Horwin CR6 PRO Horwin CR6 PRO
Horwin

Horwin CR6 PRO

Pierwszy motocykl elektryczny z manualną 5 - biegową skrzynią biegów

105 km/h

vmax

120 km

zasięg

3 h

czas ładowania

137 kg

masa własna

L3 e

homologacja drogowa

Tylko 3 zł

za 100km

Uprawnienie do kierowania

Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. A1

Prawo jazdy kat. A2

Prawo jazdy kat. A

Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO - stworzony, by zachwycać

Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO - stworzony, by zachwycać

Horwin CR6 PRO to motocykl elektryczny na miarę naszych czasów - szybki, piękny, ekscytujący i dostępny w EVPoland. Neoklasyczny styl doskonale wpisuje się w miejski krajobraz, sprawiając, że nie da się pojechać do pracy, kawiarni lub restauracji w lepszym stylu, niż na Horwinie CR6 PRO :). Nie tylko jego wygląd, ale również osiągi i zasięg sprawiają, że Horwin CR6 PRO przełamuje schematy i przeciera szlaki dla innych motocykli elektrycznych. Już od pierwszych minut za kierownicą jasne jest, że jest to pojazd na miarę swoich czasów, oferujący nie tylko wspaniały wygląd ale także niepowtarzalne wrażenia z jazdy.

Jakie korzyści daje Ci motocykl elektryczny Horwin?

Pojemne, szybko ładujące się akumulatory, mocny silnik, pozwalający na dynamiczną jazdę, wygodne siedzenie i pozycja za kierownicą, dzięki którym nie chce się kończyć jazdy - Horwin CR6 PRO to więcej niż motocykl elektryczny - to uosobienie komfortu i pozytywnych doznań z jazdy. Ten wyjątkowy motocykl elektryczny zostawia konwencjonalną konkurencję daleko w tyle jeśli chodzi o wygodę użytkowania i dynamikę jazdy po mieście. Dzięki zastosowaniu klasycznej, manualnej skrzyni biegów doświadczysz pełni kontroli i wrażeń z jazdy jednocześnie korzystając z dobrodziejstw ekologicznego, bezemisyjnego elektrycznego motocykla najnowszej generacji.
Akumulatory

Akumulatory

Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO - idealny na miasto. Idealny poza miastem. Nowoczesny motocykl musi być wygodny, niezawodny i dostarczać poczucia wolności. Zasięg Horwina CR6 PRO, pozwalający na przejechanie nawet 120 kilometrów na jednym ładowaniu, sprawia, że świetnie sprawdzi się nie tylko w trakcie jazdy po mieście, ale doskonale nada się również na wypady poza nie.

Jaki zasięg ma motocykl elektryczny Horwin?

Dodatkowo akumulatory w które został wyposażony ten motocykl elektryczny pozwalają na bardzo szybkie ładowanie - naładowanie motocykla "do pełna" zajmuje około 3 godzin, zaś już po 20 minutach dostępna moc pozwala na przejechanie do 30 kilometrów! Dodatkowo nowoczesne systemy BMS (Battery Management System) i FOC (Field Oriented Control) pozwalają na wydłużenie żywotności baterii i optymalne równoważenie mocy i zasięgu, żeby maksymalizować zasięg Horwina CR6 PRO na każdym ładowaniu.
Światła i kokpit

Światła i kokpit

Zobacz więcej dzięki światłom Horwina CR6 PRO Nowoczesne oświetlenie LED w które został wyposażony motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO pozwala nie tylko na rozświetlenie nawet największego mroku, ale także wspaniale poprawia widoczność motocykla na drodze, a co za tym idzie znacząco zwiększa bezpieczeństwo kierowcy. Dodatkowo motocykl został wyposażony w stylowy kokpit, który jest spójny z designem całego pojazdu dostarczając wszystkich informacji, jakich będziesz potrzebować w trakcie jazdy.
Motocykl elektryczny Horwin - Silnik

Motocykl elektryczny Horwin - Silnik

Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO, o elektryzującej mocy, posiada mocny i dynamiczny silnik pozwalający na rozpędzenie się od 0 do 60 kilometrów na godzinę w 6 sekund i rozpędzający motocykl do prędkości 105 kilometrów na godzinę! Dzięki manualnej, pięciostopniowej skrzyni biegów jazda staje się niezwykle dynamiczna. Dzięki temu Horwin CR6 PRO dostarcza nie tylko niepowtarzalnych wrażeń z jazdy, ale również pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście. W CR6 PRO dostajesz masz do dyspozycji większą moc i prędkość maksymalną!

Specyfikacja

Akumulator
Akumulator72V 60 Ah
Zasięg142 km
Czas ładowania4 h
Silnik
TypCentralny z 5 biegową manualną skrzynią biegów
Moc maksymalna10,1 kW
Maksymalny moment obrotowy tylnego koła360 Nm
Prędkość maksymalna110 km/h
Przyspieszenie0-60 km/h w 6 s
Kontroler
TypFOC
Inne
Długość2040 mm
Wysokość1120 mm
Szerokość770 mm
Wysokość siedziska870 mm
HamulceTarczowe CBS
Opona przednia100/80-17 M/C 52S
Opona tylna110/70-13 M/C 61S
Prześwit165 mm
Rozstaw osi1395 mm
Waga z akumulatorem140 kg
Maksymalne obciążenie310 kg
ŚwiatłaLED
Ramastop aluminiowo-magnezowy
Kolorycarbon

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Motocykl elektryczny Horwin - Poczuj Electric Power

  Horwin CR6 PRO pokazuje, jak dobrze i stylowo może wyglądać elektromobilność - neoklasyczna linia i przemyślany design sprawiają, że ten motocykl elektryczny porywa i fascynuje od pierwszego spojrzenia. Sprawdź EVPoland

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.