Garelli Ciclone Garelli Ciclone
Garelli

Garelli Ciclone

Elektryczny motorower Garelli Ciclone - miejska mobilność we włoskim stylu

45 km/h

vmax

3 - 4 h

Czas ładowania

120 km

Zasięg

79 kg

Masa własna

L1e

Typ homologacji

Elektryczny motorower Garelli Ciclone Metal - klasyczny styl i nowoczesne osiągi

Elektryczny motorower Garelli Ciclone Metal - klasyczny styl i nowoczesne osiągi

Garelli Ciclone dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Wersja Metal to oddanie hołdu klasyce designu włoskich jednośladów. Rama ze szczotkowanego aluminium świetnie się prezentuje. Nic więc dziwnego nie ma w tym, że projektanci Garelli Ciclone postanowili zostawić ją doskonale widoczną. Dzięki temu Garelli Ciclone może poszczycić się wyjątykowym wyglądem, który łączy subtelność jego linii z surowością niepomalowanego metalu. Klasyczny wygląd i styl Garelli Ciclone Metal pozwala na podkreślenie esencji idei elektrycznego motoroweru. Świetnie prezentujący się ebike zachwyca również w trakcie jazdy.

Elektryczny motorower z dużym zasięgiem

Dynamika jazdy, niezwykła zwinność, intuicyjne prowadzenie się i duży zasięg dostarczają dużo radości z jazdy, jednocześnie czyniąc ten pojazd wyjątkowo dostępnym i łatwym w obsłudze nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia na jednośladach.
Osiągi i akumulatory - elektryczny motorower dla Ciebie!

Osiągi i akumulatory - elektryczny motorower dla Ciebie!

Garelli Ciclone - dynamiczny, miejski, elektryczny motorower Garelli Ciclone został stworzony do życia na mieście i bycia w ciągłym ruchu. Elektryczny silnik Boscha, produkujący 2 kW mocy i 120 Nm sprawia, że motorower elektryczny jest niezwykle dynamiczny. Akumulator Samsung, który doskonale współgra z jednostką napędową pojazdu, pozwala na zasięg nawet 120 kilometrów zasięgu dzięki 48v i 2 kilowatogodzinom mocy. Niska masa Garelli Ciclone, wynosząca 66 kilogramów, sprawia, że pojazd prowadzi się niezwykle łatwo i intuicyjnie. Dodatkowo, akumulator posiada wagę zaledwie 13 kilogramów, i w zależności od używanej ładowarki napełnienie go zabiera od 3 do 8 godzin. Po skończonej jeździe można przenieść go w dowolne miejsce, podłączyć do prądu i zawsze mieć pewność, że Garelli Ciclone będzie gotowy na kolejną wyprawę!
Ekologiczny motorower elektryczny

Ekologiczny motorower elektryczny

Garelli Ciclone - miejski duch w zgodzie z naturą Zastosowanie w stuprocentach elektrycznego silnika sprawia, że poruszanie się na Garelli Ciclone ma minimalny wpływ na środowisko. Elektryczny motorower jest nie tylko dynamiczny i stylowy, ale również ekologiczny, dzięki czemu jest idealnym pojazdem na codzień dla wszystkich, którym zależy na środowisku naturalnym. Miejski jednoślad, który nie produkuje spalin nie przyczynia się do powstania smogu, dzięki czemu wybierając Garelli Ciclone wybierasz czystsze powietrze. Brak hałasu, charakterystycznego dla pracy silników spalinowych sprawia, że jazda Garelli Ciclone nie jest męcząca - zarówno dla kierowcy, jak i jego otoczenia. Przekonaj się już dzisiaj, ile możesz zyskać wybierając ekologiczny, elektryczny motorower Garelli Ciclone!
Mobilność

Mobilność

Włoski styl i maksimum moblilności, czyli jazda Garelli Ciclone! Świetnie prezentujący się motorower ściąga na siebie uwagę. Niska masa i przemyślana konstrukcja sprawiają, że pojazd prowadzi się niezwykle pewnie, a jednocześnie zachowuje niepowtarzalną zwinność. Silnik elektryczny dostarcza niezbędnej dynamiki, która pozwala na szybkie przemieszczanie się w każdych warunkach.

Jaki zasięg ma elektryczny motorower?

Duży, wynoszący 120 kilometrów zasięg pozwala nawet na cały dzień jeżdżenia. Niska waga akumulatora i krótki czas ładowania sprawiają, że Garelli Ciclone jest zawsze gotowy do jazdy. Wszystkie te cechy powodują, że ten motorower elektryczny redefiniuje miejską mobilność - i robi to w świetnym stylu!

Specyfikacja

Silnik
DostawcaBosh
TypElectric 10
Moc2 kW
Max. Moment obrotowy120 Nm
Prędkość maksymalna45 km/h
Konstrukcja
Ramastop aluminium,
stalowy wahacz
Przednie zawieszenieUpside - down
Tylne zawieszenieHydrauliczne z regulacją odbicia
Hamulec przednitarczowy 220 mm
Hamulec tylnytarczowy 220 mm
Koło przednie13"
Opona przód130/60-13 53J
Długość1 669 mm
Szerokość750 mm
Wysokość siedziska820 mm
Rozstaw osi1 145 mm
Waga bez baterii66 kg
Waga baterii13 kg
Technologia
Wyświetlaczanalogowy + LCD
Diagnostykawyświetlenie bładu na panelu LCD
Oświetlenie przódLed
Liczba pasażerów 2
Maksymalne obciążenie150 kg
Bateria
Marka ogniwSamsung
AkumulatorWymienny, litowo-jonowy
Napięcie/pojemność 48 V / 2,0 kWh
Minimalna ilość cykli ładowania800
ZasięgTryb ECO: do 120 km
Tryb TOUR: do 100 km
Tryb SPORT: do 80 km
Czas ładowania 6-8 godzin (3-4 z opcjonalną szybką ładowarką)

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Stylowy motorower elektryczny Garelli - Włącz Electric Power

  Zobacz, jak wspaniale prezentuje się elektryczny motorower Garelli Ciclone na naszych zdjęciach! Poznaj jego różne wersje kolorystyczne i przekonaj się, jak stylowo można poruszać się w miejskim ruchu!

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.