Surron Light Bee S Surron Light Bee S
Surron

Surron Light Bee S

Mały elektryczny cross o dużych możliwościach.

50km/h

VMAX

4-5 h

Czas ładowania

65km

Zasięg

48 kg

Masa własna

Cross elektryczny Surron Light Bee S - mnóstwo zabawy na najmniejszym z modeli!

Cross elektryczny Surron Light Bee S - mnóstwo zabawy na najmniejszym z modeli!

Cross elektryczny Surron Light Bee S został zaprojektowany z myślą o dzieciach i młodzieży, którym adrenalina już płynie w żyłach! Pomimo, że rozmiarowo jest nieco mniejszy od swoich "starszych braci", to zachowuje charakterystyczne dla marki cechy - ma świetne zawieszenie, dostosowane do jego masy i rozmiarów, mocny silnik i bardzo dobre właściwości terenowe. Sprawia to, że dostarcza on masy frajdy! A dzięki prostemu prowadzeniu i niewielkiej masie jazda na nim jest bezpieczna w każdych warunkach. Mniejsze rozmiary nie oznaczają mniejszych możliwości! Surron Light Bee S to elektryczny motocykl terenowy w pełnym tych słów znaczeniu. Żaden teren i żadne bezdroże nie jest mu straszne! Doskonale nadaje się również do skoków i jazdy na jednym kole, co z pewnością ucieszy wszystkich adeptów jazdy wyczynowej.
Light Bee S - Specjalnie projektowane zawieszenie

Light Bee S - Specjalnie projektowane zawieszenie

W celu zapewnienia maksimum wrażeń z jazdy i bezpieczeństwa, zawieszenie Surrona Light Bee S zostało zaprojektowane specjalnie dla tego modelu. Ten cross elektryczny może poszczycić się widelcem upside down Single Crown z przodu, który posiada w pełni regulowane ustawienie odbicia. Dzięki temu Light Bee S doskonale dopasowuje się do prakycznie wszystkich rodzajów nawierzchni! Z tyłu znajduje się system zawieszenie Intersect TR.

Mały cross elektryczny EVPoland

Wieloletnie doświadczenie, długotrwała obserwacja praca motocykli w każdych warunkach i skupienie na bezpieczeństwie, zaowocowało zawieszeniem, które zapewnia świetną przyczepność i kontrolę trakcji. Dzięki temu jazda na Light Bee S w każdych warunkach jest nie tylko emocjonująca, ale również bezpieczna.
Cross elektryczny, czyli moc zabawy dla każdego

Cross elektryczny, czyli moc zabawy dla każdego

Niewielkie rozmiary, niska masa własna i świetne prowadzenie to jeszcze nie wszystko, by powstał idealny cross elektryczny dla dzieci i młodzieży. Potrzeba jeszcze serca, czyli silnika, który sprawi, że maszyna ożyje i będzie w stanie stawiać czoła wyzwaniom, które napotka na bezdrożach. Chłodzony powietrzem, synchroniczny silnik magnetyczny, który znajduje się w Light Bee S produkuje 2.9kW mocy, co w połączeniu z niewielką masą pojazdu sprawia, że jest on dynamiczny i bez trudu pokonuje przeszkody, jednocześnie będąc łatwym do opanowania. Surron Light Bee S wspaniale się prowadzi i pozwala zarówno na rozpoczęcie przygody, jak i na doskonalenie się w jeździe terenowej i wyczynowej. Konstrukcja i moc silnika, dopasowane specjalnie do potrzeb dzieci i młodzieży, sprawiają, że ten cross elektryczny świetnie sobie radzi w terenie, jednocześnie będąc stabilnym, bezpiecznym i łatwym do prowadzenia pojazdem.
Elektryczny cross do zadań specjalnych

Elektryczny cross do zadań specjalnych

Super lekka konstrukcja Surrona Light Bee S została zaprojektowana tak, by była poręczna i łatwa w prowadzeniu dla dzieci i młodzieży. Odpowiedzialni za to inżynierowie, którzy zaprojektowali również Light Bee S i Light Bee L1e, fantastycznie wykonali swoje zadanie. Cross elektryczny dla dzieci i młodzieży który stworzyli jest bardzo prosty, wytrzymały, a przy tym bezpieczny! Mały rozstaw osi powoduje, że Light Bee S prowadzi się łatwo niczym rower. Optymalny prześwit sprawia, że cross elektryczny doskonale radzi sobie z przeszkodzami, jednocześnie utrzymując optymalny środek ciężkości. Dzięki temu Surron Light Bee S to doskonały cross elektryczny dla dzieci i młodzieży zarówno na początek przygody z jazdą terenową, jak i do doskonalenia umiejętności!

Specyfikacja

Wymiary1820 x 730 x1020 mm
Minimalny prześwit220 mm
Rozstaw osi 1250 mm
Wysokość siedziska940 mm
Masa całkowita48 kg
Maksymalne obciążenie65 kg
Skok przedniego widelca290 mm
Zawieszenie tylne / skok115 / 290 mm
Typ silnikaSynchroniczny silnik magnetyczny
Rodzaj kontroleraFOC SQUAREWAVE CONTROLLER
Moc maksymalna2,9 kW
Chłodzenia silnikaPowietrzem
Prędkość maksymalna50 km/h
Prędkość obrotowa4500 rpm
Kąt nachylenia26°
Obręcz kół17 x 1.4 mm | Aluminium
Opony70/100-17”
Typ zawieszenia – przódWidelec upsidedown Fastace
Typ zawieszenia – tyłKKE ABSORBER INTERSECT TR
Hamulec4-tłokowy hydrauliczny
Główny napędPas zębaty
Dodatkowy napędŁańcuch 420/112
Czas ładowania3 – 6 h
Zasięg na pełnym ładowaniu100 km*
*przy średniej prędkości 20 km/h
Bateria48V 20A Panasonic
Ładowarka10Ah
Napięcie wyjściowe ładowarkiAC110/220V-50/60Hz
Napięcie znamionowe60V (DC)
RamaLekki stop aluminium
Maksymalne nachylenie podjazdu70%
HomologacjaNie

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Cross elektryczny Surron.Poczuj Electric Power

  Zobacz galerię dokumentującą możliwości Surrona Light Bee S i pozwól, żeby cross elektryczny rozpalił Twoje pragnienie przygody. Sprawdź EVPoland

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.