Hulajnoga elektryczna SMIGI Speedy

Hulajnoga elektryczna SMIGI Speedy

Hulajnoga elektryczna SMIGI Speedy pokonuje wszystkie ograniczenia miasta. Miejski wyznacznik stylu. Twojego stylu! Nie możesz się bez niej obejść. Wygodnie składana i rozkładana Kompaktowa i niezawodna. Zawsze zawiezie Cię gdzie zechcesz. Hulajnoga SMIGI Speedy trafi szybko do celu, bo rozpędza się do 35 km/h.
ZOBACZ WIĘCEJ
Najlepsza hulajnoga elektryczna na rynku

Najlepsza hulajnoga elektryczna na rynku

Hulajnoga SMIGI Speedy wykonana jest z najwyższej jakości komponentów. Lekka, magnezowa rama pozwoli Ci przewozić ją bez wysiłku. Wyposażona jest w czytelny panel LCD z pręd- kościomierzem i wskaźnikiem naładowa- nia baterii oraz licznikiem przebiegu. Duże, pompowane koła, oświetlenie LED i wydajne hamulce tarczowe zadbają o Twoje bezpieczeństwo oraz komfort.
ZOBACZ WIĘCEJ
Czarna dla Ciebie, biała dla Niej

Czarna dla Ciebie, biała dla Niej

A może na odwrót? Smigi Speedy stworzona dla … No właśnie – dla Niego? Dla Niej? Dla Obojga. Niech nic Was nie ogranicza. Jedźcie na spotkanie ze znajomymi, a może na sushi? Szybki wypad na bulwary, czy do parku? SMIGI Speedy pozwoli Ci i na każdą wycieczkę – jej zasięg wynosi aż 35 km!
ZOBACZ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami

  Hulajnoga elektryczna - Najlepsze oferty

  Electric Vechicles Poland - Wybieramy tylko najlepsze pojazdy elektryczne! Wszystkie 100% electric power. Każdy oryginalny i wywołujący emocje. Urządzenia Transportu Osobistego – to brzmi poważnie ale oznacza po prostu niezwykłą wolność, szybkość i przyjemność podróży. Hulajnogi, motorowery, skutery, motocykle, quady – znajdź pojazd elektryczny zgodny z Twoimi potrzebami. Bądź elektromobilny 😉

  Elektromobilność to podróż w pełni wykorzystująca możliwości miast i bezdroży.

  Sprawdź najlepsze oferty Smigi.

  Hulajnoga elektryczna SMIGI - Electric Power

  Pojazdy elektryczne to niezwykła frajda! Każdy jest inny. Każdy jest wyjątkowy. Wszystkie są w 100% elektryczne i ekologiczne. Wszystkie są ciche i dyskretne w ruchu ale wywołują emocje i poruszenie dzięki swojemu wyglądowi i możliwościom. Elektryczna hulajnoga, rowery, skutery, motocykle, quady czy samochody - dojedziesz wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Zobacz największą galerię pojazdów elektrycznych i wybierz czym chcesz jeździć. Tromox, Garelli, Horwin, Smigi, Surron - Electric Vechicles Poland - wybieramy tylko najlepsze pojazdy elektryczne! Sprawdź pojazdy elektryczne EVPoland

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.