Umów się na jazdę testową

       1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
       2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
       3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
       4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
       5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
       6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

       Skuter elektryczny Horwin - Electric Power

       Miejski skuter elektryczny nie tylko musi być zwinny i dynamiczny, ale także świetnie się prezentować! Zobacz galerię, w której Horwin EK1 prezentuje swoje prawdziwe oblicze.Sprawdź EVP

       Horwin CR6 Horwin CR6

       Horwin CR6

       ZWINNY, MIEJSKI MOTOCYKL ELEKTRYCZNY

       92 km/h

       vmax

       120 km

       zasięg

       3 h

       czas ładowania

       134 kg

       masa własna

       L3 e

       homologacja drogowa

       Tylko 3 zł

       za 100km

       Uprawnienie do kierowania

       Prawo jazdy kat. B

       Prawo jazdy kat. A1

       Prawo jazdy kat. A2

       Prawo jazdy kat. A

       Motocykl Horwin CR6 - wolność w eleganckim wydaniu

       Motocykl Horwin CR6 - wolność w eleganckim wydaniu

       Motocykl Horwin CR6 to początek nowej ery elektromobilności - bezkompromisowej i stylowej. Design motocykla czerpie z kanonów klasycznej stylistyki motocykli typu naked, łącząc swój neoklasyczny wygląd z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Z tej pozornie wybuchowej mieszanki powstała harmonijna całość, pozwalająca na czerpanie maksymalnej przyjemności z jazdy, oferująca poczucie wolności kojarzone z motocyklami konwencjonalnymi, i jednocześnie pozostająca eko dzięki napędowi elektrycznemu najnowszej generacji. Osiągi i zasięg Horwina CR6 zachecają nie tylko do sprawnego i dynamicznego poruszania się w korkach, ale również do wycieczek poza miasto. 120 kilometrów zasięgu i 92 kilometry na godzinę prędkości maksymalnej sprawiają, że ten motocykl elektryczny sprawdzi się zarówno w trakcie dojazdów do pracy, wyskoków na miasto jak i do jazdy rekreacyjnej. Dzięki zaawansowanym technologiczne akumulatorom, Horwin CR6 szybko się ładuje, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał martwić się o brak energii. Poznaj bezkompromisowy motocykl elektryczny, który wyróżnia się z tłumu.
       Motocykl Horwin CR6 - Osiągi

       Motocykl Horwin CR6 - Osiągi

       Bezkompromisowy motocykl elektryczny Horwin CR6 wytycza szlak otwierając nową erę motocykli elektrycznych - pokazując, że ekologiczne zasilanie i najnowsze technologie idealnie pasują do wyróżniającego się designu i świetnych osiągów. Silnik dostarczający 6.2 kW mocy zapewnia świetne wrażenia z jazdy, jednocześnie pozwalając na optymalne zarządzanie zużyciem energii, które przekłada się na zasięg motocykla wynoszący 120 kilometrów. 92 kilometry na godzinę prękości maksymalnej i szybkie przyśpieszenie od 0 do 60 sprawiają, że motocykl elektryczny Horwin CR6 to pojazd idealnie pasujący do tempa życia w mieście.
       Zasilanie

       Zasilanie

       Zajedź jeszcze dalej z Horwinem CR6 Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii podczas projektowania akumulatorów, Horwin CR6 wyróżnia się dużym zasięgiem, pozwalającym nie na oddanie się nieskrępowanej przyjemności z jazdy. 120 kilometrów zasięgu pozwala nie tylko na sprawne poruszanie się po mieście, ale też zachęca do wycieczek. Jedno jest pewne - gdziekolwiek udasz się na motocyklu elektrycznym Horwin CR6, masz pewność, że będzie to podróż pełna stylu i niepowtarzalnych wrażeń z jazdy.
       Bezpieczeństwo

       Bezpieczeństwo

       Motocykl Horwin CR6 - pojazd elektryczny, na którym dasz się zauważyć! Pełne oświetlenie LED wykorzytane w motocyklu elektrcznym Horwin CR6 nie tylko wspaniale wygląda, ale pozwala również na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa. Lampy zastosowane w tym jednośladzie pozwoliły na uzyskanie nawet pięciokrotnie wyższej jasności niż konwencjonalne halogeny sprawiając, że CR6 dosłownie rozświetli każdy mrok. Dodatkowo nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażera czuwa system hamowania CBS, który pozwala na skuteczne skrócenie drogi hamowania.

       Elektryczny motocykl Horwin CR6 - Specyfikacja

       Akumulator
       Akumulator72V 53 Ah
       Zasięg120 km
       Czas ładowania 4 h
       Silnik
       TypCentralny
       Moc maksymalna5,3 kW
       Maksymalny moment obrotowy tylnego koła260 Nm
       Prędkość maksymalna95 km/h
       Przyspieszenie0-60 km/h w 6 s
       Kontroler
       TypFOC
       Inne
       Długość2040 mm
       Wysokość1120 mm
       Szerokość770 mm
       Wysokość siedziska870 mm
       HamulceTarczowe CBS
       Opona przednia100/80-17 M/C 52S
       Koło tylne120/80–17 M/C 61S E-mark
       Opona tylna110/70-13 M/C 61S
       Prześwit165 mm
       Rozstaw osi1395 mm
       Waga z akumulatorem134 kg
       Maksymalne obciążenie304 kg
       ŚwiatłaLED
       Ramastop aluminiowo-magnezowy
       Koloryczarny / bordowy / niebieski / zielony / biały

       Umów się na jazdę testową

        1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
        2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
        3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
        4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
        5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
        6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

        Electric Power

        Daj się porwać nieujarzmionemu duchowi Horwina CR6
        - elektrycznego motocykla o ponadczasowym stylu. Sprawdź EVPoland

        Zostań naszym Dealerem.
        Napisz do nas.