Horwin CR6 Horwin CR6
Horwin

Horwin CR6

Elektryczny motocykl, który zachwyca od pierwszego wejrzenia

92 km/h

vmax

120 km

zasięg

3 h

czas ładowania

134 kg

masa własna

L3 e

homologacja drogowa

Tylko 3 zł

za 100km

Uprawnienie do kierowania

Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. A1

Prawo jazdy kat. A2

Prawo jazdy kat. A

Motocykl Horwin CR6 - wolność w eleganckim wydaniu

Motocykl Horwin CR6 - wolność w eleganckim wydaniu

Motocykl Horwin CR6 to początek nowej ery elektromobilności - bezkompromisowej i stylowej. Design motocykla czerpie z kanonów klasycznej stylistyki motocykli typu naked, łącząc swój neoklasyczny wygląd z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Z tej pozornie wybuchowej mieszanki powstała harmonijna całość, pozwalająca na czerpanie maksymalnej przyjemności z jazdy, oferująca poczucie wolności kojarzone z motocyklami konwencjonalnymi, i jednocześnie pozostająca eko dzięki napędowi elektrycznemu najnowszej generacji. Osiągi i zasięg Horwina CR6 zachecają nie tylko do sprawnego i dynamicznego poruszania się w korkach, ale również do wycieczek poza miasto. 120 kilometrów zasięgu i 92 kilometry na godzinę prędkości maksymalnej sprawiają, że ten motocykl elektryczny sprawdzi się zarówno w trakcie dojazdów do pracy, wyskoków na miasto jak i do jazdy rekreacyjnej. Dzięki zaawansowanym technologiczne akumulatorom, Horwin CR6 szybko się ładuje, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał martwić się o brak energii. Poznaj bezkompromisowy motocykl elektryczny, który wyróżnia się z tłumu.
Motocykl Horwin CR6 - Osiągi

Motocykl Horwin CR6 - Osiągi

Bezkompromisowy motocykl elektryczny Horwin CR6 wytycza szlak otwierając nową erę motocykli elektrycznych - pokazując, że ekologiczne zasilanie i najnowsze technologie idealnie pasują do wyróżniającego się designu i świetnych osiągów. Silnik dostarczający 6.2 kW mocy zapewnia świetne wrażenia z jazdy, jednocześnie pozwalając na optymalne zarządzanie zużyciem energii, które przekłada się na zasięg motocykla wynoszący 120 kilometrów. 92 kilometry na godzinę prękości maksymalnej i szybkie przyśpieszenie od 0 do 60 sprawiają, że motocykl elektryczny Horwin CR6 to pojazd idealnie pasujący do tempa życia w mieście.
Zasilanie

Zasilanie

Zajedź jeszcze dalej z Horwinem CR6 Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii podczas projektowania akumulatorów, Horwin CR6 wyróżnia się dużym zasięgiem, pozwalającym nie na oddanie się nieskrępowanej przyjemności z jazdy. 120 kilometrów zasięgu pozwala nie tylko na sprawne poruszanie się po mieście, ale też zachęca do wycieczek. Jedno jest pewne - gdziekolwiek udasz się na motocyklu elektrycznym Horwin CR6, masz pewność, że będzie to podróż pełna stylu i niepowtarzalnych wrażeń z jazdy.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Motocykl Horwin CR6 - pojazd elektryczny, na którym dasz się zauważyć! Pełne oświetlenie LED wykorzytane w motocyklu elektrcznym Horwin CR6 nie tylko wspaniale wygląda, ale pozwala również na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa. Lampy zastosowane w tym jednośladzie pozwoliły na uzyskanie nawet pięciokrotnie wyższej jasności niż konwencjonalne halogeny sprawiając, że CR6 dosłownie rozświetli każdy mrok. Dodatkowo nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażera czuwa system hamowania CBS, który pozwala na skuteczne skrócenie drogi hamowania.

Elektryczny motocykl Horwin CR6 - Specyfikacja

Akumulator
Akumulator72V 53 Ah
Zasięg120 km
Czas ładowania4 h
Silnik
TypCentralny
Moc maksymalna5,3 kW
Maksymalny moment obrotowy tylnego koła260 Nm
Prędkość maksymalna95 km/h
Przyspieszenie0-60 km/h w 6 s
Kontroler
TypFOC
Inne
Długość2040 mm
Wysokość1120 mm
Szerokość770 mm
Wysokość siedziska870 mm
HamulceTarczowe CBS
Opona przednia100/80-17 M/C 52S
Koło tylne120/80–17 M/C 61S E-mark
Opona tylna110/70-13 M/C 61S
Prześwit165 mm
Rozstaw osi1395 mm
Waga z akumulatorem134 kg
Maksymalne obciążenie304 kg
ŚwiatłaLED
Ramastop aluminiowo-magnezowy
Koloryczarny / bordowy / niebieski / zielony / biały

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Electric Power

  Daj się porwać nieujarzmionemu duchowi Horwina CR6
  - elektrycznego motocykla o ponadczasowym stylu. Sprawdź EVPoland

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.