Garelli Ciclone Garelli Ciclone

Garelli Ciclone

Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone Garelli Ciclone PLN Kup produkt 92 km/h […]

45 km/h

vmax

3 - 4 h

Czas ładowania

120 km

Zasięg

79 kg

Masa własna

L1e

Typ homologacji

Tylko 3 zł

za 100km

Uprawnienie do kierowania

Dowód osobisty
urodzeni przed 19.01.1995r.

Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. B1

Prawo jazdy kat. AM

Prawo jazdy kat. A1

Prawo jazdy kat. A2

Prawo jazdy kat. A

Elektryczny motorower Garelli Ciclone Metal - klasyczny styl i nowoczesne osiągi

Elektryczny motorower Garelli Ciclone Metal - klasyczny styl i nowoczesne osiągi

Garelli Ciclone dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Wersja Metal to oddanie hołdu klasyce designu włoskich jednośladów. Rama ze szczotkowanego aluminium świetnie się prezentuje. Nic więc dziwnego nie ma w tym, że projektanci Garelli Ciclone postanowili zostawić ją doskonale widoczną. Dzięki temu Garelli Ciclone może poszczycić się wyjątykowym wyglądem, który łączy subtelność jego linii z surowością niepomalowanego metalu. Klasyczny wygląd i styl Garelli Ciclone Metal pozwala na podkreślenie esencji idei elektrycznego motoroweru. Świetnie prezentujący się ebike zachwyca również w trakcie jazdy.

Elektryczny motorower z dużym zasięgiem

Dynamika jazdy, niezwykła zwinność, intuicyjne prowadzenie się i duży zasięg dostarczają dużo radości z jazdy, jednocześnie czyniąc ten pojazd wyjątkowo dostępnym i łatwym w obsłudze nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia na jednośladach.
Osiągi i akumulatory - elektryczny motorower dla Ciebie!

Osiągi i akumulatory - elektryczny motorower dla Ciebie!

Garelli Ciclone - dynamiczny, miejski, elektryczny motorower Garelli Ciclone został stworzony do życia na mieście i bycia w ciągłym ruchu. Elektryczny silnik Boscha, produkujący 2 kW mocy i 120 Nm sprawia, że motorower elektryczny jest niezwykle dynamiczny. Akumulator Samsung, który doskonale współgra z jednostką napędową pojazdu, pozwala na zasięg nawet 120 kilometrów zasięgu dzięki 48v i 2 kilowatogodzinom mocy. Niska masa Garelli Ciclone, wynosząca 66 kilogramów, sprawia, że pojazd prowadzi się niezwykle łatwo i intuicyjnie. Dodatkowo, akumulator posiada wagę zaledwie 13 kilogramów, i w zależności od używanej ładowarki napełnienie go zabiera od 3 do 8 godzin. Po skończonej jeździe można przenieść go w dowolne miejsce, podłączyć do prądu i zawsze mieć pewność, że Garelli Ciclone będzie gotowy na kolejną wyprawę!
Ekologiczny motorower elektryczny

Ekologiczny motorower elektryczny

Garelli Ciclone - miejski duch w zgodzie z naturą Zastosowanie w stuprocentach elektrycznego silnika sprawia, że poruszanie się na Garelli Ciclone ma minimalny wpływ na środowisko. Elektryczny motorower jest nie tylko dynamiczny i stylowy, ale również ekologiczny, dzięki czemu jest idealnym pojazdem na codzień dla wszystkich, którym zależy na środowisku naturalnym. Miejski jednoślad, który nie produkuje spalin nie przyczynia się do powstania smogu, dzięki czemu wybierając Garelli Ciclone wybierasz czystsze powietrze. Brak hałasu, charakterystycznego dla pracy silników spalinowych sprawia, że jazda Garelli Ciclone nie jest męcząca - zarówno dla kierowcy, jak i jego otoczenia. Przekonaj się już dzisiaj, ile możesz zyskać wybierając ekologiczny, elektryczny motorower Garelli Ciclone!
Mobilność

Mobilność

Włoski styl i maksimum moblilności, czyli jazda Garelli Ciclone! Świetnie prezentujący się motorower ściąga na siebie uwagę. Niska masa i przemyślana konstrukcja sprawiają, że pojazd prowadzi się niezwykle pewnie, a jednocześnie zachowuje niepowtarzalną zwinność. Silnik elektryczny dostarcza niezbędnej dynamiki, która pozwala na szybkie przemieszczanie się w każdych warunkach.

Jaki zasięg ma elektryczny motorower?

Duży, wynoszący 120 kilometrów zasięg pozwala nawet na cały dzień jeżdżenia. Niska waga akumulatora i krótki czas ładowania sprawiają, że Garelli Ciclone jest zawsze gotowy do jazdy. Wszystkie te cechy powodują, że ten motorower elektryczny redefiniuje miejską mobilność - i robi to w świetnym stylu!

Specyfikacja

Bateria
MarkaSamsung
TypLI-ion, wyciągana
Napięcie/pojemność48v / 2 Kwh
Żywotność (w cyklach)800
Zasięgw trybie ECO E: do 120 km | Tryb TOUR:do 100 km | Tryb SPORT: do 80 km
Czas ładowania6-8 h (3-4 z opcjonalną, szybką ładowarką)
Silnik
MarkaBosh
PozycjaW piaście
Typ silnikaElektryczny
Moc2 kW
Moment obrotowy120 Nm
Maksymalna prędkość45 km/h
Główne części
RamaZe stopu aluminium, stalowy wahacz
Przedni widelecHydrauliczny teleskopowy, upside-down
Rear dumperMonoshock hydrauliczny z regulowanym biegiem
Hamulec przedniHydrauliczny tarczowy 220 mm
Hamulec tylnyHydrauliczny tarczowy 220 mm
Koło przednie13"
Opona przednia130/60-13 53 J
Koło tylne13"
Opona tylna130/60-13 53J
Wymiary
Wymiary1669 mm
Szerokość750 mm
Wysokość siedziska820 mm
Rozstaw osi1145 mm
Masa bez baterii66 kg
Masa baterii13 kg
Inne
PrędkościomierzLCD + ANALOGOWY z CANBUS
DignostykaKod błędu wyświetlany na prędkościomierzu
Przednie światłoPrzednie światło
PodpórkaBoczna
Pasażerowie2
Maksymalne obciążenie150 kg
Dostępne modele: Scout, Dark, Metal, Passion, Sport, Sic 58

Umów się na jazdę testową

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EVP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail: iod@holding1.pl.
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty na podstawie (RODO art. 6 ust.1 lit.b). Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu pojazdów elektrycznych Państwa dane mogą być udostępnione spółką świadczącym usługi leasingu lub wynajmu.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT, marketingu, pośrednictwa w sprzedaży w imieniu i na swoją rzecz.

  Stylowy motorower elektryczny Garelli - Włącz Electric Power

  Zobacz, jak wspaniale prezentuje się elektryczny motorower Garelli Ciclone na naszych zdjęciach! Poznaj jego różne wersje kolorystyczne i przekonaj się, jak stylowo można poruszać się w miejskim ruchu!

  Zostań naszym Dealerem.
  Napisz do nas.