Surron Light Bee S Surron Light Bee S
Surron

Surron Light Bee S

Mały elektryczny cross o dużych możliwościach.

50km/h

VMAX

4-5 h

Czas ładowania

65km

Zasięg

48 kg

Masa własna

Tylko 3 zł

za 100km

Cross elektryczny Surron Light Bee S - mnóstwo zabawy na najmniejszym z modeli!

Cross elektryczny Surron Light Bee S - mnóstwo zabawy na najmniejszym z modeli!

Cross elektryczny Surron Light Bee S został zaprojektowany z myślą o dzieciach i młodzieży, którym adrenalina już płynie w żyłach! Pomimo, że rozmiarowo jest nieco mniejszy od swoich "starszych braci", to zachowuje charakterystyczne dla marki cechy - ma świetne zawieszenie, dostosowane do jego masy i rozmiarów, mocny silnik i bardzo dobre właściwości terenowe. Sprawia to, że dostarcza on masy frajdy! A dzięki prostemu prowadzeniu i niewielkiej masie jazda na nim jest bezpieczna w każdych warunkach. Mniejsze rozmiary nie oznaczają mniejszych możliwości! Surron Light Bee S to elektryczny motocykl terenowy w pełnym tych słów znaczeniu. Żaden teren i żadne bezdroże nie jest mu straszne! Doskonale nadaje się również do skoków i jazdy na jednym kole, co z pewnością ucieszy wszystkich adeptów jazdy wyczynowej.
Light Bee S - Specjalnie projektowane zawieszenie

Light Bee S - Specjalnie projektowane zawieszenie

W celu zapewnienia maksimum wrażeń z jazdy i bezpieczeństwa, zawieszenie Surrona Light Bee S zostało zaprojektowane specjalnie dla tego modelu. Ten cross elektryczny może poszczycić się widelcem upside down Single Crown z przodu, który posiada w pełni regulowane ustawienie odbicia. Dzięki temu Light Bee S doskonale dopasowuje się do prakycznie wszystkich rodzajów nawierzchni! Z tyłu znajduje się system zawieszenie Intersect TR.

Mały cross elektryczny EVPoland

Wieloletnie doświadczenie, długotrwała obserwacja praca motocykli w każdych warunkach i skupienie na bezpieczeństwie, zaowocowało zawieszeniem, które zapewnia świetną przyczepność i kontrolę trakcji. Dzięki temu jazda na Light Bee S w każdych warunkach jest nie tylko emocjonująca, ale również bezpieczna.
Cross elektryczny, czyli moc zabawy dla każdego

Cross elektryczny, czyli moc zabawy dla każdego

Niewielkie rozmiary, niska masa własna i świetne prowadzenie to jeszcze nie wszystko, by powstał idealny cross elektryczny dla dzieci i młodzieży. Potrzeba jeszcze serca, czyli silnika, który sprawi, że maszyna ożyje i będzie w stanie stawiać czoła wyzwaniom, które napotka na bezdrożach. Chłodzony powietrzem, synchroniczny silnik magnetyczny, który znajduje się w Light Bee S produkuje 2.9kW mocy, co w połączeniu z niewielką masą pojazdu sprawia, że jest on dynamiczny i bez trudu pokonuje przeszkody, jednocześnie będąc łatwym do opanowania. Surron Light Bee S wspaniale się prowadzi i pozwala zarówno na rozpoczęcie przygody, jak i na doskonalenie się w jeździe terenowej i wyczynowej. Konstrukcja i moc silnika, dopasowane specjalnie do potrzeb dzieci i młodzieży, sprawiają, że ten cross elektryczny świetnie sobie radzi w terenie, jednocześnie będąc stabilnym, bezpiecznym i łatwym do prowadzenia pojazdem.
Elektryczny cross do zadań specjalnych

Elektryczny cross do zadań specjalnych

Super lekka konstrukcja Surrona Light Bee S została zaprojektowana tak, by była poręczna i łatwa w prowadzeniu dla dzieci i młodzieży. Odpowiedzialni za to inżynierowie, którzy zaprojektowali również Light Bee S i Light Bee L1e, fantastycznie wykonali swoje zadanie. Cross elektryczny dla dzieci i młodzieży który stworzyli jest bardzo prosty, wytrzymały, a przy tym bezpieczny! Mały rozstaw osi powoduje, że Light Bee S prowadzi się łatwo niczym rower. Optymalny prześwit sprawia, że cross elektryczny doskonale radzi sobie z przeszkodzami, jednocześnie utrzymując optymalny środek ciężkości. Dzięki temu Surron Light Bee S to doskonały cross elektryczny dla dzieci i młodzieży zarówno na początek przygody z jazdą terenową, jak i do doskonalenia umiejętności!

Specyfikacja

Dane podstawowe
Wymiary pojazdu dł./szer./wys. (mm)1820x730x1020 mm
Waga pojazdu z baterią48kg  
Waga pojazdu bez baterii40kg
Maksymalne obciążenie75kg
Rozstaw osi1230mm
Wysokość siedziska780 mm
Minimalny prześwit220mm
Prędkość maksymalna50km/h
Moc maksymalna3kW
Maksymalny moment obrotowy220 Nm
Zasięg65km (@20km/h)
Tryby jazdySPORT + ECO MODE
Dodatkowe funkcjeHamowanie rekuperacyjne (tylko w trybie SPORT)
Klasa ochrony IPIP65
Bateria
Typ BateriiLitowo-jonowa wyjmowana
Pojemność baterii20Ah
Napięcie znamionowe48V
Zabezpieczenie przed nadmiernym natężeniem70A
Czas ładowania4-5 h
Silnik
Typ silnikabezszczotkowy DC, BLDC
Moc znamionowa silnika
Obroty znamionowe5000r/min
Napięcie znamionowe48V
Ładowarka
Napięcie wejścioweAC110/230V
Napięcie wyjściowe58,8V
Natężenie wyjściowe5A
Kontroler
RamaZ kutego aluminium
Koła (obręcz) przódaluminiowa, 17*1.4
Koła (obręcz) tyłaluminiowa, 17*1.4
Opony przód70/100-17 off-road
Opony tył70/100-17 off-road
Główny napędpaskowy HTD 8M
Napęd dodatkowyłańcuchowy 420, 106 ogniw
Zawieszenie przedniepojedyncze, amortyzowany widelec ze skokiem 150 mm, regulowany
Zawieszenie tylnehydrauliczne, pojedyncze z zewnętrzną poduszką powietrzną, ze skokiem 75 mm, regulowane
Skok tylnego koła177mm
Hamulec przednitarczowy hydrauliczny, średnica tarczy 203 mm
Hamulec tylnytarczowy hydrauliczny, średnica tarczy 203 mm
Inne
Port ładowania USBUSB-5V, 2400mA

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Cross elektryczny Surron.Poczuj Electric Power

  Zobacz galerię dokumentującą możliwości Surrona Light Bee S i pozwól, żeby cross elektryczny rozpalił Twoje pragnienie przygody. Sprawdź EVPoland

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.