Historia marki

Electric Vehicles Poland (EVP) jest najmłodszym przedsięwzięciem Holding 1, polskiej grupy kapitałowej, właściciela wielooddziałowych dealerów kilkunastu marek samochodowych, największej polskiej wypożyczalni samochodowej i największego polskiego carsharingu, a także wyłącznego przedstawiciela marki Infiniti w Polsce oraz grupy działającej na rynku deweloperskim.

EVP to pierwsza w Polsce marka stworzona z myślą o szerzeniu usług i technologii z dziedziny elektromobilności oraz mikromobilności. Naszym celem jest podjęcie społecznej debaty na temat odpowiedzialności ekologicznej, a szczególnie podejmowanie inicjatyw zmierzających do ochrony kapitału środowiskowego, społecznego i finansowego.

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisowaniu całkowicie elektrycznych mikrosamochodów, a także innych pojazdów i urządzeń z zakresu elektromobilności, takich jak hulajnogi, rowery, skutery, baterie czy przenośne ładowarki fotowoltaiczne. EVP to również odpowiedź na potrzeby w obszarze napraw zespołów napędowych, baterii oraz montażu stacji ładowania.

cars

Mniej znaczy więcej

Mikro i elektromobilność to niekwestionowana przyszłość, w kierunku której zmierza rynek motoryzacyjny. W EVP jesteśmy świadomi procesu tych zmian. Chcemy jako ekspert odpowiedzieć na szybko budzący się popyt w wymiarze elektryfikacji oraz zmniejszenia wymiarów.

Wierzymy, że dzięki dopasowaniu środków transportu i technologii na miarę XXI wieku, nie tylko znacząco wpłyniemy na poprawę jakości zdrowia mieszkańców, ale także poprawimy komfort życia w obrębie największych aglomeracji miejskich.

car interior

Czas na zmianę. Czas na mikromobilność

Rozładowanie ruchu ulicznego w centrach dużych miast i aglomeracji
Uwalnianie i przekształcanie miejskiej przestrzeni, aby była bardziej przyjazna dla mieszkańców
Zmniejszenie kosztów transportu
Zmiana postaw społecznych wobec odnawialnych i nieodnawialnych źródeł energii