Surron Light Bee S Surron Light Bee S
Surron

Surron Light Bee S

Mały elektryczny cross o dużych możliwościach.

50km/h

VMAX

4-5 h

Czas ładowania

65km

Zasięg

48 kg

Masa własna

Surron Light Bee S - mnóstwo zabawy na najmniejszym crossie elektrycznym

Surron Light Bee S - mnóstwo zabawy na najmniejszym crossie elektrycznym

Surron Light Bee S został zaprojektowany z myślą o dzieciach i młodzieży, którym adrenalina już płynie w żyłach! Pomimo, że rozmiarowo jest nieco mniejszy od swoich "starszych braci", to zachowuje charakterystyczne dla marki cechy - ma świetne zawieszenie, dostosowane do jego masy i rozmiarów, mocny silnik i bardzo dobre właściwości terenowe. Sprawia to, że dostarcza on masy frajdy! A dzięki prostemu prowadzeniu i niewielkiej masie jazda na nim jest bezpieczna w każdych warunkach. Mniejsze rozmiary nie oznaczają mniejszych możliwości! Surron Light Bee S to elektryczny motocykl terenowy w pełnym tych słów znaczeniu. Żaden teren i żadne bezdroże nie jest mu straszne! Doskonale nadaje się również do skoków i jazdy na jednym kole, co z pewnością ucieszy wszystkich adeptów jazdy wyczynowej.
Light Bee S - Specjalnie projektowane zawieszenie

Light Bee S - Specjalnie projektowane zawieszenie

W celu zapewnienia maksimum wrażeń z jazdy i bezpieczeństwa, zawieszenie Surrona Light Bee S zostało zaprojektowane specjalnie dla tego modelu. Ten cross elektryczny może poszczycić się widelcem upside down Single Crown z przodu, który posiada w pełni regulowane ustawienie odbicia. Dzięki temu Light Bee S doskonale dopasowuje się do prakycznie wszystkich rodzajów nawierzchni! Z tyłu znajduje się system zawieszenie Intersect TR. Wieloletnie doświadczenie, długotrwała obserwacja praca motocykli w każdych warunkach i skupienie na bezpieczeństwie, zaowocowało zawieszeniem, które zapewnia świetną przyczepność i kontrolę trakcji. Dzięki temu jazda na Light Bee S w każdych warunkach jest nie tylko emocjonująca, ale również bezpieczna.
Cross elektryczny, czyli moc zabawy dla każdego

Cross elektryczny, czyli moc zabawy dla każdego

Niewielkie rozmiary, niska masa własna i świetne prowadzenie to jeszcze nie wszystko, by powstał idealny cross elektryczny dla dzieci i młodzieży. Potrzeba jeszcze serca, czyli silnika, który sprawi, że maszyna ożyje i będzie w stanie stawiać czoła wyzwaniom, które napotka na bezdrożach. Chłodzony powietrzem, synchroniczny silnik magnetyczny, który znajduje się w Light Bee S produkuje 2.9kW mocy, co w połączeniu z niewielką masą pojazdu sprawia, że jest on dynamiczny i bez trudu pokonuje przeszkody, jednocześnie będąc łatwym do opanowania. Surron Light Bee S wspaniale się prowadzi i pozwala zarówno na rozpoczęcie przygody, jak i na doskonalenie się w jeździe terenowej i wyczynowej. Konstrukcja i moc silnika, dopasowane specjalnie do potrzeb dzieci i młodzieży, sprawiają, że ten cross elektryczny świetnie sobie radzi w terenie, jednocześnie będąc stabilnym, bezpiecznym i łatwym do prowadzenia pojazdem.
Elektryczny cross do zadań specjalnych

Elektryczny cross do zadań specjalnych

Super lekka konstrukcja Surrona Light Bee S została zaprojektowana tak, by była poręczna i łatwa w prowadzeniu dla dzieci i młodzieży. Odpowiedzialni za to inżynierowie, którzy zaprojektowali również Light Bee S i Light Bee L1e, fantastycznie wykonali swoje zadanie. Cross elektryczny dla dzieci i młodzieży który stworzyli jest bardzo prosty, wytrzymały, a przy tym bezpieczny! Mały rozstaw osi powoduje, że Light Bee S prowadzi się łatwo niczym rower. Optymalny prześwit sprawia, że cross elektryczny doskonale radzi sobie z przeszkodzami, jednocześnie utrzymując optymalny środek ciężkości. Dzięki temu Surron Light Bee S to doskonały cross elektryczny dla dzieci i młodzieży zarówno na początek przygody z jazdą terenową, jak i do doskonalenia umiejętności!

Specyfikacja

Wymiary1820 x 730 x1020 mm
Minimalny prześwit220 mm
Rozstaw osi 1250 mm
Wysokość siedziska940 mm
Masa całkowita48 kg
Maksymalne obciążenie65 kg
Skok przedniego widelca290 mm
Zawieszenie tylne / skok115 / 290 mm
Typ silnikaSynchroniczny silnik magnetyczny
Rodzaj kontroleraFOC SQUAREWAVE CONTROLLER
Moc maksymalna2,9 kW
Chłodzenia silnikaPowietrzem
Prędkość maksymalna50 km/h
Prędkość obrotowa4500 rpm
Kąt nachylenia26°
Obręcz kół17 x 1.4 mm | Aluminium
Opony70/100-17”
Typ zawieszenia – przódWidelec upsidedown Fastace
Typ zawieszenia – tyłKKE ABSORBER INTERSECT TR
Hamulec4-tłokowy hydrauliczny
Główny napędPas zębaty
Dodatkowy napędŁańcuch 420/112
Czas ładowania3 – 6 h
Zasięg na pełnym ładowaniu100 km*
*przy średniej prędkości 20 km/h
Bateria48V 20A Panasonic
Ładowarka10Ah
Napięcie wyjściowe ładowarkiAC110/220V-50/60Hz
Napięcie znamionowe60V (DC)
RamaLekki stop aluminium
Maksymalne nachylenie podjazdu70%
HomologacjaNie

Electric Power

Zobacz galerię dokumentującą możliwości Surrona Light Bee S i pozwól, żeby cross elektryczny rozpalił Twoje pragnienie przygody!

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.