Horwin CR6 Horwin CR6
Horwin

Horwin CR6

Elektryczny motocykl, który zachwyca od pierwszego wejrzenia

92 km/h

vmax

120 km

zasięg

3 h

czas ładowania

134 kg

masa własna

L3 e

homologacja drogowa

Horwin CR6 - wolność w eleganckim wydaniu

Horwin CR6 - wolność w eleganckim wydaniu

Motocykl elektryczny Horwin CR6 to początek nowej ery elektromobilności - bezkompromisowej i stylowej. Design motocykla czerpie z kanonów klasycznej stylistyki motocykli typu naked, łącząc swój neoklasyczny wygląd z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Z tej pozornie wybuchowej mieszanki powstała harmonijna całość, pozwalająca na czerpanie maksymalnej przyjemności z jazdy, oferująca poczucie wolności kojarzone z motocyklami konwencjonalnymi, i jednocześnie pozostająca eko dzięki napędowi elektrycznemu najnowszej generacji. Osiągi i zasięg Horwina CR6 zachecają nie tylko do sprawnego i dynamicznego poruszania się w korkach, ale również do wycieczek poza miasto. 120 kilometrów zasięgu i 92 kilometry na godzinę prędkości maksymalnej sprawiają, że ten motocykl elektryczny sprawdzi się zarówno w trakcie dojazdów do pracy, wyskoków na miasto jak i do jazdy rekreacyjnej. Dzięki zaawansowanym technologiczne akumulatorom, Horwin CR6 szybko się ładuje, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał martwić się o brak energii. Poznaj bezkompromisowy motocykl elektryczny, który wyróżnia się z tłumu.
Osiągi

Osiągi

Bezkompromisowy motocykl elektryczny Horwin CR6 wytycza szlak otwierając nową erę motocykli elektrycznych - pokazując, że ekologiczne zasilanie i najnowsze technologie idealnie pasują do wyróżniającego się designu i świetnych osiągów. Silnik dostarczający 6.2 kW mocy zapewnia świetne wrażenia z jazdy, jednocześnie pozwalając na optymalne zarządzanie zużyciem energii, które przekłada się na zasięg motocykla wynoszący 120 kilometrów. 92 kilometry na godzinę prękości maksymalnej i szybkie przyśpieszenie od 0 do 60 sprawiają, że motocykl elektryczny Horwin CR6 to pojazd idealnie pasujący do tempa życia w mieście.
Zasilanie

Zasilanie

Zajedź jeszcze dalej z Horwinem CR6 Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii podczas projektowania akumulatorów, Horwin CR6 wyróżnia się dużym zasięgiem, pozwalającym nie na oddanie się nieskrępowanej przyjemności z jazdy. 120 kilometrów zasięgu pozwala nie tylko na sprawne poruszanie się po mieście, ale też zachęca do wycieczek. Jedno jest pewne - gdziekolwiek udasz się na motocyklu elektrycznym Horwin CR6, masz pewność, że będzie to podróż pełna stylu i niepowtarzalnych wrażeń z jazdy.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Horwin CR6 - Motocykl elektryczny, na którym dasz się zauważyć Pełne oświetlenie LED wykorzytane w motocyklu elektrcznym Horwin CR6 nie tylko wspaniale wygląda, ale pozwala również na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa. Lampy zastosowane w tym jednośladzie pozwoliły na uzyskanie nawet pięciokrotnie wyższej jasności niż konwencjonalne halogeny sprawiając, że CR6 dosłownie rozświetli każdy mrok. Dodatkowo nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażera czuwa system hamowania CBS, który pozwala na skuteczne skrócenie drogi hamowania.

Specyfikacja

SILNIK
Moc maksymalna:6,2kW
Skrzynia biegówbezstopniowa
Maksymalny momenty obrotowy260 Nm
Przyspieszenie 0-60 km/h6 sek.
Prędkość maksymalna92 km/h
HAMULCE
Tarczowe przód i tył z systemem CBSTak
RAMA
Aluminiowo - magnezowaTak
WYMIARY
Rozstaw osi1395 mm
Długość2040 mm
Szerokość770 mm
Wysokość1120 mm
Wysokość kanapy870 mm
Prześwit165 mm
Masa własna134 kg
Koło przednie100/80–17 M/C 52S E-mark
Koło tylne120/80–17 M/C 61S E-mark
Liczba podróżujących2
Maksymalne obciążenie170 kg
BATERIA
Typlitowo - jonowa
OgniwaPanasonic 18650
Napięcie72V
Pojemność55 Ah
Maksymalny zasięg (przy 45km/h)120 km
Czas ładowania 0-80%3h
Ładowarka220V/15A
WYPOSAŻENIE
Światła LEDTak
Wyświetlaczklasyczny, okrągły, LCD, z automatyczną regulacją jasności
Alarm elektronicznyTak
System bezkluczykowyTak

Electric Power

Daj się porwać nieujarzmionemu duchowi Horwina CR6
- elektrycznego motocykla o ponadczasowym stylu!

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.