Horwin EK3 Deluxe Horwin EK3 Deluxe
Horwin

Horwin EK3 Deluxe

Skuter elektryczny zapewniający maksimum stylu i komfortu

95 km/h

vmax

100 km

zasięg

4 h

czas ładowania

95 kg

masa własna

L3 e

homologacja drogowa

Tylko 3 zł

za 100km

Wyjątkowy elektryczny skuter miejski - Daj mu się porwać!

Wyjątkowy elektryczny skuter miejski - Daj mu się porwać!

Skuter miejski Horwin EK3 w wersji Deluxe posiada wszystkie najlepsze cechy podstawowej wersji EK3 - czyli niezwykłą wygodę, wspaniałe osiągi i zaawansowane technologicznie rozwiązania sprawiające, że ten skuter elektryczny wyróżnia się z tłumu. Wersja Deluxe dodatkowo posiada efektowne dodatki premium, pozwalające jeszcze lepiej podkreślić swój styl. Dzięki skórzanej, brązowej kanapie i metalicznemu wykończeniu każdy zwróci uwagę na ten wyjątkowy skuter elektryczny! Dynamika, niezwykła ergonomia i najwyższy komfort jazdy, które zapewnia Horwin EK3 Deluxe sprawiają, że nie chce się przerywać żadnej podróży.

Stylowy skuter miejski dla Ciebie!

Nieistotne, czy jedziesz do pracy, na spotkanie ze znajomymi czy na przejażdżkę - Horwin EK3 Deluxe zawsze prezentuje się olśniewająco i pozwala Ci poczuć niezwykłą przyjemność z jazdy. Duży zasięg i dynamiczny silnik sprawiają, że pokonywanie kolejnych kilometrów dostarcza niezwykłych wrażeń, zaś dzięki ogromnej wygodzie nawet po długiej jeździe nie będziesz znużony!
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W jaki sposób Horwin EK3 Deluxe dba o Twoje bezpieczeństwo? Skuter elektryczny Horwin EK3 Deluxe to nie tylko pojazd stylowy, ale również bezpieczny. Pełne oświetlenie LED rozjaśni mrok każdej nocy, a jednocześnie sprawi, że będziesz doskonale widoczny, a co za tym idzie bezpieczniejszy w trakcie jazdy w każdych warunkach pogodowych. O Twoje bezpieczeństwo aktywnie zadbają również hamulce wyposażone w system CBS, skutecznie skracający drogę hamowania. Skuter elektryczny został również wyposażony w opony próżniowe, które cechują się wysoką niezwodnością i większą żywotnością od tradycyjnych opon.
Miejski skuter Horwin - Silnik i akumulatory

Miejski skuter Horwin - Silnik i akumulatory

Elektryczny miejski skuter, na którym dojedziesz szybciej i dalej! Horwin EK3 Deluxe został wyposażony w efektywny i dynamiczny silnik o mocy 6.2 kW, który pozwala na rozpędzenie skutera do 95 kilometrów na godzinę, zaś prędkość 60 kilometrów na godzinę jest w stanie osiągnąć już w 6 sekund. Elektryczny skuter Horwin EK3 Deluxe został również wyposażony w nowoczesny akumulator, zapewniający zasięg nawet do 100 kilometrów na jednym ładowaniu.

Elektryczny skuter miejski z dużym zasięgiem!

Możesz podwoić zasięg skutera montując pod siedzeniem dodatkową baterię! Dzięki technologii zarządzania energią, akumulatory skuteczniej dysponują mocą i mają bardzo dobrą żywotność, jednocześnie cechując się krótkim czasie ładowania - wystarczą już 4 godziny, by naładować je do pełna.
Jaki skuter miejski wybrać?

Jaki skuter miejski wybrać?

Zastanawiasz się jaki skuter miejski wybrać? Horwin EK3 Deluxe to nie tylko piękny, ale też inteligenty miejski skuter elektryczny! Horwin EK3 Deluxe posiada bogaty pakiet wyposażenia, którego nie powstydziłby się żaden motocykl klasy premium. Możesz sterować jego zapłonem a także alarmem z pilota, zaś rozpoczynając jazdę wystarczy, że usiądziesz za kierownicą i wciśniesz zapłon - skuter elektryczny sam rozpozna swój kluczyk, gdy tylko ten znajdzie się w zasięgu. Dodatkowo Horwin EK3 Deluxe został wyposażony w system antykradzieżowy i wygodny, pojemny schowek pod siedzeniem. Samo siedzenie posiada obszycie z brązowej skóry, które wspaniale współgra z metalicznym lakierem tego niezwykle stylowego, miejskiego skutera elektrycznego.

Specyfikacja

Akumulator
Akumulator72V 36Ah
2x 72V 36Ah (dwie baterie)
Żywotność1000 ładowań
Zasięg72V 36Ah: 85 km
2 x 72V 36Ah: 170 km
Czas ładowania4h
Silnik
TypCentralny
Moc znamionowa3,5 kW
Znamionowe obroty na minutę6365 R/min
Maksymalny moment obrotowy tylnego koła195 Nm
Prędkość maksymalna95 km/h
Kontroler
TypFOC
Inne
Długość1900 mm
Wysokość1130 mm
Szerokość690 mm
Wysokość siedziska780 mm
HamulceHydrauliczne CBS
Opona przednia100/80-14
Opona tylna110/70-13
Prześwit125 mm
Rozstaw osi1320 mm
Waga z akumulatorem95 kg
Maksymalne obciążenie284 kg
Łożysko piasty kołaStop aluminium
ŚwiatłaLED
Włącznik przesuwny na wyświetlaczuTak
Koloryczerwony / biały / czarny / szary / zielony / różowy

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Electric Power

  Jeszcze więcej wygody, jeszcze więcej stylu - Horwin EK3 Deluxe to więcej niż miejski skuter elektryczny, to idealny towarzysz na każdy dzień i okazję 

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.