Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO
Horwin

Horwin CR6 PRO

Pierwszy motocykl elektryczny z manualną 5 - biegową skrzynią biegów

105 km/h

vmax

120 km

zasięg

3 h

czas ładowania

137 kg

masa własna

L3 e

homologacja drogowa

Horwin CR6 PRO - stworzony, by zachwycać

Horwin CR6 PRO - stworzony, by zachwycać

Horwin CR6 PRO to motocykl elektryczny na miarę naszych czasów - szybki, piękny i ekscytujący. Neoklasyczny styl doskonale wpisuje się w miejski krajobraz, sprawiając, że nie da się pojechać do pracy, kawiarni lub restauracji w lepszym stylu, niż na Horwinie CR6 PRO :). Nie tylko jego wygląd, ale również osiągi i zasięg sprawiają, że Horwin CR6 PRO przełamuje schematy i przeciera szlaki dla innych motocykli elektrycznych. Już od pierwszych minut za kierownicą jasne jest, że jest to pojazd na miarę swoich czasów, oferujący nie tylko wspaniały wygląd ale także niepowtarzalne wrażenia z jazdy. Pojemne, szybko ładujące się akumulatory, mocny silnik, pozwalający na dynamiczną jazdę, wygodne siedzenie i pozycja za kierownicą, dzięki którym nie chce się kończyć jazdy - Horwin CR6 PRO to więcej niż motocykl elektryczny - to uosobienie komfortu i pozytywnych doznań z jazdy. Ten wyjątkowy motocykl elektryczny zostawia konwencjonalną konkurencję daleko w tyle jeśli chodzi o wygodę użytkowania i dynamikę jazdy po mieście. Dzięki zastosowaniu klasycznej, manualnej skrzyni biegów doświadczysz pełni kontroli i wrażeń z jazdy jednocześnie korzystając z dobrodziejstw ekologicznego, bezemisyjnego elektrycznego motocykla najnowszej generacji.
Akumulatory

Akumulatory

Horwin CR6 PRO - idealny na miasto. Idealny poza miastem. Nowoczesny motocykl elektryczny musi być wygodny, niezawodny i dostarczać poczucia wolności. Zasięg Horwina CR6 PRO, pozwalający na przejechanie nawet 120 kilometrów na jednym ładowaniu, sprawia, że świetnie sprawdzi się nie tylko w trakcie jazdy po mieście, ale doskonale nada się również na wypady poza nie. Dodatkowo akumulatory w które został wyposażony ten motocykl elektryczny pozwalają na bardzo szybkie ładowanie - naładowanie motocykla "do pełna" zajmuje około 3 godzin, zaś już po 20 minutach dostępna moc pozwala na przejechanie do 30 kilometrów! Dodatkowo nowoczesne systemy BMS (Battery Management System) i FOC (Field Oriented Control) pozwalają na wydłużenie żywotności baterii i optymalne równoważenie mocy i zasięgu, żeby maksymalizować zasięg Horwina CR6 PRO na każdym ładowaniu.
Światła i kokpit

Światła i kokpit

Zobacz więcej dzięki światłom Horwina CR6 PRO Nowoczesne oświetlenie LED w które został wyposażony motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO pozwala nie tylko na rozświetlenie nawet największego mroku, ale także wspaniale poprawia widoczność motocykla na drodze, a co za tym idzie znacząco zwiększa bezpieczeństwo kierowcy. Dodatkowo motocykl został wyposażony w stylowy kokpit, który jest spójny z designem całego pojazdu dostarczając wszystkich informacji, jakich będziesz potrzebować w trakcie jazdy.
Silnik

Silnik

Motocykl elektryczny o elektryzującej mocy Horwin CR6 PRO posiada mocny i dynamiczny silnik pozwalający na rozpędzenie się od 0 do 60 kilometrów na godzinę w 6 sekund i rozpędzający motocykl do prędkości 105 kilometrów na godzinę! Dzięki manualnej, pięciostopniowej skrzyni biegów jazda staje się niezwykle dynamiczna. Dzięki temu Horwin CR6 PRO dostarcza nie tylko niepowtarzalnych wrażeń z jazdy, ale również pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście. W CR6 PRO dostajesz masz do dyspozycji większą moc i prędkość maksymalną!

Specyfikacja

SILNIK
Moc maksymalna:11kW
Skrzynia biegówmanualna, 5 biegowa
Maksymalny momenty obrotowy303 Nm
Przyspieszenie 0-60 km/h6 sek.
Prędkość maksymalna105 km/h
HAMULCE
Tarczowe przód i tył z systemem CBSTak
RAMA
Aluminiowo - magnezowaTak
WYMIARY
Rozstaw osi1395 mm
Długość2040 mm
Szerokość770 mm
Wysokość1120 mm
Wysokość kanapy870 mm
Prześwit165 mm
Masa własna137 kg
Koło przednie100/80–17 M/C 52S E-mark
Koło tylne120/80–17 M/C 61S E-mark
Liczba podróżujących2
Maksymalne obciążenie170 kg
BATERIA
Typlitowo - jonowa
OgniwaPanasonic 18650
Napięcie72V
Pojemność55 Ah
Maksymalny zasięg (przy 45km/h)120 km
Czas ładowania 0-80%3h
Ładowarka220V/15A
WYPOSAŻENIE
Światła LEDTak
Wyświetlaczklasyczny, okrągły, LCD, z automatyczną regulacją jasności
Alarm elektronicznyTak
System bezkluczykowyTak

Electric Power

Horwin CR6 PRO pokazuje, jak dobrze i stylowo może wyglądać elektromobilność - neoklasyczna linia i przemyślany design sprawiają, że ten motocykl elektryczny porywa i fascynuje od pierwszego spojrzenia

Skontaktuj się z nami

    Zostań naszym Dealerem.
    Napisz do nas.